נקודת אתחול חדשה – 2019

היום בו שמש נכנס לזירת הטלה וחוצה את נקודת האפס של הגלגל הוא יום מיוחד : יום זה הוא שער אנרגטי המוביל לממד זמן חדש. שער זה הוא אחד מתוך ארבעה שערים אנרגטיים, ארבעת השערים יושבים על זמני שינוי עונות .
כל עונה מאפשרת להיכנס לשער חדש הפותח התנסות בזירה חדשה, ולחוות תהליך התפתחותי מיוחד לאותה עונה, במקביל כל עונה מספרת על יחסים שונים בין אור וחושך או יותר נכון בין אור והיעדרות האור כחלקים במסע התפתחות במעגלים קטנים וגדולים של חיינו.

השער הראשון שמייצג את האביב, מתחיל ביום הראשון של מזל טלה (יום השוויון) מספר לנו על התחלה, בקיעה, פריצה ולידה של חיים חדשים במטרה להתחיל מחזור חיים דרך התגלות האור
השער השני שמייצג את הקיץ מתחיל ביום הראשון של מזל סרטן (ביום הארוך ביותר) מספר לנו על פריחה והתחלת גיבוש הפירות של החיים החדשים במטרה לחוות את השיא ולהתחיל בתהליך של כווץ האור לאיזון מחודש
השער השלישי שמייצג את הסתיו מתחיל ביום הראשון של מזל מאזניים (יום השוויון) ומספר לנו על פירות בשלים ותוצאות של פריחת הקיץ במטרה לגבש את העיקר ולהגיע למרכוז מדויק ביותר (זרעים )
השער הרביעי שמייצג את החורף מתחיל ביום הראשון של מזל גדי (היום הקצר ביותר) מספר לנו על זריעה מחדש והעצמת שורשים כדי להתחיל מחדש בעונה הבאה במטרה לגלות את האור מתוך החושך

כעת שמש נכנס דרך השער הראשון וחוצה את נקודת האפס, נקודת האתחול! זאת התחלה של שנה אסטרולוגית חדשה. השנה האסטרולוגית החדשה נכנסה עם נוכחות חזקה מאוד כמו דורשץ להתמודד עם נקודות העיוורון! ואיפה נקודת העיוורון? נקודת העיוורון נוצרת בנקודת ההתחלה: שמרכזים מבט קדימה ויוצאים החוצה…ברגע זה עם כל ההתכוננות , כוונה ופריצה, נוצרת לה נקודת העיוורון … בגלגל זה מתרחש כשהשמש עובר את נקודת האפס בטלה וחוצה שער חניכה של התחלה. כולנו נדרשים לגעת בסוגיות של התחלה. מה זאת התחלה, איך מתחילים, מה עוצר את ההתחלות, מה מונע או מניע, איפה ניתן למצוא את הדלק להתחיל, איך מתחברים לאומץ של התחלה..

הכל מחזיר לנקודת התחלה ראשונית שלוחצת על אותו כפתור בראשיתי. אמנם לכל אחד הכפתור ומערכת הפעלה יושבים באזור אחר, אך נקודת זמן זאת מפעילה את כולנו…. כולנו נחשפים לאנרגיה של התחלה ועמה שפע של הבטחה לצד אתגרים ודגש חזק מאוד על נקודת העיוורון. ומדוע דווקא כעת? משום שכניסת השמש לטלה מלווה בירח מלא וצמידות לכירון, כששליטי השמש והירח (מארס ונונס) נמצאים בשיח דינמי , הכל מוקצן יותר מתמיד..
לכן בזמן זה נחשפות נקודות העיוורון למי שמוכן להתבונן לעומק הזדמנות נדירה לגלותן, למי שמעוניין להתחבר ללוחם הפנימי ולגייס את האומץ להתבונן, המראה המדויקת ביותר נמצאת מול העיניים במפת הלידה.

מפת הלידה מייצגת מערך הכוכבי היוצר את המרקם האנרגטי המיוחד לכל אחד ואחד מאיתנו. וכניסה למרחב זה מאפשרת לגעת בחומרי ליבה, לזהות את ההתחלה הראשונה והתבנית שנוצרה ממנה ולצידה את נקודת העיוורון .. למי שמכיר את התבנית ואת הדרך לזהות ולעבוד עם נקודת העיוורון, זה הזמן! להעביר הילוך ולצאת למסע…

אם נתבונן בדרך אחרת על מעבר השמש למזל טלה, נזהה את נקודת האפס בטלה, נקודת האתחול, שער חניכה בר עוצמה שמאפשר לנו לעמוד ואולי גם למעוד מול הפחד ולמרות ועל אף לעשות, להתחיל ולפרוץ את הגבולות של הכלא הפנימי.. כשאנו יוצאים החוצה, אנו נחשפים, מובילים ומובלים לחצות את הגבול המוכר והידוע: להתחיל שנה:)

כניסת שמש למזל טלה מדברת על יום השוויון האביבי , יום בו מתחילה השנה האסטרולוגית.. מיום זה נוצרת נקודת השינוי בה הימים מתחילים להיות ארוכים מהלילות. לאורך ההיסטוריה האנושית יום זה נחגג בכל התרבויות, ונוצרו סביבו מסורות , סיפורים וחגים שקשורים לאור בכלל ולניצחון החיים..

יום זה מסמל את תחילתה של עונה חדשה, עונת האביב ועמה החיות חוזרת, הרצון לחיות ולפרוץ גבולות , להתפתח ולצמוח.. וכמו תמיד שאנו נקראים לפרוץ אנו פוגשים את הקירות החוסמים, את החומות הכולאות ויותר מכל את סך ההתחלות שחיינו במהלך חיינו, החל מהלידה לעולם זה ועד לידות נוספות והתחלות נוספות שחיינו בחיינו (ולמי שמאמין בגלגולים, זה כפתור לחיצה שלוחץ על התחלות של שפע גלגולי עבר)

נקודת האפס מכניסה אותנו לאביב ולפרדוקס מוזר שמצד אחד אנו נקראים לפעול ומצד שני הזיכרון העמוק של מה שהיה נמצא שם וסוגר את האפשרויות לפעולה דרך חיבור לפחד, חרדה, מתח, בלבול, אבדן דרך, תסכול, עצב ו.. משקל עצום עומד מול הפעולה כך שיש צורך בדלק מיוחד (חזון) ויכולת הצתה חזקה מאד כשתוכל לעבור את ההתנגדות של המשקל שעומד מנגד.. לכן הפריצה החוצה לא פשוטה

מהי הצתה? אנרגיית הטלה היא אנרגיית אש, אלמנט האש הוא האלמנט היחיד שלא נמצא באופן מלא ונגיש בטבע (לעומת אדמה, מים ואוויר) האש דורשץ הצתה והצתה זקוקה לדלק ולכן החיבור בין הדלק שמדבר על חזון לבין הפעולה הנובעת מהצתה מחברים אותנו להגשמה. אם קיים שבר בתרשים הזרימה הפשוט של חזון, הצתה, פעולה תוצאה והגשמה.. נוצר מחסום שלוחץ חזק עד טראומות בראשיתיות.. דווקא הכאב והקושי הם סימני דרך לכל שאנו נתקלים המשקל שעומד במקביל לעוצמה של השברים בשרשרת הזרימה ולכן זה הזמן לתת מענה ולרפא את הכאב שיושב שם.

הנקודה בה יושב שער זה במפת לידה מאפשר לנו לזהות איפה מתחולל השער האישי ואיך ניתן להיעזר בו כדי להעמיק פנימה, להצטייד בדלק, חומרי הצתה ויצרת פעולה לחצות את קו האפס ולאתחל מחדש. לתת לאור לחדור, לגלות ולהתגלות במקומות העמוקים ביותר של הזהות הראשונית ביותר : מי אני , מאיפה באתי ואן אני הולך

אמור לי איפה נקודת האפס שלך ואומר לך איך לחצות באומץ את המחסומים והפחד ולהוביל למסע חדש של הגשמה ומימוש פוטנציאל.

2 מחשבות על “נקודת אתחול חדשה – 2019”

  1. כתבה מהממת. תודה רבה מלי ואיזה כיף שהגעתי לכאן! זו כבר התחלה חדשה ומסקרנת!

    הגב

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן