סמינר מרקורי – הצופן המרקוריאני

סמינר מיוחד, קצר ואינטנסיבי – הצופן המרקוריאני

כל מה שרצית לדעת על מרקורי

מרקורי – הפלנטה הכי חמקמקה במערכת השמש שלנו, גם גדול החוקרים של מרקורי לא זכה לראות אותו בחייו. למה? מה כל כך מסתורי במרקורי?

סמינר מיוחד, מלא וגדוש בחומרים עדכנים על מרקורי
הסמינר יתחלק לששה שיעורים

מה נלמד במהלך סמינר זה?

מיתולוגיה של מרקורי. גלופה, אסטרונומיה, אסטרולוגיה:
מהות ומשמעות מרקורי במזלות ובתים דרך הגישה הקלסית, פסיכולוגית , קרמטית, אזוטרית, התפתחותית ו…. אבחון ויישום מול מפות. נלמד על מעגלי מרקורי ומחזורי מרקורי.

מעגלי מרקורי: נתעמק בתנועה של מרקורי ומה מאפיין מרקורי מקדים ומרקורי עוקב (ישיר ורטרו) ומה מאפיין אנשים שנולדו לפאזות השונות של מרקורי. כמו כן נתעמק ברטרו , מקדים עוקב ומאפייני אישיות של האנשים שנולדו בצל המקדים והעוקב של מרקורי ואיך המעברים של מרקורי עובדים לגבי כל אבטיפוס ובנוסף התפתחות האישיות דרך הבנת הקידומים.

מחזורי מרקורי: מחזורים גדולים מרקורי, ואיך כל רטרו מהווה נקודת פריצה בתוך מחזור של מרקורי לדיאלוג בין האדם לעצמו, לאחרים וליקום, בנוסף איך כל נקודה מסוג זה מהווה פריצת גבולות המודעות ותודעה ותרגילים מרתקים לעבודה עם מרקורי..

נלמד על הזוויות שמרקורי יוצר לשמש, ירח, ונוס ומארס ואיך זוויות אלה משפיעות על התפקוד, התמצאות, גישה, תקשורת, חשיבה ויחסים של האדם.
תוך כדי נשלב חומרים מעניינים שנוגעים לאבחון החל מרגישויות וכלה בדיסגרפיה וגמגום. נתייחס לדרך בה האדם תופס את המציאות ואיך תפיסה זאת יוצרת אמונה ואימון בעצמו, בסביבתו, יחסיו עם אחרים ובכלל..

והפתעות…. יהיה מעניין, מומלץ לכל מי שמחפש את המפתח להבנת מרקורי במפה ובחיים.

2 מחשבות על “סמינר מרקורי – הצופן המרקוריאני”

 1. הי גילה
  בימים הקרובים אפרסם את לוח הפעילויות
  סמינר מרקורי עומד לככב, תרתי משמע:)
  אחרי הפרסום אם תעלנה שאלות אשמח לענות
  יומואר

  הגב

כתיבת תגובה