מרקורי עושה מולות ליופיטר פעם שלישית!!! – אוקטובר 2022

היום 12.10.22 בשעה 10.23 במעלה 01.41 מרקורי עושה מולות ליופיטר בפעם השלישית!!! מרקורי שנע כעת בצל פוסט רטרו עושה זווית דינמית ליופיטר וכששתי פלנטות/קולות פנימיים מיצרים שיח דימני אנו חווים זאת דרך חוסר שקט, סימני שאלה, רעשים וחריקות במפגש עם עצמנו, עם אחרים ועם המציאות בכלל

מה מספר לנו שיח זה בין מרקורי ויופיטר? נתחיל במי הם מרקורי ויופיטר, מרקורי ויופיטר הם שני קולות שמנהלים את תפיסת המציאות שלנו, מרקורי את המציאות היומיומית ויופיטר את המציאות שמעבר ליומיום, כשנוצר קונפליקט בניהם, נוצרת תחושת הבלבול ומתח שמובילים לכעס המתפרץ מכל משב רוח וגם הקטן ביותר. למעשה מקום זה מייצר שרפות שלא ניתן לנהל אותן, זמן זה לוחץ חזק מאוד על תבניות שיוצרת את השפה הפנימית שלנו בנינו לבין עצמינו ובנינו לבין העולם..

כשמרקורי ויופיטר נמצאים על ציר של אש/אוויר.. לכן כל אש , אפילו הקטנה ביותר יכולה לקבל ליבוי דרך האוויר ולהתחיל לנוע ממקום למקום עד יצור שריפות גדולות של ממש.. מרקורי מביא את הרעיון ויופיטר מגבה בדלק של אמונה בצדקת הרעיון ומכאן קצרה הדרך לאין סוף תסריטים לא פשוטים

ולמה? משום שנוצרת העצמה של אנרגיה שגורמת לגדילה וצמיחה, שגשוג ופריחה של הרעיונות , אמונות, גישה ותפיסה, וממקום זה מתחיל לחץ חזק מאד על המחסנים העתיקים (תת מודע)  לגדול ולחץ זה גורם להפעלה של גלים על גלים של מידע שאגור בפנים : המטרה היא  שנוכל לבדוק אם המחסנים שלנו עדיין משרתים אותנו בצורה נכונה או שהגענו לנקודת הפג תוקף.. ואז מחשבות ומילים מקבלות כוח גדול יותר מצד אחד למקום של עצבנות ומצד שני למקום של הרפתקנות ובמקביל היכולת לזהות מאפשרת לנו לנקות את המחסנים או לצייד אותם במידע עדכני שתואם את נקודת הזמן הזאת בחיינו

חשוב לציין ביטוי נוסף של שיח זה בין מרקורי ויופיטר, המארג האנרגטי הזה מוציא המון החוצה, קשה להפסיק לדבר או קשה לעצור את הרעיונות האין סופים או קשה למנוע את עצבנות או את הצורך העז לספר אין סוף סיפורים והכל עם הפרזה גדולה מאד.. הטיפ ביום כזה, לנשום, לשמור על איזון פנימי בעיקר דרך התבוננות בפשטות של הדברים בחיים, לנשום ולתרגל השקטה של הרעש שבראש..

אם נחווה שיום זה עם חוסר שקט, עצבנות וקושי להכיל .. כדאי שנבדוק את הסיפורים שאנו מספרים לעצמנו מול עובדות ולא מתוך דיעה או דעתנות . לסיפורים שלנו יש תפקיד נפלא לחזק את האמונה ובעזרתה לצאת למסעות ללמוד ולצמוח, אך שאנו לא נצמדים לעובדות אנו יוצאים למסעות שווא.. שכן מרחב זה מנתק אותנו לחלוטין מהמציאות ומיצר מציאות חילופית שלא משרתת את המסע שלנו.. זה בדיוק המקום בו אנו בוחרים בין עצבנות ובלבול לבין השראה והאמונה.. .

אם יש בנו שקט והבנה.. זה זמן נפלא לנשום ולהיזכר מה האמונות האמיתיות שלנו ואיך הן תוכלנה לעזור לנו לצאת למסע.. וכאן חשוב לציין נקודה מעניינת שמתייחסת לשיח הטבעי שיש לנו עם מספר הסיפורים האישי שלנו לצד היחסים שיש לנו עם הפילוסוף הפנימי, אם מערכת היחסים עם שני קולות אלה /שתי דמויות לאלה מקבל תשומת לב ועבודה על בסיס קבוע, זמן זה יכול להיות זמן נפלא למינוף והעצמה של הרעיונות, ההשראה, השמחה, ההתרגשות והדלק ליישום ומימוש במציאות חיינו ובכך לשנותה ביחס לחלומות שלנו..

חשוב לציין שמרקורי נמצא כעת בצל פוסט רטרו ולכן מדובר במפגש שלישי עם יופיטר, מפגש ראשון היה בצל טרום רטרו: 3.9.22 מפגש שני היה ברטרו עצמו ב- 19.9.22 וכעת מגיע המפגש השלישי שמביא עימו תוצאות לכל האמור לעיל… זמן נפלא לעשות את הקפיצה בגישה ותפיסה בכל הנוגע לפער בין צרכים אישים לצרכים זוגיים.

מפגש ראשון חשף אותנו דרך רמזים קטנים, הבהובים ותחושות של חוסר שקט רגעי , כאילו נוצרה היכרות ראשונית עם מה שעתיד להתרחש.. מפגש שני ברטרו עצמו הכניס אותנו לעומק הסוגיות שיושבת על הפרק כדי שנוכל להתבונן לעומק, חשוב. בזמן זה גם מרקורי וגם יופיטר ברטרו ולכן האפשרות להגיע להבנות מאיפה דברים מגיעים ולמה.. זה בדיוק הזמן! וכעת במפגש השלישי זמן ליישום כל מה שהבנו דרך המפגש העמוק בשיח בין מרקורי ויופיטר במטרה לצור שינוי כדי שנחווה איזון בריא יותר בחיינו..כדי שנוכל להאמין שמה שאנו רוצים אפשרי ונכון וקל ומקביל כדי שנוכל לקשור קשרים של ממש וצור מארגים אמיתים בכל הנוגע למערכות יחסים בכלל וזוגיות בפרט.

מרקורי הוא המפתח הראשון להבנות, התפתחות ויצירת שינוים של ממש בחיינו כדי להגשים את עצמנו ולחיות חיים בעלי משמעות . לכל מי שרוצה להבין את נפלאות מרקורי : בנובמבר מתחיל קורס מיוחד על מרקורי, להרשמה נא לפנות אלי כאן, או במייל או בטלפון. תודה 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן