ירח מלא על ציר דגים בתולה – מרץ 2023

ירח המלא מביא את המולד לשיא בו כל האנרגיות שנזרעו במולד מגיעות להבשלה מלאה ועוצמתית.. האנרגיות באות לידי ביטוי על ציר דגים בתולה חל ב 7.3.23 בשעה 14.40 שעון ישראל על מעלה 16.40 ולכן לכל מי שיש איוש כוכבי על מעלה זאת יחווה את הירח המלא בעוצמה גדולה מתמיד.

ירח מלא זה הוא האחרון לשנה האסטרולוגית ומספר לנו כמה החיים השבירים והשלמים המתרחשים על גשר מתנדנד בין גולה לגאולה: בין  עולמות עליונים של גן עדן ואלוהות, אחדות ואהבה אין סופית למול המציאות הדחוסה של החיים שלוכדת בתוך התניות של מקום וזמן..

לכן זמן זה לוחץ על כל כפתורים שעוסקים בפער בין תפיסת המושלם לבין הפגימות בחיים הרגילים.. ירח מלא זה לוחץ חזק מאד על החלום ושברו, על ההבדל בין חלום לאשליה, ההבדל בין חזון לאכזבה, בין תקווה לבין ייאוש של אבדן הדרך..

מקום זה יכול להוציא החוצה תסכול, עצב, פחד, ייאוש ותחושת אבדן גדולה מאד ואולי תחושה זאת היא הברכה הגדולה מכל כיוון שעוזרת לנו בתהליך ההתפקחות/ההתפכחות.. זמן מרתק לראות בעיניים פתוחות לרווחה את השדים והצללים ואולי אלה המורים המדהימים ביותר שלנו לפסוע בשלווה, קבלה, תודה והודיה על אותו גשר מתנדנד ובעצם החיבור לאיכויות אלה אנו מייצבים את הגשר ומאפשרים משהו חדש בחיינו.. כניסה למקומות שעד כה ישבו תחת קטגוריה של הגן הנעלם.. ימים מופלאים שמאפשרים לעבור בשלווה וקלות את החומות בין גולה לגאולה

ציר דגים בתולה מספר לנו על קונפליקט בראשיתי בחיינו, חיבור לגן עדן מופלא וקסום למול ההגליה מגן עד והצו בזיעת אפך תאכל לחם ובעצב תלדי בנים.. הפער בין עולם רוחני, חמלה, אהבה ללא תנאי ותחושת בטחון שלמה ומלאה לבין העולם החומרי שדורש יום יום , שעה שעה את העבודה ואת העמל, את זיעה והכאב כדי לממש עצמינו ולחוש בטחון חומרי….אנרגית דגים מעוררת בנו את החלום ואת הדמיון שמטרתם לחבר אותנו למחוזות שמעבר למקום והזמן… למקומות של האור האין סופי, למחוזות גן עדן , אנרגית בתולה מזכירה לנו את העמל היומיומי שהמציאות דורשת ולכן זה המקום בו אנו שמים את הידים בבוץ ועובדים כדי לאפשר ערוץ לביטוי החלומות שלנו.

למעשה ירח מלא זה שואל מה החלומות והתקוות שלנו? האם אנו זוכרים ? האם יש משמעות לחלומות שלנו? האם יש לנו שלד רוחני חזק שניתן להשען עליו כדי לקבל משמעות בחיינו? האם יכולים להסכים ולהרשות לעצמינו לחלום? האם אנו מרשים לעצמינו להיות באימון מלא, התמסרות וידיעה שהכל אפשרי ?

אם אנו לא בחיבור מלא ולא באימון מה שקורה נוצר פער עמוק יותר, התקווה מחפשת את המציאות שהיתה אמורה להיות כאן ומגלה את האכזבה הנובעת מבגידה ומכאן נולד הייאוש והצער והחוויה הכל כך עמוקה של הגליה מגן עדן.. לכן אם נפגש עם תחושות והרגשות אלה , מדובר בסימנים שמראים לנו איפה אבדה התקווה משום שלא הגשמנו את מה שהמציעה לנו ועם כניסת סטורן לדגים, זה בדיוק הזמן לקחת אחריות על סוגיה זאת ולצאת למסע חניכה מגולה לגאולה

מפת הירח המלא עם אופק באריה ולכן האנרגיה שמלווה שמן זה לוחצת חזק מאד על קונפליקט ומעצימה את הלחץ בין שמש וירח…מפות שמתבססות על אופק באריה או בסרטן מביאות קונפליקטים שונים ממפות בהן יש שליט אחר לאופק..

ירח חזק מאוד בבתולה במפת הירח המלא. ירח במפה מסמל את המקום בו אנו זקוקים לתחושה של ביטחון, תחושה זאת מתבססת על כל מה ספגנו בילדות .והיא שיוצרת את הדפוס ממנו פועלים ומגיבים . למעשה מדובר במערכת האוטומטית דרכה אנו נפגשים עם המציאות, הירח החזק בבתולה לוחץ על כפתורים בהם תחושה החוסר והחסך בגלל פגיעות ופגימות יכולה להיות חזקה מאד ולהוביל לביקורת פנימית בתוך נדנדה של חוסר אונים ועצב .. חשוב לשים לב כדי להעזר בנקודת זמן זאת לריפוי של אותם מקומות שבירים וכואבים.

סטורן חזק מאד ונכנס היום לדגים ..כניסתו של סטורן מסמלת שינוי מגמה והתחלה של מסע עוצמתי מאד לעבודה רוחנית עמוקה כדי לצור משמעות בחיינו , כשסטרון כל כך חזק בזירה בה אין לו לגיטימציה מלאה, אנו יכולים לחוות את דמות הצנזור בעוצמה גבוהה מאד: כמו תמיד מדובר במפתח להתחלת עבודה על המקום בו אנו כיולים לקחת אחריות על החלומות שלנו כדי שהחלומות של היום יהיו המציאות של המחר..

פלוטו חזק מאד במעלה קריטית לקראת כניסתו לדלי ופה אנו פוגשים אנרגיה עוצמתית מאד שמגיעה לשיאה, מעלה אחרונה בגדי, כמו מנסה להספיק את כל מה שטרם הספיק בגדי, רעידות אדמה, סוגיות של קילוף כל השקרים והמסכות, זעזוע של קרנות המזבח ואיוורור של הפרות הקדושות ובמציאות היומיומית כל מה שקשור להון, שלטון ודת מגיע לשיאים חדשים.. וכל האמור תחת עוצמת הירח המלא ושליט מזל גדי שרק מתחיל את מסעו בדגים

אם נסכם במשפט אחד את האירוע : ירח בבתולה מייצג את העולם של מה שיש לעשות (בתולה- עשייה) מול עולם של הרוח (דגים – אידאל אוטופי) קשת ההוויה שלנו: אלוהות ומציאות , אך בו זמנית קשת זאת מייצגת את הפרדוקס של מה שנעשה לעולם לא ישקף את האידאל האוטופי באופן מושלם, פרדוקס זה מייצג את הפער בין רוח לחומר שגורם ללחץ לעשות ולעשות ולעשות ומצד שני כמה שנעשה תמיד אפשר לעשות את הדברים בצורה יותר טובה ויותר נכונה.. כך או כך אנו יכולים להילכד בתוך לופ של מתח ולחץ, מצד אחד עשייה אין סופית שלא מניחה אפילו להתבונן למה הגענו ומצד שני ביקורת אין סופית שלעולם לא תאפשר לנו לזהות את התוצאות של מה שעשינו..

הסוגיה של מלכודת שנוגעת לתפיסה של מה צריך להיעשות ולעולם לא יהיה מושלם יכולה להכניס למעגלי חיים שלמים של חוסר סיפוק, ביקורת עצמית , אשמה, מתח וממקום זה נוצר החוסר איזון בין רוח לחומר וממקום זה נולד מקור החולי והכאב שלנו…לכן הפורים, מאפשר להפיל פור אחר, גורל שונה שמאפשר לפוטנציאל לבוא לידי ביטוי באופן שיגרום לסיפוק, שלווה ויכולת ליהנות ולברוא מיקרו קוסמוס שתואם את המאקרו..

ברוכים הבאים לירח המלא האחרון לשנה האסטרולוגית , ירח שמביא מסר בנית גשרים של אור בין גולה לגאולה..

2 מחשבות על “ירח מלא על ציר דגים בתולה – מרץ 2023”

    • אכן הירח המלא הכל כך עוצמתי עם סטורן שבדיוק נכנס לדגים , לצד פלוטו חזק מאד עשוה את צעדיו האחרונים בגדי..כל אלה מצירים אנרגיה עוצמתית ולא פשוטה..

      הגב

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן