הפער בין אמונה לסיפורים שלנו במציאות החיים – מרקורי עושה תשעים ליופיטר – יולי 2022

היום 9.7.22 מרקורי עושה תשעים ליופיטר, למעשה נוצרת זווית דינמית ביניהם. מהי זווית דינמית? זווית דינמית נוצרת בין שניים או יותר גרמי שמים המציגים אנרגיות שונות או קולות פנימיים שונים כך שבמציאות חיינו נחווה כמו התנגשות, מתח , לחץ, אתגר , קושי..

מה המטרה של מצב זה? לא רק לייצר את אותן תחושות אלא בעזרת אותן תחושות לזהות את הקולות הפנימים המעורבים בשיח ולהבין עד כמה אותם קולות באים לידי ביטוי או שמא נשכחו, הודחקו ונעלמו לאורך חיינו וכעת הלחץ מעיר את הקולות הללו כדי שנוכל לתת מענה למה שאותם קולות מייצגים

היום מרקורי ויופיטר משוחחים בשיח דינמי עמוק מאד המייצר מתח ולחץ על מה שהם מייצגים. מרקורי ויופיטר מייצגים שני קולות שמנהלים את תפיסת המציאות שלנו, מרקורי שליט תאומים ובתולה ויופיטר שליט קשת ודגים .. אלה ארבעת המזלות שמתארים את תפיסת המציאות שלנו.. לכן כשנוצר קונפליקט ביניהם, נוצרת תחושת הבלבול ומתח שמובילים לכעס המתפרץ מכל משב רוח וגם הקטן ביותר.

למעשה מקום זה מייצר שריפות שלא ניתן לנהל אותן, זמן זה לוחץ חזק מאוד על תבניות שיוצרת את השפה הפנימית שלנו בנינו לבין עצמינו ובנינו לבין העולם.. התבניות מתחילות לגדול מעבר לקופסאות בהן הן מאוחסנות, או במילים אחרות התת מודע מתחיל להפעיל גלים על גלים של מידע שאגור בפנים כדי שנוכל לבדוק אם המחסנים שלנו עדיין משרתים אותנו בצורה נכונה או שהגענו לנקודת הפג תוקף..

בחיים היומיומיים אנו עושים את מרבית הפעולות באופן אוטומטי, לא רק פעולות אלא גם מחשבות עובדות באוטומט ורק כשמגיע משהו שונה אנו מוצפים בכל מה שיודעים ומגלים את עקרון האוטומט.. זה מה שקורה כעת, ההצפה מכריחה לבדוק מחדש את התבניות הראשוניות שלנו.. במקום שאנו לא מספיק כנים עם עקרון האוטומט נחווה עצבנות יתר, מתח, לחץ, או חלומות/סיוטים או וכחנות יתר, שיפוטיות יתר ומאבקים על כלום..

המטרה, לאפשר לנו לגלות את מה שמתחבא שם בפנים ומנהל את עקרון האוטומט גם בנוגע לתקשורת וגם בנוגע לאמונות, זמן נפלא לריענון ולשינוים את הסיפורים שאנו מספרים לעצמינו לאמונות שאנו אוחזים ונאחזים.. למעשה כאן נגלה את הפער בין מה שהאמנו שיכול להיות לבין מה שאמת קורה במציאות החיים היומיומיים שלנו.. במיוחד כעת ששני קולות אלה נמצאים במזלות קרדינלים, מזלות שדורשים לצור לחץ לתנועה, שינוי ויצירת משהו חדש עם תוצאה שונה ממה שהכרנו עד כה.

אם ניקח זאת לקולות פנימיים או דמויות פנימיות מרקורי מייצג את מספר הסיפורים ויופיטר מייצג את קולו של הפילוסוף הפנימי ותמיד יש קשר ישיר בין פילוסופיית החיים שלנו לסיפורים שאנו מספרים לעצמנו ולעולם.. האם? היום עולים רעשים ולבטים, ספקות וסימני שאלה על הקשר בין התפיסה לבין מה שקורה באמת בפועל

אז, אם היום יש כמה לבטים, ספקות, סימני שאלה, קולו של מספר הסיפורים מייצר המון רעש ובסרטן זה רעש רגשי שלא מותיר אפשרות לשלווה ובטחון משום שעולם האמונות שלנו מנסה לדרוש משהו אחר.. החוליות החלשות במבנה של תפיסת המציאות מתגלות בכל הכוח

למעשה ביום או שלא מסדרות המילים או שלא מסתדרים הרעיונות או שמתבלבל משהו או שאולי מדברים הרבה יותר מידי ודרך מנגנון העצבים שלנו (מרקורי)

לחלופין אנו יכולים להיתקל במישהו אחר שיעשה זאת וממקום זה נשפוט, או נעביר ביקורת או נפגש עם המון רעש.. לשים לב.. לנשום עמוק כי מילים שנאמרות לא יכולות לחזור לאחור..

לשים לב לא לקפוץ למסקנות ולזהות כל מצב כהזדמנות ללמוד מה הפער האמיתי בתוכנו בין

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן