מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של מרץ 2021

3.3.21 מארס נכנס לתאומים
היום, 3.3.21 מארס נכנס לתאומים, מה קורה שמארס נכנס לתאומים? מארס מייצג את הרצון , הפעולה והיציאה החוצה הנובעים מהצורך לפרוץ גבולות ולצור עצמאות . תאומים מייצג את המחשבה, הנשימה, השפה והתקשורת ולכן מארס בתאומים פורץ את גבולות המחשבה, מניע לפעולה ומבוססת על הבנה שמטרתה צמיחה וגדילה

מארס נכנס לתאומים ומיד המהירות משתנה, האנרגיה הפיזית והנפשית זמינה יותר בתאומים, נוצרת הזדמנות להביא מהכוח אל הפועל את מיטב הרעיונות שעולים לנו בתקופה כל כך גדושה ואינטנסיבית דרך פעולות .. איך במהירות, דרכים חדשות ומהירות, יוזמות חדשות ומהירות אך בו זמנית חשוב להתבונן גם באתגרים שמארס מביא בתאומים: אתגר מרכזי הוא החום והמהירות, זה המקום עליו נאמר חיים ומוות ביד לשון!
מארס בתאומים מדבר על שימוש במחשבה ובמילה ליצירת מציאות חדשה בקוטביות חזקה מאד, שלום או מלחמה, איזון או כאב, שלווה או עצבנות ו….זה המקום שכדאי להיות ערים ומודעים למה החום והמהירות יכולים לגרום וכמה כל מחשבה ומילה שלנו יכולה לייצר מציאות שונה..

מארס מביא עמו אומץ, יוזמה מהירה ופעולה ממוקדת או אימפולסיבית וכמובן מעשה שמגיע אחרי מחשבה.. וכאן נכנס המשפט סוף מעשה במחשבה תחילה, ואיפה זה קורה? בדיוק במיקום של תאומים במפה האישית שלנו.. זה המקום בו יכולה להתחולל הדרמה בחיינו, כאן אנו נדרשים לשים את תשומת הלב ולהקפיד לספור עד עשר לפני שנוקטים בפעולה, לנשום, לכתוב, לצאת לטבע ו.. כל אחד לפי מה שמרגיש שמתאים ונכון

4.3.21 מרקורי נצמד ליופיטר
היום, 4.3.21 מרקורי נצמד כעת ליופיטר בפעם השלישית: ולמה? משום שמרקורי עדין בתוך לולאת הרטרו בה מבלה מאז ינואר 2021 ומה זה אומר? מרקורי מייצג את התבניות החשיבתיות ויופיטר מייצג את פילוסופית החיים והאמונה של האדם והחיבור מוליד הפעלה חזקה של המוח, המוח מוצף ברעיונות, הצורך לדבר ולספר גדל מאוד ולעיתים ללא מעצורים, כדאי לשים לב.. מה שנאמר לא ניתן להחזיר בחזרה:) כיוון שיופיטר מדבר על אמונה ואופטימיות , המחשבה מקבלת נופך של אופטימיות, שמחה והרגשה חזקה שניתן להתחבר בקלות לחזון ולחלום..

מומלץ להצטייד בפנקס קטן לרשימות שפע הרעיונות שעולם, להעלות סקיצות, טיוטות ורישומים מהירים של מה שעובר במערכת.. למעשה כל שיחה או אינטראקציה יכולה להביא לרעיונות גדולים וחדשים, נקודת המבט מתרחבת, נוצרות הזדמנויות וההשראה חוגגת. העירות גדולה ומודעות נפתחת לחוויות רוחניות חדשות. חשוב לזהות שזאת הפעם השלישית שנוצר שיח זה בין מרקורי יופיטר (בגלל הרטרו של מרקורי) ולכן כל האמור לעיל כעת נמצא במקום בו הפוטנציאל הגבוה ביותר להפיק את המקסימום משיח זה… פעם שלישית מאשרת להביא לידי ביטוי את כל מה גילינו במהלך מחזור הרטרו הנוכחי של מרקורי..

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן