מולד הירח בשור – אפריל 2022 – ליקוי חמה!

היום 30.4.22 בשעה 23.27 מולד הירח בשור מלווה בליקוי חמה על מעלה 10.27… למעשה היום אנו פותחים את עונת ליקויי אביב 2022

מולד זה שמלווה בליקוי עוצמתי מאד וכמו כל ליקוי חמה מדבר על זמנים משני גורל, על רוחות חזקות של שינוי וכיוון שמולד זה צמוד לאוראנוס, הכל מגיע עם אפקטים חזקים של בבת אחת ובכל הכוח ולכאורה אנרגיה לא צפויה

במחוזותינו, אופק בגדי וכשיש לנו אופק בגדי, שמש/ירח בשור, המון אדמה וברבד הקלאסי יש נטיה לציית לכללים וללכת בתלם שאנו אמורים ולהגיע למטרות מסומנות שמאז ומעולם הגדרו לנו מה אנו צריכים וחייבים כדי להגיע לביטחון והצלחה.. המטרה דורשת משמעת עצמית, שליטה עצמית והשקעה גבוהה מאד כדי להגיע להכרה חברתית, הצלחה ובניה של זהות מסוימת במקביל חשוב לזהות את סטורן שליט האופק בדלי, בית 2 אנרגיה שלוחצת על זהירות ואפילו זהירות יתר עם הסתמכות על מה שמוכר וידוע מעבר, אך בו זמנית כדאי לזהות שסטורן בדלי, אוראנוס שליט דלי צמוד למאורות ומכאן הפתעות|! גם המרחב הכי בטוח יכול להגיע ברגע מסוים למקום בו מסמנים די ופורצים את הגבולות בכל הכוח..

מפת המולד מרוכזת וצפופה מאד ומכאן גם האינטנסיביות והלחץ על קונפליקט של התקבעות מחד ופריצה מאידך מקום שמכניס המון מתח ולחץ במיוחד בכל הנוגע למה בעל ערך בחיינו ומכאן השפעות כמובן נוגעות לערך עצמי, כספים, כלכלה, מערכות יחסים, סוגיות תרבויות , מוסר ועוד חושב לזהות שכל מה שנחווה כעת דרך הצל הוא הזדמנות יוצאת דופן לגלות את מה שמסתתר מאחורי הקלעים ולהעזר בו כמורה להתפתחות ושגשוג.

ליקוי זה שמתרחש במזל קבוע (שור) עולות סוגיות של ביטחון, מהם העוגנים שלנו בחיים, על מה אנו סומכים, מה באמת מהווה קרקע יציבה בחיינו דרך מפגש עם החווה החושית ואופן התגלמותה במימד הארצי וכמובן יש לציין את הדינמיקה של התנועה, שור מדבר על מבדק חוזר ונשנה של המציאות כדי להגיע לביטחון בר קיימא.. אך הצמידות לאוראנוס יוצרת זעזועים וחווית כאוס ולכן שוב מדובר בקונפליקטים בין ביטחון לביטחון לכאורה עם כפתורי לחץ חזקים מאד לשינוי.. כך שמה שלא מתאים נסגר ומה שנדרש ברמת ההתפתחות נפתח

דלת מסתובבת.. כן כל מולד הוא דלת מסתובבת, אך מולד לוקה מביא גם את סוגיות הצל בעוצמה רבה, למעשה אוראנוס שנכנס לשור ב 2018 חורש את האדמה באופן קבוע ..מה שקורה בדיוק כמו חריש אדמה, הכל מתהפך, מתאוורר ומאפשר קרקע בטוחה באמת לזריעה מחדש.. חשוב לבדוק איפה מזל שור במפה האישית כדי להבין באיזה טריטוריה אנו חווים את הליקוי/שינוי והזדמנות יוצאת דופן לשינוים אמיתים.. בנוסף למזל שור גם המזל המנוגד: עקרב מקבל את ההשפעה באופן שונה אך בצורה לא פחות אינטנסיבית וכך גם לגבי מזל אריה ודלי.. כשאוראנוס נכנס למשוואה זה הזמן להיזכר במשפט לצפות לבלתי צפוי או במילים אחרות, לשחרר שליטה מה שהכי מורכב למזלות הקבועים. ובמאמר מוסגר פלוטו משנה מגמה (עמדת עצירה לפני רטרו)  בדיוק כעת ומרקורי משנה מגמה (כניסה לצל טרום רטרו)  בדיוק כעת …מה שלוחץ על עוד כפתרים של תפיסת מציאות לצד מה אנו יכולים באמת לשלוט ולנהל בחיינו מה אפשר לשחרר כדי לאפשר צמיחה וגדילה אורגנית וטבעית

נקודה נוספת היא ונוס! כן ונוס שליטת מזל שור וכעת שליטת המולד , ונוס בדגים בין יופיטר לנפטון (שני שליטי מזל דגים) ולכן העוצמה של אנרגית דגים מככבת כאן, למעשה כמו חיבור לחזון גבוה איך זה אמור להרגיש אם הייתה לי משאלת לב מפייה קסומה😊 ולכן מקום זה יכול ללחוץ על הפער בין אותו חזון מופלא וקסום לבין המציאות וביחס למפה אישית ולהיסטוריה אישית בכלל ובפרט ביחס לציר הליקויים! ונוס נחשבת לנעלה בדגים ובין שני השליטים מייצרת חתימה מיוחדת מאד שמציעה לנו הזדמנות לחיבור למימד רוחני גבוה , לשפע שקיים לכל למען הטוב של הכל עם תמיכה קוסמית מופלאה לצד מבט אחר לחלוטין על המציאות כמו עליית מדרגה באם נשכיל להקשיב לקול הגבוה וההדרכה הגבוהה שלנו.

מולד הוא זריעה, כן חשוב לזכור שבזריעה זאת אנו עובדים גם עם הצל, והאנרגיה של היום תגיע לשיאה בירח המלא , ירח לוקה על ציר שור/עקרב וכל הסוגיות שאנו פוגשים היום תגענה לידי ביטוי במערכות יחסים, החל ממערכת היחסים עם עצמינו, ההתניות, מניפולציות פנימיות, לחצים ומתחים אישים וכלה במערכות יחסים אישיות ועד מערכת יחסים עם העולם עד כמה אנו חשים וחווים שהעולם בטוח או לא.. זמן נפלא לעבודה פנימית להעצמה ויצירת בטחון ממשי

דרך נוספת לבדוק את המולד הירח בשור, מולד זה פותח מעגל אנרגטי חדש שנוגע בביטחון ראשוני ביותר. הביטחון הראשוני נמצא עמוק בתוך הזיכרון של הגוף ומופעל דרך המערכת החושית שלנו .. כיון שמדובר בזיכרונות טרום חשיבה וטרום זיכרון תודעתי מעובד, לא אחת אין לנו גישה לזירה זאת והמציאות שפוגשת אותנו ולוחצת על כפתרי ההפעלה יוצרת את ההשפעה והתגובה.. מעגל אנרגטי זה מאפשר לנו גישה שקטה לחכמת הגוף, לזיכרונות האצורים ועצורים בו כדי לצור שינוי והעצמה..

ברמה הפשוטה ביותר זירה זאת מספרת לנו על מקור תחושת הביטחון, שלווה, עונג, חיבור לגוף ולידיעה שהכול בסדר.. אלה הם החומרים מהם נוצרת תחושת השפע. כשיש באגים במערכת או כשיש גנטיקה פצועה כשיש זיכרון חוויתי פצוע (כמו חוויות ינקות ראשוניות בעיקר עד גיל 9 חודשים ) אלה הם החומרים שיושבים במחסן האישי וממגנטים את כל מה שמגיע לחיינו וכעת יש לנו הזדמנות להיכנס לזיכרונות ולרפא אותם..לא בכדי חודש זה בגלגל העברי עוסק בריפוי

מולד הירח בשור מחזיר אותנו למקומות מאד ראשונים של אדמה.. אדמה מייצגת את הבסיס עליו נמצאים חיינו, אדמה מייצגת את המקום הבריא המעניק לכל יצור חי באשר הוא את התנאים האופטימליים לגדילה וצמיחה., מחיבור לאדמה נולדים הערכים הבסיסים של בטחון ושלווה…במיוחד תחת הליקוי!!!

כשהירח נולד בשור יש לנו הזדמנות נפלאה לחזור לאמא אדמה ולזהות את מה שלא כל כך מובן מאליו בריצה היומיומית.. להאט את הקצב ולחוש: לחוש את מקצב החיים האמתי . למעשה, מקצב החיים האמתי נמצא בתכנו ומתואם לכל אשר קיים ..בשאיפה להרמוניה ושלווה, איזון ונועם .. אך אנו רחוקים, אנו נמצאים במקום של התניות (ציר שור/עקרב התניות של עונג וכאב) אנו ממגנטים כאב וחוסר סיפוק, אנו מושכים לחיינו סחרור וחוסר איזון כיוון שמשהו לא מחובר עוד למקצב המתואם של האדמה.. כיוון שמשהו בפנים לא מכיל מרכז מגנטי בעל עוצמה ונוכחות הכל סוחב ומניע ביחס להתניות סביבתיות . במעגלי החיים הקובעים, תמיד יש את ההזדמנות לחזור לתאם מקצבים , תדרים ולצור מרכז מגנטי בעל עוצמה.. מולד בשור מאפשר לנו לחזור ולהתחבר לאותו מקצב פנימי שתואם את האדמה.

כיון שנוצרה התרחקות עצומה מהאדמה ומכרי הדשא הראשונים בהם ניתן לנוח תחת גפננו ותאנתנו, אנו מסתובבים עם התניות וכאב, מסוחררים מחוסר הבנה, כואבים מעיוורון או סנוור יתר של מה שנדמה בעל ערך.. אנו נטולים מרכז מגנטי וחוקי המשיכה עובדים באופן פראי ולא מאוזן ..אך תהליך הריפוי מתאפשר תמיד דרך ציר הזמן.
ציר הזמן מאפשר למחוגים הקטנים של הזמן לאתחל מחדש, המחוגים הקטנים יושבים על “תכנת הירח”. תכנת הירח מדברת על מעגלים קטנים הנעים בספירלות מתפתחות והמתעלות באופן מרתק, ספירלות אלה בנויות על הזמן העת (קהלת) ומחזרים אותנו בחזרה למשהו ראשוני שאנו זקוקים ממש כמו תינוק שרק נולד..

מולד הירח בשור מזמין אותנו להרגיע את הרעש ולחוות חיבור חושי עמוק מאד לשלווה ורוגע, לחזור לחיקה של אמא אדמה לצור תהליכי ריפוי ולאפשר לאותם נסיכים ונסיכות פנימיים לגדול להיות מלכים ומלכות בעלי עוצמה ונוכחות הנוטלים את ההגאים של מרכבת החיים (מיוצגים על ידי המזלות הקבועים) למקום נכון ומדויק המחבר את הכל החלקים לסכום גדול יותר..

אסטרולוגיה קלסית גורסת שמזל שור מחבר אותנו לכסף, מזון, תענוג, שפע , אמנות, רכוש, משאבים וכו… אם נכנס קצת יותר לעומק נגלה שכל האמור מדבר על האדמה שלנו, על הטריטוריה שלנו שמכילה את כלל ההתנסויות, המצבים, המקומות, החוויות בעלות הערך… כל אלה מאפשרים לנו להעריך את החיים ולכן אם נכנס לשכבה עמוקה יותר של אותה אדמה נגלה שמדובר במה שאנו מעריכים ומעניק לנו תחושה של ערך עצמי, או כפי שאני אוהבת להגדיר: ערך המנייה שלנו בעולם. על מה מבוסס ערך המנייה שלך בעולם, מה אני שווה? לכן מעגל ירחי זה יעזור לפתוח את עולם הערכים הראשונים שבונה את ערך המנייה האישית לצד התנסויות , חוויות ומצבים שיאפשרו להעלות את ערך המנייה..

חשוב לציין שהמנייה האישית מחוברת למניות אחרות שיושבות על אותה “אדמה” לכן מדובר גם בערך קולקטיבי , מה אנו נושים ברמה פנימית כקצובה, כעם, כמדינה, כדת וכו.. מסיבה זאת חודש זה יאפשר לנו לגלות את הערכים המשותפים שבונים עוצמה משותפת, הזמנות מעניינת להבין, לרפא ולאפשר לפוטנציאל של האדמה לבוא לידי ביטוי.. וזאת מתוך הבנה שמה שאנו שמים באדמה גודל, אם נזרע פירות מופלאים יגדלו פירות ומופלאים ואם נזרע פירות רעילים יגדלו פירות רעילים.. הבחירה היא אישית וקולקטיבית וזמן לצור בוסתן חדש..

זמן זה פותח דלת לבניית סביבה חדשה, עוגנים חדשים, כלכלה חדשה (בכל הרבדים) או במילה אחת: קיימות חדשה, במיוחד הנוכח אופק המולד בדלי ושליט המודל אוראנוס נמצא בשור, הכל חוזר לאדמה..זמן לזרוע אנושיות וחסד, מגע עם המכנה המשותף הגבוה של כולנו כאנושות שחיה בסינכרוניות מלאה עם האדמה , וכן.. נפטון שיוצר שיח מעניין עם השמש והירח יוצק את הפן האוטופי לכאורה.. זאת לא אוטופיה זאת אפשרות וברבד הפרקטי, זמן לאפשר לפתרונות חדשים לבעיות ישנות

חשוב לזכור שתוך כדי אוראנוס מנער את הבטוח ויוצר תחושה של כאוס כדי לברוא מחדש, כעת נוכל לזהות את הסימנים הראשונים, חשוב לזכור בתוך תהליך של זעזוע, או כאוס שהמטרה היא לפרק מה שלא עובד בצורה בריאה כדי לאפשר בריאה מחדש.. בחודש זה נזהה בקטנה את ההכרח בבחירות האישיות והקולקטיביות בקרקע חדשה, ערכים חדשים, הרחבת התפיסה לאפשרויות חדשות שתצורנה אדמה פוריה ובעלת ערך גדול יותר

טיפ: מולד הירח בשור פותח דלת חודש בו נוכל לזהות את החוזקות שלנו ולתת להן קרקע פורייה לצמיחה ובמקביל לזהות את ערך המנייה האישית גם בחולשות , אלה המתנות שמתחבאות ומבקשות מענה ..וזה הזמן לתת את המענה במיוחד תחת מולד לוקה..

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן