האם אנו מאמינים ברצון או בפחד? יופיטר נכנס לרטרו – יולי 2022

היום 28.7.22 בשעה 23.38 שעון ישראל יופיטר נכנס לרטרו במעלה 08.43 בטלה

יופיטר נע במהירות לזירת הטלה והיום נעצר ומסתובב לאחור.. מסע זה לאחור יתרחש לאורך ארבעה חודשים הקרובים ויסתיים ב-  23.11.22 במעלה 28.47 בדגים, כן… חוזרים לדלת המסתובבת של דגים כדי לאפשר חזרה למקומות שעברנו מהר מידי על עקרון האוטומט

כדי להבין את המסע לאחור נתחיל במה מייצג יופיטר: יופיטר מייצג את תפיסת העולם הרחבה שלנו, את פילוסופית החיים שלנו, לצד עולם הדעות והאמונות שלנו ולכן כשמשנה תנועה משהו בעולמות הללו מקבל שינוי כאילו משום מקום, אך למעשה מדובר בשינוי עומק בתדר במיוחד שנכנס לרטרו ומאפשר לחזור ולבדוק מחדש את האמונות שלנו ..

לכן היום שיופיטר נעצר ומתחיל ללכת לאחור, משהו בכל מה שנבנה עד מאז כניסת יופטר לטלה מתחיל להרגיש לא בטוח ואם הייתה לנו תקווה שהנה דברם מסתדרים.. היום לא בטוח.. אם הבנו מה אנו רוצים כשיופיטר נכנס לטלה, לפתע משהו לא כל כך ברור, ההתלהבות יורדת, העוצמה דועכת ועולו שאלות בנוגע רצון: האם זה רצון או ריצוי, האם רצון או פשרה , האם אנו מחוברים לאמונה שמותר לנו לרצות ולהגיע למקומות חדשים שמעבר להישרדות

כשמשהו לא בטוח ועולם האמונות מתערער, אנו מאבדים את הדלק לתנועה של החיים, אנו מאבדים את השמחה ואת האופטימיות ולכן כעת נרגיש עננה מוזרה של לא בטוח.. לא ידוע ולאיפה בכלל הולכים עכשיו, במיוחד כעת משום שיופיטר החל את הגלגל מחדש (כניסה למזל טלה ) ולפתע אתה דלת מסתובבת שנראה שהובילה למקומות חדשים ומבטחים לא בדיוק כמו שהאמנו.. הדגש על אמונה!

כיון שיופיטר נע במהירות גבוהה מאד, למעשה נכנסנו לאוטומט ורצנו בכל הכוח ובטלה הכוח הוא מי שורד ומי נלחם ועל מה, כולנו נלחמים על מה שאנו מאמינים? האם האמונה שלנו מהדהדת עם האמת?/מציאות? למעשה במהלך שלושת החודשים האחרונים שיופיטר היה בצל טרום רטרו כבר הרגשנו את רוח הדברים , אבל רק בהבהובים, תזכורות קטנות, שברים קטנים ואבנים קטנות בנעלים… כעת זה מתחיל להגיע למקומות עמוקים יותר.. זה הזמן בו נגלה שאנו מונעים או מאמונה או מספק, או מאמונה או מפחד.. מה מניע אותך?

אז כעת יש לנו הזדמנות נפלאה לחזור ולהבין מה אנו רצים , מה החזון שלנו? מאיפה נטענים באימון ואמונה כדי להתחיל מחדש ולפרוץ גבולות . יופיטר מייצג את האמונות שלנו, תפיסת עולם, פילוסופית חיים ולכן מעניק לנו את הרוח הגבית בכל מה שאנו עושים בחיים, וממקום זה נוצר בטחון וידיעה שהכל בסדר, זה מקום שמעורר את רצון עז לקחת את האמונות שלנו ועל בסיסן להגשים ולממש את המטרות שלנו. בממוצע כל שנה יופיטר נע במזל מסוים ומעורר את אותה זירה כדי שלנוכל לבנות בה עמוד תמיכה לעולם האמונות שלנו

כשיופיטר נכנס לרטרו, אנו חוזרים בחזרה לאחור כדי לבדוק מה באמת עשינו ולמה באמת הגענו.. האם אותם עמודים שבנינו באמת עומדים יציב או שמא בכלל לא נמצאים שם.. עם הכניסה של יופיטר לרטרו נוצרת הזדמנות לבדיקה מעמיקה של הדעות והאמונות שלנו לעומק. נקודת הזמן בה יופיטר נכנס לרטרו, היא נקודת העצירה ונוצר לחץ אנרגטי חזק שקשור לדעות ואמונות, לפתע לא ברור אם באמת או אשליה, אם נכון או רק סיפורים שסיפרנו לעצמנו..

הרטרו של יופיטר שיתרחש במשך ארבעת חודשים הקרובים מאפשר לצור סינכרוניות בין ההיסטוריה שלנו, חומרי בראשית מהם ינקנו את האמונות הראשונות ביותר, לצד התניות ראשונות ביותר שעל בסיסן נבנה עולם האמונות שלנו..

דרך אחרת להבין את מהות יופיטר והאנרגיה אותה מייצג היא הבנת הקול שלו ותת הדמות שלו, יופיטר מייצג את דמות הפילוסוף . הפילוסוף נבנה אחרי מסע ארוך של מפגש עם המציאות ומבדק דעות ותפיסות אישיות , לכן כעת זה הזמן לבדוק את הדעות ואת הדעתנות שלנו, האם יש הלימה בין הדעות והדעתנות שלנו לבין מה שקורה בחיינו באמת, זמן זה יראה לנו עד כמה ולמה.. וממקום זה אחרי ארבעת חודשי רטרו נוכל להבין איפה העובדות מדברות ומהוות בסיס לאמת שלנו ממנה צומחת האמונה ואיפה הדעות לא קשורות לאמת ולמציאות חיינו

מטרת הרטרו לספוג את אנרגית הטלה ולחזור לסבוב חזק עוצמתי בדגים ולקבל מעט מרוח הדגים, מהחזון והחלום …כדי להגיע לאחר מכן לטלה והתחיל לפעול במרץ לשינוי חיינו ביחס לחלום הגדול.. למעשה,  כשיופיטר נכנס לרטרו משהו בגישה ובתפיסה שלנו מקבל תפנית ודרישה לפרספקטיבה חדשה. זאת משום שיופיטר מייצג את עולם הדעות והאמונות שלנו ולכן כשנכנס לרטרו משהו משתנה, כמו הולכים לאחור כדי שנוכל להתבונן מחדש..

נוצרת הזדמנות לבדיקה מעמיקה של הדעות והאמונות שלנו לעומק. נקודת הזמן בה יופיטר נכנס לרטרו, היא נקודת העצירה ונוצר לחץ אנרגטי חזק שקשור לדעות ואמונות, לפתע לא ברור אם באמת או אשליה, אם נכון או רק ספורים שספרנו לעצמנו..

חשוב לזכור שהתפיסות והאמונות מהוות חומרי דלק ולחזון וחלום של חיינו וכעת זה הזמן לקבל מבט פנימה לעומק חומרים אלה, להעלות שאלות בנוגע לאמת שלנו ואיפה האמת נמתחה, כווצה או עוותה נוכח הפחד ויאוש מחד ומאידך האשליות והתקוות ..נכנסים למבחן האמתי.. כדאי להיות מוכנים ונכונים לתת מענה אמתי ..זה הזמן.. ..

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן