אודות

חוקרת, יועצת, מרצה, מלמדת ומומחית לשפה האסטרולוגית

באמצעות השפה האסטרולוגית אני מנתחת, מאבחנת, מיעצת ומאפשרת חיבור מלא לפוטנציאל אישי וערוצי מימוש והגשמה

כמה מילים על עצמי…

לראשונה נחשפתי לשפה האסטרולוגית בגיל ההתבגרות, כמו כל מתבגר המחפש נתיב להבנה, משמעות וכלים לבניה של אישיות עצמאית ובריאה.

מאז ועד היום אני מקיימת רומן ארוך ומופלא עם האסטרולוגיה, בגיל צעיר הרומן התבטא יותר בכיוון של לבלוע כל דבר שנקרה על הדרך, במהלך השנים נוצר עיכול והטמעת המידע לידע, נוצרה דינמיקה מאוזנת, מפרה ומאפשרת. במהלכה התנסיתי, חוויתי, למדתי, נחשפתי, חקרתי ותוך כדי התעמקתי לרבדים וממדים שמעבר לסמלי השפה, למעשה הבחירה הכל כך ברורה בחרה בי ובשלב מסוים מצאתי עצמי מתמקדת יותר ויותר פנימה ומגדירה את עצמי כאסטרולוגית.

מבחינתי השפה האסטרולוגית כמו כל שפה: מאפשרת מידע, ידע, תרגום ותקשורת. המיוחד לשפה האסטרולוגית היא האפשרות להתחבר לכלי מרתק להבנה, גילוי, אבחון, כלים ועומק לרבדים העמוקים ביותר של האדם: לפרטי פרטים של המכונה המופלאה ובמקביל לתמונה הגדולה ומקומו ביקום.

במהלך המסע לעומק האוקיינוס האסטרולוגי, פיתחתי שיטה יחודית לעבודה עם עקרונות השפה האסטרולוגית,       השיטה מתבססת על ניתוח ויישום המפה עד לרובד ה- DNA – עבודה ממוקדת הנשענת על 12 הארכיטיפים (דמויות) הגלגל המהווים סמלים לאנרגיות ותהליכים. השיטה נקראת אסטרוקואוצ’ינג- שיחות עם כוכבים.

ביומיום אני מייעצת ל ליחידים, זוגות, משפחות ועסקים. מלמדת קורסים ומעבירה הרצאות, סדנאות, סמינרים ומפגשים

ברוכים הבאים לשיחות עם כוכבים

דילוג לתוכן