מה קורה שיוצקים אמונה, תקווה וחלומות למציאות – שמש עושה תשעים לנפטון

שמש בקשת מביא את התחדשות של אמונה ותקווה כדי לתת לנו דלק לחורף:) כדי להאיר את המציאות שלנו באור חדש שייתן משמעות לחיינו. ממקום זה נולדים האידאלים ונוצרת רוח חזקה של אופטימיות.. ולפעמים האידאלים האופטימיות קצת גדולים במפגש עם המציאות ולכן דווקא בזמן בו יש המון פוטנציאל יכולה להיווצר אכזבה ותחושה של פסימיות.. חשוב לשים לב למינונים ולריאליזם של המינונים (במיוחד כעת כששליט מזל קשת נמצא בגדי)

נפטון נמצא בבית בדגים ואין ספק שמיקום זה מעניק עוד אידאלים ועוד כמיהה למשהו גדול יותר שיראה לנו את הדרך, משהו שיאפשר להתמסר ולזרום עד אין סוף.. למעשה, אין בכלל שאלות וספקות שזורמים עם כוחות גדולים מאיתנו, אך שוב, אם המינון גבוה מידי עולה הכאב של האכזבה וקצרה הדרך להרדמה כדי לא לחוות את כל הפער בין הרצוי למצוי

כשנוצר לנו שיח בין שתי אנרגיות מסוג זה, יש סיכוי טוב מאד שהמינונים יהיו גבוהים למידי והחוויה של המפגש עם המציאות תוביל לאכזבה מסוג זה או אחר, אך דווקא האכזבה מעניקה את המתנה של ההבנה, החכמה והחיבור למציאות ..

לכן, שיח זה בין השמש לנפטון מספר לנו על אידאלים, תקוות ומשאלות . כשנושאים אלה עולים על פני השטח לא אחת מתגלים ומתגלמים במימדים גדולים מידי, משמע, המציאות חושפת מפגש עם אכזבה ולצידה התפכחות והתפקחות

במסע ההתפתחות שלנו נקודת זמן זאת חושפת את הפער בין תקוות, אמונות וחלומות לאשליה ושברון חלומות, מצד אחד ניתן בקלות להיכנס לאכזבות, תחושת רמייה וכאב או להגיע להבנות חדשות דרך ההתפכחות והתפקחות ודרך גילוי זה למנף את עצמנו למקום חדש נכון ובריא יותר.

במקביל אנרגיה זאת מאפשרת לדמיון לעבוד שעות נוספות, שפע של יצירתיות ואם נשכיל למנן את האנרגיה באופן מדויק, נוכל לרתום את האמונות והמחשבות להתפתחות בכל המימדים והמישורים של החיים.

נקודה חשובה נוספת שהאנרגיה חושפת לנו, אפשרות להעביר את המימד האמונה למימד השראתי יישומיי ומכאן העשרה של החיים ולא רק ברמה אישית, סביבתית אלא השפעה ברבדים הנסתרים על הלא מודע הקולקטיבי. חשוב, זמן זה יכול לגעת במקומות של עצב עמוק הנובע מהתרחקות מהמימד הרוחני ומהנשמה, אך בו זמנית האמונה יכולה לאפשר יצירת גשר בין לבין… זמן מופלא בו הערוצים פותחים וניתן להתחבר למרחב בו נוצרים ניסים.

ברכות ליומואר

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן