מתחברים מחדש לשורשים – מרקורי נכנס לסרטן – יולי 2022

היום 5.7.22 מרקורי מסיים את מסעו בתאומים ונכנס לסרטן, ואנו עוברים ממצב בו מרקורי בתאומים שהאיר והעיר אותנו לגעת במקור החשיבה והתפיסה שלנו, אנו מגיעים לסרטן עם הכנה לביטחון אמיתי שלא תלוי התניות רגשיות מעבר רחוק..

אם נתייחס לקול הפנימי אותו מייצג מרקורי, מרקורי הוא מספר הסיפורים שלנו וכעת מספר הסיפורים שלנו נכנס לזירת שורשי עץ החיים שלנו:) מיקום זה מאפשר לתודעה להתחבר למקור העמוק ביותר של אישיותנו דרך ההסכמה להיפתח לרש הראשוני, לזרימה ולחיבור למקום ממנו הכל החל. חשוב לציין שאם קיים במערכת שלנו דיאלוג דינמי מיקום זה ילחץ על כפתורי כאב של חוסר שייכות והעדר בטחון . כמו תמיד המטרה להציף ולהסכים לזהות את המקור כדי לאתחל את התפיסה , מחשבה וגישה.. ולבנות בטחון שלא מותנה ותלוי

מקום זה בהחלט יכול לסייע לפתוח את הרגש העמוק ביותר למקום בו אנו זקוקים להגנה, שייכות, עיטוף ואהבה ללא תנאי.. אם איזור זה טעון וכואב, זה המקום בו נפגוש את הכאב ונאלץ לתת את תשומת הלב למקום זה כדי לפתור את מה שאנו סוחבים על עצמנו לאורך החיים .. מקום זה יכול להיות מכשלה לביטחון אישי, למערכות יחסים ולקשרים קארמתים.

כדאי לזהות שמיקום זה שיכול לגרום לתלות, אבדן גבולות, מקום זה יכול לצור מצבים של שדידה אנרגטית, עייפות, ליאות ועצב, אך כמו תמיד אלה תואמות של החוויה האישית שלקחת למקומות חדשים כדי להרחיב את התודעה לזמנים אלה… חשוב לשים לב, אם מגיעים למקום זה לעצור ולנשום, להתחבר לשורשים עמוקים יותר שהצלחנו להגיע במהלך חיינו..

זמן זה יכול לעזור לנו להגיע לשיחה אמיצה עם המשפחה אליה נולדנו או עם המשפחה אותה יצרנו או עם משפחת האדם בגלל.. הסליחה היא המפתח הראשוני לחוויה רגשית גבוהה שלא מותנת או תלויה .. פשוט קיימת בעוצמה של חיבור מלא להוויה..

כיוון שאנו נמצאים תחת השפעה חזקה של זרימה גם הדמיון מקבל העצמה גבוהה מאד וממקום זה נבנה ערוץ של חיבור לדמיון והרצון של אחרים .. קל מאד לעשות למען (מזל סרטן הוא מזל יוזם!) כיוון שהחיבור הרגשי נעשה כל כך עמוק גם כפתורי הרגש נלחצים בקלות גדולה יותר וזיכרונות עתיקים יכולים להציף את התודעה

דרך אחרת שניתן לזהות את ההשפעה היא ההצפה שיכולה לגרום לבכי וכאב לצד ההבנות רגישות עמוקות מאיפה מגיעים המחסומים הרגשיים.. מרקורי צולל כעת לשורשי עץ החיים שלנו ולמסתורי הגנטיקה והזיכרונות שלנו ולכן יש לנו הזדמנות נפלאה לנקות את המקומות הללו ולהסיטו מחסומים שמונעים זרימה טבעית של רגשות והרגשות..

מרקורי יוצא מהבית (תאומים) למרחבי המים של אנרגית הסרטן. מרקורי הוא הלהטוטן הפנימי שמשחק בשכל ובאגו, קרבתו לשמש מעידה שמקבל פי שבע יותר אור מהכדור ולכן גם העוצמות של מרקורי מכוונות במינון גבוה מאוד , מסיבה זאת השכל והראש רצים במהירות גבוהה יותר ולא אחת אותו להטוטן פנימי מתיש אותנו עד קצה גבול היכולת, מורט את מערכת העצבים, מגייס את כל האנרגיה להסתגלות ותנועה, דינמיקה וריצה וככל שאנו נעים חזק ומהר יותר כך הלהטוטן הפנימי מוחא לנו כף:) ואנו הולכים אחרי אחיזת העיניים של אותו להטוטן .. המתח והלחץ הם הצל הקבוע ברקע ואותם קולות שנשמעים מהסביבה הקרובה שחתמה וחקקה את הקוד בתוכנו כך נמהר יותר ויותר..

מרקורי במסעו בזירת הסרטן לוחץ על כפתורים של זכרונות עתיקים, נוגע בחלקים שגורמים להצפה רגשית, כמו קצוות העצבים טובלים בים של העבר ומאפשרים להציף בגלים ענקים את מה שמסתתר למטה.. ולמה? ההצפה מעלה מהלא מודע אל רבד התודעה ומכאן אפשרות לשנות את המודעות של מה שנמצא בלא מודע על מנת לצור סדר מחדש.

מספר הסיפורים הפנימי מגיע למפגש עם שורשי עם שורשי עץ החיים שלנו, עם זכרות עתיקים של השבט אליו אנו שייכים, וכמו כל עץ שרוצה לצמוח ולפרוח למלוא פוטנציאל, רצוי שיטופל בעומק השורשים ובאדמה המזינה אותו.. זמן זה מדבר על מפגש עם כל מה שיושב על השורשים ועל האדמה המזינה..

במצב בו אנו פוגשים את השורשים נוכל לגלות את החוויה המחוברת לשורשים וכיון שמקום זה מוביל להצפה, יש מצב שנמצא עצמינו בעצבנות ועצבות נוכח שורשים לא בריאים או במצב של הכרת תודה על השורשים הבריאים.. כך או כך מקום זה מציע עבודת עומק והזדמנות נפלאה לטיפול, טיפוח וריפוי שורשי עץ החיים שלנו, מערכות יחסים עתיקות עם השבט שלנו על כל המורכבויות שקשורות לכך..

כיון שמדובר בעבודת עומק על חלקים נסתרים הנובעים מזיכרונות עתיקים, החל מילדות וינקות ועד לזמנים קדמונים של גלגולים אחרים : המטרה לעבוד עם הלהטוטן הפנימי ולשדרג את החומרה, תכנה ומערכת הפעלה של התפיסה, גישה, חיבורים, קישורים ויחסים ויותר מכל את המציאות העכשווית שהיא פרי עבר למציאות אחרת שנוגעת בפוטנציאל ובחלומות

עבודת העומק האפשרית בזמן זה לא רק מפתחת את הלהטוט הפנימי למספר סיפורים ומסייעת להבין את מהות הסיפור שאנו מספרים לעצמינו בנוגע למקור השורשים שלנו, אלא כעת ניתן לעלות מדרגה למפגש עם הפוטנציאל הגבוה ביותר של מספר הסיפורים: למפגש עם הקוסם הפנימי בעזרתו ניתן לצור קסמים וניסים , ריפוי ושינוי תפיסת המציאות ממקום בו התפיסה מוזנת מהלהטוטן הכלא בהצפות רגשיות לקוסם המשוחרר לצור מפגש נקי ובריא .. מעוף מעל ומעבר

זמן נפלא להציף ולגלות, לזהות וללמוד מחדש.. .

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן