הזדמנות לשנות גישה ותפיסה – מרקורי נכנס לבתולה – אוגוסט 2022

היום 4.8.22 בשעה 09.58 שעון ישראל מרקורי נכנס לבתולה

מרקורי נכנס לזירת הבתולה זה כמו לחזור הביתה (מרקורי שליט מזל בתולה ולכן זה כמו לחזור הביתה) בכלל ובפרט כעת כשמרקורי עתיד לחזור לבתולה בתהליך הרטרו שלו(עד מעלה 24)

מה קורה כשמרקורי נכנס לבתולה? לפני הכל מספר הסיפורים חוזר הביתה. מרקורי מייצג את דמות מספר הסיפורים, הוא אחראי על מערכת החשיבה והתקשורת שלנו ולכן העבודה העיקרית של מרקורי בבתולה היא סדר הארכיונים הפנימים דרכם אנו מתבוננים במציאות ועל המציאות. ואיך נוצר הסדר? דרך הבנות עמוקות במה חשוב ובעל משמעות שמוביל לעתיד בריא יותר , מסיבה זאת מספר הסיפורים שלנו מקבל סופר כוח ליצר מציאות חדשה שתואמת חלומות ..

כדי להבין את התהליך לעומקו, נחזור לרגע אחורה לזמן בו מרקורי בילה באריה, בזירת האריה מספר הסיפורים שלנו מגיע ליצירתיות גובהה מאד, הוא לומד לרדת מהגדר לשחק את המשחק של החיים, להמר עם הרגשות, לפרוץ את הגבולות ולגלות מה באמת רוצה כדי לחיות חיים שמוכנים דרך אינטליגנציה יצירתית שמגיעה מהלב.

כשמרקורי מגיע לבתולה כל היצירתיות אליה התחבר באריה מקבלת צורה דרך מפגש עם עובדות בשטח ותוצאות של היצירתיות שנתגלתה באריה, בו זמנית גילוי התוצאות מראה את הפער בין הפוטנציאל הגדול לבין מה שקורה במבחן המציאות ולכן לעתים מקום זה מעלה סוגיות של בקורת ותחושת פגימות.. המטרה להבין את היחסים בין יצירה למציאות ואיך בעזרת תבונות אלה לשפר את המודעות ועבודה הנדרשת לשיפור, וממקום זה משחררים את הביקורת ומוכנים להתחיל תהליך של ריפוי

דרך אחרת להבין את מרקורי בבתולה: מרקורי בבתולה מתפקד כאנליסט, שיטתי, ממוקד בשיפור ובתיעול החיים למקום בריא וטוב יותר, הסוגייה הבעייתית מתיישבת על פרטים ועיסוק יתר בפרטים וממקום זה נולד הפרפקציוניזם, הפרפקציוניזם גורם להתעסקות יתר פרטים ולא בתמונה הגדולה וממקום זה יכול להיווצר כיווץ ולחץ, כדאי להיות ערים לתופעה… ולעבוד על התמונה הגדולה.. היה וניצלנו נכון את האנרגיה נוכל למצוא דרכים חדשות לעבוד, לתפקד, לפשר ולתעל את חיינו

לכן זמן זה מאפשר התעמקות עם מציאות לעומת החלומות שלנו כדי להבין איפה יש מרווחים ורווחים ואיך ניתן לאחותם כדי לצור תשתית בריאה לתפיסת המצאות שלנו..

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן