פחד ובטחון- לידה מחדש – ירח מלא על ציר עקרב שור 2019


ירח מלא הוא שיא של המולד האינטנסיבי שחווינו לפני שבועיים, ככל שהירח הולך ומתמלא כך האנרגיה הולכת וגדלה וכעת מגיעה לשיאה פחות מ 24 שעות אחרי שמרקורי החל שנה חדשה תוך שעובר על פני השמש ולכן הירח המלא מכיל את העוצמות של מעברו של מרקורי ולוחץ חזק מאד על הקונפליקט בין הצורך בביטחון בתוך המציאות לבין הצורך בהגיון מול המציאות ומעבר לכל לוחץ על המאבק בין אור וחושך

ירח מלא תמיד נוגע בקצוות, ירח מלא זה על ציר עקרב שור לא רק שנוגע בקצוות אלא חוצה את הגבולות מעבר לקצוות… הצפה ענקית שיכולה להוביל לכמה וכמה תסריטים : מהות התסריטים יושבת על ציר האור או ציר החושך, הנחש או הנשר (פחד ופיתוי מול מודעות ועוצמה) ירח זה מוביל לצלילת עומק עד גבול היכולת כדי להגיע ללב לבו של מה שמתעמקים, לסודות ולחידות החיים ולהביא אותם לידי ביטוי באופן מלא, ממש כמו לידה.. אחרי תהליך של אינקובציה עמוק וחזק ללדת ולצור חיים נפרדים לאותו נושא או סוגיה בה התעמקנו..

כיוון שכל כך קל להגיע לקצוות וכל כך קל להגיע לגבולות, זמן זה יכול לעזור להוציא לאור את מה שמתחבא בפנים ויוצר מניפולציות , התניות, מאבקים, לחצים, קשיים ובקיעויות.. וכיוון שהעקרב מספר לנו על העוצמות המרוכזות שמתחת לפני השטח, ניתן לזהות זאת דרך התפרצות הר געש, רעידת אדמה או שריפות ענק או שיטפונות.. כוח מרוכז שבא לידי ביטוי ויוצר הרס, מטרת ההרס ליצור תהליך חדש, לידה מחדש כמו עוף החול..לחיים אמתיים, נכונים בריאים יותר. ובחיים, כל סוגיה שיושבת בתוך קפסולה וצוברת עוצמה יכולה להתפוצץ דרך לחץ חיצוני, ופיצוץ זה יוצר התחלה של תהליך ריפוי כדי לאפשר מרחב נכון ובריא לגדילה וצמיחה של החלקים הרכים והרגישים יותר.. לכן הלחץ יכול לגדול בזמן זה הקפסולה הפוכת להיות שבירה יותר והמתח גדל ..חשוב לזכור את המטרה של יצירת מרחב חדש ולכן רצוי ומומלץ לשחרר ולהסכים להיכנע לתהליכים אותם אנו חווים בזמן זה..

נקודה מעניינת נוספת בנוגע לירח מלא על ציר שור עקרב במיוחד שציר זה מבטא את האנרגיה העוצמתית שנזרעה במולד: הירח מסמל את עולם הרגשות וירח בשור נחשב נעלה על פי הקלסיקה פותח באופן מעודן את העוצמות שבדרך כלל יושבות תחת “טאבו” בזמן זה מתגלים לנו של דברים שלא ראינו, שמענו, הרחנו, נגענו וטעמנו.. לאו דווקא בסדר זה, אך בכל הרבדים של מערכת החושית, מקום זה מאפשר לפתוח את הדלתות לסודות בכל המישורים והרבדים, החל מסודות שאנו מסתירים מעצמינו וכלה בסודות אזוטריים עמוקים…בכל מקרה כל מה שמתגלה יכול להוות צידה למסע האבולוציוני שלנו בכל תחום , מישור ומימד..  טיפ: לנשום עמוק ולבדוק אם אותו גילוי חדש של זמן זה מעצים או גוזל אנרגיה. לסוגיות מעצימות ומפרות מומלץ להתמקד בסוגיות גוזלות ומחלישות מוטב לנפות החוצה ולמקום מחוץ לגבולות של המרחב האנרגטי שלנו…לכל מי שיש איוש כוכבי בשור, עקרב, אריה ודלי יחווה את הירח המלא הזה באופן חזק ביותר..

חשוב:  לשים לב למה שעולה לפני הירח המלא ומה שעולה אחרי הירח המלא שכן אלה המראות המשקפות את הנושאים הבוערים בחיינו, ..מה הרגשות שאנו פוגשים בעצמנו ובאחרים, כמה אגרסיביות או בטחון , כמה שליטה או חוסר שליטה, כמה בוץ שמגיע מעבר לעומת כמה תקווה שיש בעתיד, מה הפער בי המציאות שאנו חווים לבין מה שדמיינו לעצמנו שכך יראו חיינו כעת.. זמן מעולה להתבוננות עמוקה ברגשות שלנו

השאלות שיכולות לעלות מול ההתבוננות, מה המקומות שזקוקים לשינוי? מה זקוק לתיאום עם המציאות? מה פוגש ביקרות או פחד? מה מהדד על טראומות עתיקות? כל מה שעולה כעת יכול לעזור לתהליך שינוי ולריפוי עמוק מאד..

כפי שעולות סוגיות רגשיות עמוקות מאד כך גם עולות סוגיות של הישרדות, בעיקר בנושאים כלכלים, כלכלים שמאפשרים חיים של שפע גם ברמה פרקטית ארצית וגם ברמה של כלכלת הנפש , מענה לשאיפות רוחניות, אידאלים, יצירתיות, עוצמה שמחפשת לגדול ולפרוח

הכנות וההסכמה להיות אותנטיים ויצירתיים יכול להוביל למסע מופלא של אלכימיה אמתית כדי שנוכל להגשים את המקומות הגבוהים ביותר שלנו.. להבין את האור והחושך ואת נפלאות העבודה עם הצל..

לעניות דעתי מריאן ווילימסון אמרה זאת באופן הכי מדויק, לא פלא שנלסון מנדלה השתמש במשפטים אלה: ” הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנחנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור. זה האור שבנו – לא האפלה שבתוכנו – שמפחיד אותנו יותר מכל. אנחנו שואלים את עצמנו – איזו זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? למען האמת – איזו זכות יש לך לא להיות? אין שום-דבר נאור בלהצטמק כדי שאחרים לא ירגישו חסרי-ביטחון. ככל שניתן לברק שלנו להאיר אנחנו מעניקים, בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו. ככל שנשתחרר מהפחדים שלנו, נוכחותנו תשחרר אחרים מפחד” מתוך הספר בחזרה לאהבה.

ברכות לאור גדול

מחשבה 1 על “פחד ובטחון- לידה מחדש – ירח מלא על ציר עקרב שור 2019”

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן