מלחמות וקרבות או ריפוי ופריצת גבולות – מארס עושה תשעים לפלוטו – יולי 2022

היום 2.7.22 מארס מייצר זווית דינמית לפלוטו, או במילים אחרות מארס בשיח דינמי עם פלוטו, ממקום זה עולה השאלה: למה שיח זה כל כך בעל משמעות? התשובה פשוטה, מדובר בשני שליטים של אותו מזל, מארס ופלוטו, שני שליטי מזל עקרב נמצאים בקרב אינטנסיבי עמוק מאד, זהו אחד הקרבות החשובים ביותר בחיינו

ולמה? כיוון שקרב זה לוחץ על הכוח שיש לנו להיות מנהיגים בחיינו (או להסכים לברירת המחדל של ההישרדות ) מול הכוח שיש לאחרים להפעיל אותנו או להפרות ולהעצים אותנו (או להסכים לברירת המחדל של ניהול על ידי המפלצות הפנימיות שכוחן גדול מאיתנו) קרב זה יכול לצור קורבנות רבים ומחיר עצום שכן יושב על כפתורים מאד ראשונים שמביאים לנפיצות עצומה, כפתורים אלה נעולים בתוך מטענים גנטיים עתיקים ומחברים אותנו למסה עצומה שמנוהלת על ידי שני כוחות אלה בהוויה הנמוכה שלהם, הישרדות בכל מחיר, טריטוריאליות, אגו, כעס וזעם לצד התניות, מניפולציות ואלימות סמויה/גלויה (תלוי איפה מתיישב שיח זה במפה האישית ועל מה.. ובמקביל איפה מארס ופלוטו במפה האישית ומה הדיאלוג שבניהם)

נקודה חשובה מאד: השוואה, כיוון שזוויות דינמיות נוטות להיכנס בכל הכוח וההבנה נוצרת רק בדיעבד, גם אם יש לנו מודעות למקומות הללו נחווה סוג של מתח ולחץ גדול מאד ולכן כדאי להיזכר מה קרה בפעם האחרונה שמארס עשה זווית של תשעים פותח לפלוטו, 13.8.20 תוך כדי התחלת שנה מארסיאלית.. עם תהודה חזקה מאד על אירועי 2020 ולכן כדאי לראות אולי נמצא הזנה את הריפוי בזמנים אלה..

נחזור לשיח בין מארס ופלוטו, המאבק בין שני כוחות אלה יוצר מקדם חיכוך גבוה ונפיצות עצומה כך שכל דבר קטן יכול להעיר את המפלצות ולהגיע לאגרסיביות, זעם, פחד וחרדה.. האדרנלין מגיע לשיאים חדשים ועימו המתח והלחץ.. כיוון שהכל מגיע ממקום ראשוני מאד נראה כי רק כך ניתן להתמודד עם כוחות אלה ..חשוב לזכור שניתן לצור התמרה ולהתחבר לפאזות הגבוהות של כוחות אלה או לפאזות הגבוהות של תת דמויות הפנימיות שמנהלות כוחות אלה ..

חשוב לציין שאנרגיה זאת מגיעה לכל אחד ואחד מאיתנו ומפעילה אזורים מסומים בחיינו שמגיבים לאותן אנרגיות ויוצרים לחץ חזק מאד שמחפש ערוץ יציאה החוצה והערוץ הקל ביותר הוא התפוצצות..כמו בחיים אישים של כל אחד ואחד מאיתנו כך גם בחיים של קבוצות שחולקות חוזים דומים, דוגמה מדינות, מפת המדינה מופעלת ונוצר לחץ עצום שמחפש ערוץ יציאה החוצה

מקומות אלה של קבוצות יוצרים חיבור למרכזים ראשונים מאד ואחיזה חזקה במה שנראה אמיתי ונכון, אלא שלא כל מה שנראה אמיתי ונכון לקבוצה אחת אמיתי ונכון לקבוצה אחרת ואז מגלות המפלצות הקבוצתיות ומתחיל מאבק חזק מאד.. כדאי לשים לב לא להקלע למלחמה שלא בחרנו בה את הקרבות באופן מדויק.. אחרת נמצא עצמינו רוקדים בשדה מוקשים..

מילת המפתח כשמגיעה אנרגיה כל כך אדומה, לראות את האור האדום ברמזור לעצור, לנשום ולבחור ממקום אחר.. משום שהיבט זה הוא הזמנה לקרב אך מאחריו יש את ההזמנה לריפוי אותם סימפטומים שצוינו לעיל ומקור החולי ממנו נובעים. זה זמן מרתק לגלות כמה כוח יש שם או כמה עוצמה..כמה חולי ואלימות או כמה ריפוי, חמלה וסליחה.

במילים אחרות.. שיח זה יוצר אווירה שמאפשרת להוציא את מה שמתחבא בפנים בין אם מפלצת או עוצמה, לכן זמן זה מהווה הזדמנות נפלאה לבחון מה אנו ממגנטים לחיינו ומה זה משרת, ובמקביל לזהות “חומרים בסיסים וראשונים” הקיימים בנו וזקוקים לפוקוס ולעבודה אישית, למשל: פחדים, תסכולים, כעסים לא פתורים וריפוי פצעים עמוקים של זהות, רצון, מטרות וסוגיות של הצלחה/כשלון.. ויותר מכל לחבור למנהיגות הפנימית

היום מארס נמצא בבית (במזל טלה ) ולכן עוצמתו חזקה מאד והלחץ שמפעיל נוגע במקומות עמוקים של השרדות ולכן מגרים את השכבות העמוקות של מה שהצלחנו לדחוק ולהסתיר גם מעצמנו ולמעשה כאן מתחולל המאבק הגדול ביותר …

מסיבה זאת השאלה הגדולה ביותר שעולה היום, האם אנו בוחרים את הקרבות או שהמציאות לוחצת על כפתורי אוטומט והמפלצות מגיחות ורק אחרי שתסיימנה לחגוג אנו יכולים לזהות מה קורה ומאיפה זה הגיע כדי למזער נזק ולהתכונן לפעם הבאה..

ולסיום, כדאי להיזכר מה קרה בפעם האחרונה שמארס עשה זווית של תשעים פותח לפלוטו, 13.8.20 תוך כדי התחלת שנה מארסיאלית.. עם תהודה חזקה מאד על אירועי 2020 ולכן כדאי לראות אולי נמצא הזנה את הריפוי בזמנים אלה..

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן