חלומות לחוד ומציאות לחוד או חיבור מלא של חלומות ומציאות – שמש עושה תשעים לנפטון – יוני 2021

היום 14.6.21 שמש עושה תשעים לנפטון , מה זה אומר? לפני הכל זווית זאת בין שמש ונפטון מדברת על שינוי יחסים:) למה שינוי יחסים? משום ששינוי זווית מדבר על  נקודת מפנה בשיחה בניהם.

מי לוקח חלק בתוך שיח זה? שמש ונפטון, ומה שמש ונפטון מייצגים? שמש מייצג את דמות הגיבור הפנימי ונפטון מייצג את דמות החולם הפנימי, לכן שיח זה מדבר על חזון המזין את דרכו ומסעו של הגיבור הפנימי בעולם.

לפני שלושה חודשים נפגשו השניים למפגש עמוק בו הגיבור יכול היה להיזכר בחזון ובחלום של חייו, כעת הגיבור מגיע לנקודת שינוי, נקודת התפכחות והתפקחות שמכריחה לצור החלטות ריאליות מול המציאות , מקום זה יכול להעלות עצבנות וחוסר שקט לצד עייפות עד ליאות עמוקה מתוך חוסר הלימה בין החזון שלנו לבין המציאות עימה אנו מתמודדים היום.

כיוון שדיאלוג זה בנוי על המזלות המשתנים ועל גירוי יתר של מערכת המוחית.. לכן מקום זה יכול לקחת למתח, לחץ וחוסר איזון אך בו זמנית יש פוטנציאל נפלא ליצירתיות שתאשר לחזון להיות דלק בעל משמעות למסעו של הגיבור הפנימי…במקביל מדובר בתקופה שיכולה לחזור ולעורר געגוע להנחיה, למפגש עם הקול שמניע מעבר לממד של מקום וזמן. כיוון שנפטון מעורב תלוי באיזה פאזה של המסע הוא נמצא ומה רובד המודעות של האדם כך יחווה את הדיאלוג ..

זמן זה מאפשר להביט ממקום אחר, להקשיב ממקום שונה ולהגיע למפגש עם הקולות הפנימיים העמוקים ביותר וממקום זה לצור חוזה חדש שמשרת את ההנחיה הגבוה לצד הפרקטיקה היומיומית של החיים…לכן גם אם נפגוש היום מקום לא נוח עירות יתר או עייפות יתר, מדובר צורך לתאם בין החזון ולבין הסיפור שאנו מספרים לעצמנו כדי שנוכל להמשיך את המסע למימוש והגשמה

ברכות

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן