מיקוד המחשבה והמוטציבציה לפעולה- צמידות מרקורי שמש בגדי 2020


היום, 10.1.20 מתחיל עם צמידות שמש מרקורי. צמידות זאת מהווה נקודת שיא במחזור מרקוריאני, זוכרים את מעגל הרטרו שהתחיל בנובמבר? כעת אנו מגיעים לשיא בתוך המחזור של מרקורי ומקבלים מענה נוסף לכל מה שעלה על השולחן בתקופת הרטרו, או במילים אחרות ניתן לזהות את לבדוק את מה שזרענו בתחילת המחזור במבחן התוצאה

זמן זה מביא לנקודת שיא חדשה, כיוון שמרקורי בגדי פועל על עקרון הפרקטיקה, זמן נפלא למנף את כל רעיונות לפעולות, או במילים אחרות ניתן להדליק את כל המנורות:) וממקום זה לצור פרספקטיבה חדשה, תפיסת מציאות גבוהה יותר ומהירות גדולה יותר, כדאי לשים  לב שכל המנורות דולקות והמהירות מתעצמת בקלות יכולים להיות קצרים במערכת, מטרת הקצרים  לספר לנו איפה אנו לא ממש מחוברים למציאות ובמקביל איפה המהירות שלנו לא מסונכרנת עם המציאות ..

הקצרים שיכולים להגיע כעצבים, חוסר שקט, ויכוחים ומאבקים בינינו לבין עצמינו או בנינו לבין אחרים הם חלק מהמראות שמאפשרות לקחת סבוב חדש: כדאי לשים לב ולמצוא ערוץ לארקה..
חשוב: מרקורי החל את השנה בעקרב וכעת בשיאו הוא צמוד לפלוטו שני מצבים אלה מדברים על אנרגיה של שינוי, בתחילת המעגל ההסכמה לשנות ביחס לאמת דרך התמודדות עם צללים והפחדים וכעת ההסכמה לשנות כדי לשפר את מה שהרווחנו מאז תחילת מחזור מרקורי.

כיוון שמרקורי הוא הפלנטה המהירה ביותר בתוך המקבץ שנמצא כעת בגדי הוא זה שסוחב איתו את כל האנרגיה ונטען ומטעין עד סיום מהלכו בגדי.

נקודה חשובה מאד בנוגע לביטוי האנרגיה, לעיתים אם אין לנו מיקוד מחשבה או פחד לשנות הרגלים ודרכים ישנות, מה שקורה, נוצר מתח ובלבול שגורם להעלות שאלות.. בדרך כלל נוכל לחמוק מהשאלות דרך שלל סיבות ותירוצים, אך כעת לא נוכל לברוח מלשאול את השאלות .. ומה שקורה שדווקא השאלות יוצרות את בהירות המחשבה והמוטיבציה לפעולה

דווקא הבלגן וחוסר שקט המחשבתי מוביל למחקר מעמיק שבסופו של דבר מסייע לשינוי הנדרש, לכן אם יש ספקות או מתח , לחץ או תחושה של אבדן דרך וציר שייכות.. זה הזמן להעלות שאלות כי לנקות את מה שלא רלוונטי

התחברות מחדש למה שמדויק, נכון, רלוונטי ובעל אמירה בכל הנוגע לאוטנטיות שלנו בעולם.. כיוון שצמידות זאת מככבת בליקוי העוצמה מגיע בכל הכוח ויחד עימה גם הפוטנציאל לצאת למסע ולהביא לידי ביטוי את הגרסה המשופרת שלנו , את המתנות, היכולת ויותר מכל חכמה..

ליקוי לבנה מגיע במקום בו הלבנה בשיאה, במילואה ועוצמתה כך גם לגבי צמידות שמש מרקורי כשמרקורי במיקום המרוחק ביותר מהכדור, כאן מרקורי בשיאו וכששני שיאים נמצאים תחת הצל.. נמצא עצמנו לא רק עם שאלות מתוך בלגן מנטאלי אלא גם עם תהיות ברמה רגשית תוך כדי שאנו מנקים את השאריות של האבק הדרכים..

ברכות ליומלאור

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן