צוללים לעולם החלומות – מרקורי נכנס לדגים

מרקורי מייצג את דמות מספר הסיפורים שלנו ואת מסעו של מספר הסיפורים. מספר הסיפורים והתפתחות האינטליגנציה של מספר הסיפורים במטרה לאפשר לנו להבין באמת את עצמינו, את החיים, את המציאות, את עולם של כאן והעולם שמעבר..

היום 3.3.23 בשעה 00.52 מרקורי/מספר הסיפורים שלנו נכנס לזירת החלומות:) מיקום זה מאפשר לתודעה התרשמות ופתיחות, זרימה וחיבור לחלומות. חשוב לציין שאם קיים במערכת שלנו דיאלוג דינמי מיקום זה ילחץ על כפתורי הבלבול הפנימי, אשליות וחלומות שבורים. כמו תמיד המטרה להציף ולהסכים לזהות את המקור של הבלבול והאשליות ולהתמיר למיקוד ואתחול החזון

מעבר מרקורי בדגים אמור לחבר אותנו למרחב הוויתי וחוויתי שמעבר לגבולות המוכרים והידועים ולכן מעבר זה לתת לנו דלק, השראה והעצמת החלומות שלנו בכל תחום, ואיך ? לא בדרך הרגילה של רציונליזציה אלא באמצעות פתיחות לכל מה שמעבר לרציונל וליכולת לתפוס את המציאות בחמשת החושים, ההסכמה לפתוח דלת למה שמעבר לרציונל ולתפיסת חמשת החושים מאפשר חיבור לעבודה יצירתית כמו כתיבה, מוסיקה, אמנות, הבנות עומק ועוד..

מרקורי הוא המסננת המנטאלית למציאות ולכן מעברו לדגים יוצר שינוי מגמה בהתייחסות ובגישה, קל יותר לזהות את הקיום של מישהו/משהו אחר, קל יותר לראות צרכים של האחר קודם וקל יותר להבין כאב וסבל של עם /דת/לאום אחר.. מקום זה בהחלט יכול לסייע לפתוח את הלב ולהקשיב לצרכים שלא נתנו את תשומת ליבנו ולמצוא פתרונות נכונים ובריאים לתמונה הגדולה. כדאי לזהות שמיקום זה שגורם לאבדן גבולות יכול לצור מצבים של שדידה אנרגטית, עייפות, ליאות ועצב, אך כמו תמיד אלה תואמות של החוויה האישית שלקחת למקומות חדשים כדי להרחיב את התודעה לזמנים אלה.

דרך אחרת להבין את מרקורי בדגים: כשמרקורי נכנס לדגים הפוקוס הרציונאלי שאפיין את מיקומו בדלי משתנה והאנרגיה מאפשרת לנו להתחבר להבנות, חוויות והתנסויות שמעבר לחמשת החושים: דמיון, יצירתיות, חלומות ואינטואיציה נגישים מאוד ולכן זמן זה מאפשר חיבור לעבודה יצירתית כמו כתיבה, מוסיקה, אמנות, הבנות עומק ועוד.. ולמה? מרקורי הוא המסננת המנטאלית למציאות ולכן מעברו לדגים יוצר שינוי מגמה בהתייחסות ובגישה, קל יותר לשים משיהו אחר כראשון, קל יותר לראות צרכים של האחר קודם וקל יותר להבין כאב וסבל של עם /דת/לאום אחר.. מקום זה בהחלט יכול לסייע לפתוח את הלב ולהקשיב לצרכים שלא נתנו את תשומת ליבנו ולמצוא פתרונות נכונים ובריאים לתמונה הגדולה. כדאי לזהות שמיקום זה שגורם לאבדן גבולות יכול לצור מצבים של שדידה אנרגטית, עייפות, ליאות ועצב, אך כמו תמיד אלה תואמות של החוויה האישית שלקחת למקומות חדשים כדי להרחיב את התודעה לזמנים אלה.

דרך נוספת  להבין את מרקורי בדגים, דגים מסמלים את האוקיאנוס של החלומות שלנו, השכבות העמוקות ביותר של התודעה שלנו ולכן זהו גם מקום המסתור של חוויות הכאב והטראומות שלנו, זה המקום בו מסתתרים האוייבים הנסתרים (אחד האויבים הגדולים ביותר בסיפור זה אנחנו עצמינו) וכיוון שמרחב זה מחבר אותנו לתת מודע הקולקטיבי , כאן אנו מחווטים לצלילם אחרים ומאסות שונות, מצד אחד למרחב של גן עדן ואלוהות מצד שני לצד האפל והאחר , לגיהינום .. כך או כך אלה מרחבים שאנו יוצרים דרך הסיפורים שאנו מספרים לעצמינו וכעת זה הזמן לאוורר ולשחרר ולעשות עבודה עמוקה מאד על מרחב זה כדי להתכייל לצלילים חדשים

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן