ולפתע פתאום.. צמידות שמש אוראנוס אפריל 2021

היום 30.4.21 שמש נצמד לאוראנוס. מה מספר לנו שיח זה? שמש מייצג את המרכז המגנטי הבסיס שלנו, את המודעות והאפשרות לנוע על מסלול הגשמה אישית וכיון שאנו חיים בחברה בעלת השפעה חזקה מאד, לא אחת נמצא שהמסלול האישי מתכווץ לזרימה הקולקטיבית, לנתיב בו כולם הולכים, לכן משהו ממהות האני קצת אובד בדרך במיוחד שאנו נמצאים בזירת השור. ולמה? משום שנוצר צרוך להתחבר לעוגנים של בטחון וכשאנו מוצאים עוגנים לא אחת מוותרים על מסעות ונאחזים בעוגנים בכל הכוח.. לכן ההיאחזות מרדימה ולא מאפשרת המשך התפתחות..

אוראנוס מייצג את המיוחד והייחודי, את כל מה שמחוץ לזרימה הקולקטיבית , כל מה שאחר ושונה ..אוראנוס מייצג את אותו ניצוץ וזיק של הלא מוכר ולא ידוע וכל כך אחר מהזרימה הקונבנציונלית. במילים אחרות, אנרגיה אוראנית היא אנרגיה שמוציאה אותנו מהתלם, זורקת אותנו לשולים ומעבר לשולים כדי לגלות את החופש והייחודיות שמעבר לזרימה הקונבנציונלית לכן כשמש נצמד לאוראנוס, נוצרת התעוררות חדשה ולא ניתן עוד לזרום בקונבנציונליות הרגילה שמפסקת בטחן לכאורה,. בנקודת זמן זאת נוצר לחץ חזק על כפתורי הלא מוכר ולא ידוע.. וההיאחזות בביטחון נמוגה וגם אם לרגע..זה הרגע בו ניתן לצור את הקפיצה..

מסיבה זאת הזמן בו שמש נצמד לאוראנוס נוצרים ניצוצות שפותחים ערוץ מעבר להרגלים ולדפוסים הקבועים בחיינו, וכמו תמיד באופן לא צפוי, בצורה לא מבוקרת ובדרך מאוד אחרת… זמן מאפשר לפתוח גבולות מעבר להגיון הרגיל, מעבר לקונבנציונליות וקונפורמיזם היומיומי. ..לגלות משהו אותנטי, ספונטניות אחרת, אומץ ופתיחות להתחלות חדשות.

אמנם לא ניתן להפריד את הפזיזות, האימפולסיביות וחוסר זהירות… אך גם אלה מהווים חלק מהתבלינים שיוצרים לנו תפריט מרגש, אחר, שונה ומקפיץ לממדים שלא ידענו על קיומם עד כה… טיפ: אפשר אחרת! כל דבר שאנו עושים בנקודת זמן זאת יכול להיעשות אחרת, נצלו את הזמן לשינוים קטנים שפותחים דלתות גדולות לממדים חדשים של זמן ייחודי זה .. בשעון הקוסמי הצלצול מיידע אותנו שהגיע הזמן להמציא את עצמינו מחדש ביחס ישיר לערך האמתי שלנו ולזכות המולדת שלנו להיות מאושרים

נקודת החיכוך החזקה מתרחשת היום אך כבר כמה ימים לפני וכמה ימים אחרי יש אדוות אנרגטיות חזקות מאד שמשחררות את האחיזה, את ההסכמה להיות במקום בו אנו נמצאים ולכן גם אם הניצוצות מתרחשים לרגעים , הם יכולים להצית אש גדולה של תשוקה, הסכמה לצאת לדרך אחרת ולמי שמתעסק בטארוט, זה הזמן להתחבר לשוטה.. שפוט לעשות את קפיצת האימון ולצאת לדרך חדשה ..

המיקום בשור מבקש מאתנו לבדוק מחדש מה המשאבים שלנו, מה הכישרונות ומה המתנות שיש לנו באופן אישי לעצמנו ולעולם, זה הזמן להתחיל קרוע אריזות ולהסכים לגלות את המתנות ועם הגילוי לא רק שעוברים הרפתקה מרתקת אלא גם מעלים את ערך המנייה האישית שלנו בעולם…זה הזמן בו אנו מגלים את האוצרות הגדולים ביותר, מתעצמים ומתחזקים ויכולים להגיע לידיעה שהכל בסדר

וכמו בכל אגדה זה המקום שבו נכנס המשפט ולפתע פתאום … ומנקודה זאת המסע מקבל תפנית וענין אחר לחלוטין מאשר היה עד כה. אילו עד כה היתה רק בניה של תשתית וכעת , לפתע פתאום משהו חדש מתגלה..

ברכות ליומלא גילוים והתרגשות

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן