חושבים עמוק חושבים חכם – מרקורי עושה תשעים לפלוטו – נובמבר 2021

היום 2.11.21 מרקורי עושה תשעים לפלוטו. היום מרקורי משוחח עם פלוטו, מהות השיח ביניהם מתבטא דרך הזווית שנוצרת ביניהם. בשיח זה הזווית היא זווית של תשעים! זווית של תשעים תמיד מציגה סוג של מאבק בין שתי אנרגיות, התמודדות חזקה מאוד בין מקצבים שונים, תדרים שונים ואמתיות שונות… במיוחד אם שתי האנרגיות שונות במהותן וכעת זה המקום להזכיר עד כמה מהות האנרגיות שונה

מהו השוני ביניהם? מרקורי הוא הפלנטה הכי קרובה לשמש בעוד פלוטו הפלנטה הכי רחוקה, אור למול חושך, קדימה מול אחורה, חשיבה ומהירות למול עומק אינטנסיבי שמעבר למחשבה. סוגיות של מה רוצים לעומת מה צריכים, צרכים של העולם אישי למול התאמה לעולם החברתי.

היום נפגוש בפעם השלישית את השיח הזה… ומה מהותו? סוגיות של תקשורת בין שני ערוצים פנימיים שלוחצים על שלל כפתורי מתח ולחץ, מאבק ושליטה ממקום זה לא מעט פחד וחרדה מבעבעים. קומפלקס זה נועד לגעת בקצוות החשופים של הכנות, האמת והאוטנטיות  בכל הנוגע למערכות יחסים ביננו לבין עצמנו, ביננו לבין אחרים ויביננו לבין העולם בכלל . המטרה: לזהות את הקולות הפנימיים ולתת מענה למה שעל פניו נראה כמו חוס איזון וחוסר שקט.

כעת, הפעם השלישית שמרקורי משוחח עם פלוטו לאורך מחזור הרטרו הנוכחי: בפעם הראשונה שמרקורי היה בצל טרום רטרו : 22.9. פעם שניה שמרקורי היה ברטרו עצמו : 1.10 וכעת שמרקורי נמצא רגע לפני היציאה מהצל פוסט רטרו  2.11. … לכן כעת יש הבנות עמוקות יותר מבדרך כלל ..

לכן, כעת השיח בין מרקורי ופלוטו יכול לגרום לנו להגיע להבנות עומק , דרך התמודדות עם אתגרים של מערכות לחצים שונות שדורשות דברים שונים ומכאן ההכרח ללמוד ולתעל את הלחצים למקום בו ניתן היה להעצים את עצמינו, את התקשרות שלנו ויותר מכל את התפיסות שלנו בנוגע למערכות יחסים ולמטרות הגדולות בעולם

התמודדות זאת יכולה לדרוש מאיתנו להתייצב מול כמה וכמה אמיתיות לא פשוטות ולצד איך אנו מקבלים את עצמינו כעת תחת השפעות אלה.. חשוב לשים לב לשחרר ולפרק את העוצמות דרך מיקוד בפרטים קטנים בכל פעם .. שאם לא יש מצב שנקלע למחשבות אובססיביות, פחדים, חרדות ולחצים שנובעים מתחושת כשלון: טיפ, לנשום עמוק, לספור על עשר ולהסכים שלא הכל חייב להיות מושלם..

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן