מולד הירח בקשת – 2019


היום 26.11.19 בשעה 17.06 שעון ישראל במעלה 04.03 בקשת (שמש וירח בקשת ואופק בתאומים)
מולד הירח בקשת פותח מעגל חדש, אחרי שצללנו למעמקי אנרגיית העקרב אנו ממריאים כעת למרחבים חדשים שמביאים עימם המון התלהבות , אש ומוטיבציה, דחף חזק לצאת למרחבים חדשים ולעוף מעבר לכל מה שאנו מכירים

הדחף שנולד במולד זה מביא עמו את האומץ, ההתרגשות, ההשראה וההסכמה לצאת למסע להתרחבות התודעה ומכאן חיבור חדש לנשמה. כל מולד ירח בקשת פותח ערוץ לאנרגיה מיוחדת זאת, אך מולד זה מיוחד שום ששליט מזל קשת, יופיטר נמצא על המרכז הגלקטי ומשנה את כל חוקי המשחק ופותח אותם למקומות שונים ומיוחדים שאולי בעתיד נוכל לספר על נקודת זאת זאת שפתחה לנו דלתות חדשות לעולם

מולד הירח בקשת מדבר על דלת כניסה למחזור אנרגטי חדש. לכל מחזור יש מאפיינים בהירים וברורים להפליא והדרך בה נפתחת הדלת למעגל חדש תאפיין ברוחה את המעגל כולו. מחזור שעוסק בעולם האמונות שלנו מגיע עם מטען אנרגטי חזק מאד משום ששליט השמש והירח : יופיטר נמצא על המרכז הגלקטי.

כל מולד ירח בקשת פותח ערוץ לאנרגיה מיוחדת זאת, אך מולד זה מיוחד שום ששליט מזל קשת, יופיטר נמצא על המרכז הגלקטי ומשנה את כל חוקי המשחק ופותח אותם למקומות שונים ומיוחדים שאולי בעתיד נוכל לספר על נקודת זאת שפתחה לנו דלתות חדשות לעולם
מזל קשת, מזל אש ומזלות האש תמיד מספרים לנו על פריצה של אור וחום הנולדים מתוך מסע רגשי עמוק (מזלות האש נולדים ממזלות המים) אנרגיית הקשת נולדת מתוך המים העמוקים של העקרב, לכן הקשת מייצג את אור גדול כמו זריחה ענקית של הנשמה אחרי המסע בתוך המים הסוערים והעמוקים של העקרב…

האור מדבר על לידת האמונה. האמונה מאפשרת לנו להתחבר למשהו גדול מאיתנו, לחוקי הטבע, לבריאה, לשמים, לכוכבים, לאמת האובייקטיבית שמעבר לפינה הקטנה והאישית שלנו. האמת מחברת אותנו לתמונה גדולה ותכנית גדולה יותר שנוגעת באור הפנימי שלנו.. לכן בימים אלה משהו בתוכנו רוצה להיוולד מחדש, לעוף לאור ולהסכים לנוע למקומות שמעבר ליכולת הגישה של החושים…

זה המקום בו נזהה את הכפתור של הרצון, הרצון הפנימי העז ביותר להתחבר למשהו גדול יותר, אך בו זמנית מקום זה מצית את הפחד הקדום , ההתחפרות וחוסר האמונה לצד קושי גדול להסכים לרצות מעבר למה שקיים וגם כאן להטיל ספק.. מסיבה זאת מחזור ירחי זה מאפשר לנו להאיר את האזור הזה ולטפל בסוגיות של תפיסה, אמונה וחלומות שמעבר למה שהמציאות היומיומית מציעה..

מולד זה פותח את דלת לעולם חדש, אך כמו תמיד בזמנים אלה הימים ההולכים ומתכווצים עד היום הקצר ביותר בשנה, האור מתכווץ ונדרשת אמונה גדולה מאד לעבור את הזמנים האפלים הללו, להאמין בלב שלם בתכנית גדולה יותר ..איך ניתן להאמין? דרך התחברות למפתח פנימי שמצייד בשמחה ואופטימיות… ומהו המפתח? רצון! זמן למקד רצון ממקום שונה מבדרך כלל..

כמה נקודות חשובות שמלוות למולד זה, מרקורי, מרקורי שליט האופק, שליט מפת המולד בעקרב בצל פוסט רטרו .. עדין במסע עמוק מאד ליצירת תפיסה וגישה חדשה, כך גם לגבי נפטון שעוד שנייה מסיים את הרטרו, נקודה משמעותית בשינוי תפיסה ובמקביל מארס נמצא מול אוראנוס , מארס פותח את מפת המולד ואוראנוס סוגר אותה (מבנה מפה) ולכן היחסים בניהם בעלי משמעות עצומה למרקם האנרגטי של המולד. אוראנוס מטעין את מארס באנרגיה של פעולה ומגיח בכל העוצמה כשמטרתו לפתוח ערוץ לאמת חדשה, אמת אחרת שמאפשרת פריצת הכלא הישן של התודעה המוזנת מפחד , פריצה ופיצוץ של תקרת הזכוכית כדי לאפשר מעוף נקי לעבר השמים:)

לכן מולד זה טעון בשפע של חומרי בעירה שיכולים להיות דלק נפלא לפריצת דרך חדשה או פיצוץ ענק של כל מה שנמצא וזריעת כאוס … הברירה והבחירה כמו תמיד בידינו במיוחד שאוראנוס מטעין את מארס באנרגיה זאת..

יופיטר שליט השמש והירח עומד לעבור בשבוע הבא לגדי ולכן זהו מולד אחרון בו השליט בבית , מעברו לגדי בעל משמעות וכבר מהדהד בתוך מחזור ירחי זה, אגב, ונוס שעברה הים לגדי ונמצאת במעלה קריטית מכניסה אלמנט אנרגטי חזק מאד .. ולקינוח כמובן סטורן ופלוטו בגדי שלוחצים על שלל כפתורים הדרושים שינוי ..

נקודה מעניינת במולד זה שאין לנו אוויר! לכן זמן זה מציע למצוא את הנשימה ולזכור שצריך הרבה אוויר כדי להמריא מעבר למוכר והידוע..

נחזור ליופיטר: יופיטר מסמל שפע, התרחבות, חירות, אמת, חוקיות, נדיבות, אושר, שמחה, אופטימיות, פילוסופיה, מסעות (בכל הרבדים) השכלה גבוהה, כבוד, מזל והצלחה. למעשה, יופיטר מדבר על לצאת החוצה לחלוק ולהתחלק, להתרחב ממה שקיים, יופיטר מדבר על הזנת השכל, הגוף והנפש תוך התחדשות, ומכאן כמובן גולשים לצד המוצל של יופיטר, הצד המוצל של יופיטר יכול להפיל בדיוק כמו לרומם, הצד המוצל נופל למקום אישי של אני יודע: שיבוש העיקרון האלוהי, וממקום זה נבנית גאוות שווא, חוסר יכולת לראות מעבר להתנסות אישית (פרי ובסיס האמונה האישית) הדוגמה הטובה ביותר בקנה מידה גדול: הדתות ודרך התגלמותן על האדמה. הצל נוסף מופיע כשמתמקדים בנקודה אחת בחיים ושוכחים של כל השאר, וכל זה תחת הצהרות של אני מאמין, ואם תהליך זה מרחיק לכת נוצר אפקט משיחי מתעתע שמוביל לבזבוז ופיזור.

צל נוסף של יופיטר הוא דעתנות, אני יודע כי אני יודע כי אני יודע ורק לדעתי ראויה להישמע, מקום זה יוצר יהירות,  ומכאן ניתן להגיע בקלות למקום של ניסיון לכפות דעה, ולכאורה ממקום טוב, מרצון לשפר חיים של אדם אחר: החל מכפיית דעה, תרבות, דת, גישה ואמונה, ממקום זה קושי בפשרות ומכאן קצרה הדרך לעיגון חזק באני והרחבת המקום של גאווה לממדים חסרי גבול או מעבר לגבול הנורמה והחוקים החברתיים תחתם אנו אמורים לחיות. המיקום של יופיטר על המרכז הגלקטי מעצים את ההשפעה לכאן או לכאן ולכן כדאי להיות מודעים לסימנים בדרך לאורך החודש הקרוב..

ברכות לחודש מבורך

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן