חוויה חדשה בנוגע לעולם האמונות שלנו – ונוס נכנסת לקשת – אוקטובר 2021

היום 7.10.21 ונוס נכנסת לקשת אחרי הצלילה עמוקה בעקרב ויחסים מורכבים עם מארס (חילופי שליטים: ונוס בעקרב ומארס במאזנים ) לכן השינוי שנחווה עם כניסתה לקשת גדול מהרגיל, כאילו נתקו לנו חוטים שמחזיקים משהו ללא יכולת לשחרר..

מה ונוס מייצגת? ונוס מייצגת את עולם הערכים שלנו שנמדד דרך כל מה שבעל ערך בעינינו.. אמנם לכל אדם יש ערכים שונים, אך המכנה המשותף האנושי נותן ערך בכל מה שמעניק בטחון ותחושה של אהבה ועונג.

הזירה אליה ונוס נכנסת היא קשת : זירת הקשת מדברת על עולם האמונות שלנו, לכן הזמן בו ונוס שוהה בקשת מציע לנו לחקור את אמת האמונות שלנו בנוגע למה זה אהבה. זמן מיוחד שמאפשר לאוורר את הצורך להיאחז במרחב בטוח שיוצר תנאים מוכרים לאהבה.. ולמה? הקשת מאפשר לנו לחוש את הצורך שלנו לידע, למרחבים, כדי להתחבר לתשוקה שמעבר למה שחווינו עד כה ולכן זמן זה מייצר הזדמנויות לשחרר את ההיאחזות במוכר והבטוח לכאורה..

ואיך? דרך פתיחת ובדיקת סט האמונות שיש לנו בנוגע לאהבה, ואיך ערכים שלנו בנויים על אמונות אלה.. במקביל מה האפשרויות שיש לנו מעבר לגבולות שתחמו אותנו עד כה. זמן לפתוח את הדלתות ולתת ללב לקחת למסע חדש..

דרך אחרת להבנת ונוס בקשת, ונוס מייצגת את דמותה של הנסיכה פנימית המחפשת את המקום בו תחושת בטחון ושמחה, בקשת היא חווה את האמונות שמנחות את הגישה שלה ואת התפיסה שלה, האם חיובית ואופטימית, האם שלילית ופסימית, האמונה יוצרת גישה וגישה פותחת או סוגרת את האופקים לשנו למימוש אישי.. כעת זמן נפלא לבדוק את הביטחון בחיינו בכלל ובאהבה בפרט ואיך ההסכמה לפתוח את האמונה יכולה לעזור לפתוח את הלב ולפתח את המערכות יחסים שלנו

זמן נפלא לגלות האם הנסיכה הפנימית ישנה שינה עמוקה ומחכה לנסיך החלומות או אולי היא מסכימה להתעורר ללא ההתניות והמניפולציות של סיפורים שספגה מהתרבות בה אנו חיים, זמן נפלא לבדוק במה אנו מאמינים, האם אותה נסיכה יכולה לצור מציאות חדשה כדי להגיע לרטרו של ונוס עם הבנות חדשות למימוש והגשמה

2 מחשבות על “חוויה חדשה בנוגע לעולם האמונות שלנו – ונוס נכנסת לקשת – אוקטובר 2021”

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן