כניסה

מרצה, חוקרת, מלמדת ומומחית לשפה האסטרולוגית ועוד כמה מילים על עצמי…

לראשונה נחשפתי לשפה האסטרולוגית בגיל ההתבגרות, כמו כל מתבגר המחפש נתיב להבנה, משמעות וכלים לבניה של אישיות עצמאית ובריאה…להמשך קריאה

קורסים סדנאות וסמינרים

קורס אסטרולוגיה למתחילים

יסודות השפה האסטרולוגית

מטרת הקורס היא ליצור הכירות ראשונית עם השפה האסטרולוגית. הארכיטיפים, סמלי המזלות, מהות ומשמעות הבתים. מאורות ופלנטות והאינטראקציות בניהם.

סמינר מרקורי - הצופן המרקוריאני

סמינר מיוחד קצר ואינטנסיבי

מרקורי – הפלנטה הכי חמקמקה במערכת השמש שלנו, גם גדול החוקרים של מרקורי לא זכה לראות אותו בחייו. למה? מה כל כך מסתורי במרקורי?

מחזורי התפתחות הילד עד גיל 7

סדנה מיוחדת

סדנה מרתקת העוסקת במעגלי ההתפתחות של הילד לאורך שבע השנים הראשונות לחייו. מה קורה בכל שנה ואיך מעגלים ומחזורים אלה יוצרים את הדפוסים, הרגלים ותבניות המפגש עם המציאות. 

מאמרים אחרונים

מזל טלה

מזל טלה הוא המזל הראשון בגלגל המזלות ומשול לתינוק שרק הגיח מרחם אימו, בגלל היותו הראשון בגלגל מצויד בטונות של פוטנציאל, כוח הישרדות לא רגיל, שפע של חיוניות וכוח להתחלות, לפריצה וליצירה של צעדים ראשונים במציאות החיים.

להמשך קריאה

 

מזל שור

מזל שור הוא השני בגלגל המזלות והראשון למזלות האדמה. כשנכנס מזל שור, האדמה כבר מכוסה במרבד ירוק של עלווה ראשונית ועוצמת הטבע נכרת בכל מקום. הפריצה של השור נראית על פני השטח באופן מוחלט ומעבר לשלב של הישרדות וה”בקיעה”.

להמשך קריאה

מזל תאומים

מזל תאומים הוא השלישי בגלגל המזלות והראשון למזלות האוויר. כשנכנס מזל תאומים, אנו מגיעים לחודש האחרון של עונת האביב, משבים של רוח קיצית חמה פוקדים אותנו לרגעים, מזכירים לנו שעוד מעגל ירח מלא יפרוץ הקיץ במלוא כוחו ועוצמתו.

להמשך קריאה

לוח אירועים

דילוג לתוכן