ריפוי אנרגיה פרימאלית – צמידות שמש כירון בטלה – 2020

צמידות שמש לכירון מדברת על שיח צפוף בין המקום הכי מרכזי בהוויתנו (שמש) לבין המקום שמנוהל מחוץ לשוליים (כירון) שמש נמצא במרכז מערכת השמש שלנו וברמה הסימבולית מייצג את המרכזיות של הוויתנו, כירון הוא הגרם השמימי הראשון מחוץ למערכת הפלנטות הנראות (מחוץ לשוליים) ולכן מיצג את מה שלא נראה, מאחורי השולים ולעיתים המקום שכל כך קל להתעלם ולהכחיש.. ולכן ברמה הסימבולית כירון מייצג בדיוק את אותם חלקים פנמיים בתוכנו שלא נראה, נדחיק, נתעלם, נכחיש, נזרוק בחצר האחורית ובו זמנית אותו מרחב בטיפול נכון יכול להפוך לגן עדן הפנימי שלנו.. המפגש בין שני חלקים אלה היום מעניק את האפשרות להביא את המרכז לשולים ואת השולים למרכז ולצור תנועה של ריפוי חזקה מאד

דרך אחרת להבין מפגש זה, היא דרך הבנת הדמויות הפנימיות שמיוצגות על ידי גרמי השמיים. שמש מייצג את הגיבור הפנימי וכירון מיצג את המרפא הפנימי.. הדרך למפגש עם הגיבור הפנימי היא מסע שעובר דרך תחנות חושך לא מעטות , מסע של גילוי וחשיפת האור.. הדרך למפגש עם המרפא הפנימי היא מסע שעובר דרך טראומות לא מעטות, מסע של כאב המוביל לעבודת החלמה ולכן מפגש בין שמש וכירון יוצר השפעה שתחתה כל הכפתורים נלחצים עד הקצה החווית הכאב ולעיתים סבל מגיעה לשיאים חדשים..

כיוון ששמש תמיד שם פוקוס ואור, לכן מעבר השמש בזירה מסוימת מאיר את הזירה ואת מי שנמצא באותה זירה, מסיבה זאת נחוש באור המוטל על הפצע וכמה ימים לפני ואחרי השמש מאיר את כירון, אם אפקט פוצע נרגיש את הפצע נפתח ואם אפקט מרפא נרגיש טוב יותר, מחוזקים, שלווים ומועצמים.

חשוב לראות שדרכו של כירון היא דרך הכאב, אנו פוגשים את הכאב ויכולים לעבור דרכו או להתעלם, להדחיק, להתכחש ו.. ולמה? משום שאנו לא אוהבים לפגוש את הכאב ולא נהנים לעמוד מול קירות שחוסמים את השביל שלנו. אנו משתתקים ותחת השפעת הטלה אנו קופאים או בורחים או תוקפים.. העיקר לא לפגוש את הכאב ולא לגעת בקיר, למעשה אנו בוחרים!

באופן מעניין ופרדוכסלי הבריחה מהכאב איננה עושה אותנו למאושרים יותר. או הבריחה מהקירות החוסמים לא תגרום לנו להיות שמחים יותר. הבריחה מהכאב של כירון תעקוף אותנו או תעמוד מולנו בשלבים בהם נגיע אל הקיר! ואז לא פצע של חשש ופחד ומפתח קסום לריפוי דרך חיבור לדמות הלוחם (אנרגיה של טלה) אלא ייאוש, אבדן, בדידות, חוסר טעם ומשמעות ו.. למעשה נזרקים אחורה לצל של הדגים או של המאזנים: דרך הצל של הדגים נפגוש את ההתקרבנות ובדרך הצל של המאזנים נפגוש את הריצוי..כך או כך הכול מוקרן למשהו/מישהו שבחוץ ולא להכרח לפגוש את הפצע..

אז היום אנו פוגשים את הפצע וכיוון שזהו ההיבט הראשון של מולד הירח בטלה.. יש לנו הזדמנות יוצאת דופן לגעת באומץ ולמצוא את חמלה והקבלה, הכלה והסכמה לפצע וממקום זה מתחיל הריפוי ואותו לוחם מתחיל לקחת את המושכות של החיים לידים כדי להניע את החיים למקום של שמחה והתחלה מיוחדת לפריחה ושגשוג

דרך אחרת לראות את השיח בין השמש וכירון בטלה, כעת ב 2020, כירון מייצג את מחסן הטראומות שלנו, את הפצע שלנו בכל הרבדים של הקיום, החל מפיזי, רגשי וכלה במנטאלי ורוחני, לכן זמן זה יוצר פגיעות גבוהה יותר במעטפת ההגנה שלנו ולכן לעולם קל יותר לחדור למקומות הכואבים שלנו ובמקביל הפצעים שלנו נחשפים..הרגישות גוברת ותחושת הפגיעות/פגימות מתעצמת..כמו תמיד שהפצע נגלה והחולי מתעצם, זה הזמן בו כוחות הריפוי פועלים באופן חזק ואינטנסיבי יותר ולכן זמן זה מציע נקודת שינוי בכל הנוגע למודעות למקום הלא מושלם, פגוע ופצוע, להסכמה ליצירת תהליך ריפוי החל במערכת חסינות וכלה בבניה וחיזוק של המרכז הפנימי.. זמן מרתק לחוזה חדש לריפוי בכל הרבדים של קיומינו.

ולסיום הנקודה החשובה ביותר! כיוון שהשיח מתרחש תחת אנרגיית הטלה שמדברת על התחלה, אנו חוזרים למקום של ההתחלה הכי ראשונית, לפצע של הלידה, מקום פרימאלי מאד שנוגע באנרגיות ליבה עמוקות של ההסכמה לחיות ולרצות לחיות באופן שלם ומלא.. יש שם פצע עמוק שיושב על הפער בין גוף ונפש, בין עולם אוטופי לבין עולם של הישרדות, בין חלום לבין מציאות.. הפצע עובר דרך הסימבוליקה של תעלת הלידה, כאב הצירים וכאב הנטישה ממקום בטוח..

ההסכמה לגעת בפצע לוקחת עד למקום זה ובכך נוצרת ההתחלה של הריפוי וממנה ההסכמה וההבנה של האוטונומיה האישית , העצמאות וחיבור עמוק לשרירי הליבה של הנשמה.. הריפוי מאפשר להיות בהשפעה של אור ובחירה של שביל שמח למציאות תואמת חלומות עם ההבנה שאין מושלם אלא שלם ונפלא:)

ברכות

5 מחשבות על “ריפוי אנרגיה פרימאלית – צמידות שמש כירון בטלה – 2020”

 1. הייתי מוותרת בשמחה על הפצע. ומוותרת על הריפוי. לא ככ הבנתי למה נמשכת ככ לכירון. אני לא מומחית באסטרולוגיה. אבל מבינה שכירון חזק במפה זה באסה. חוסר מזל לפי איך שאני רואה את זה. להיוולד לנסיבות של חוסר ו או טראומה . אז למה לתת לו התייחסות גדולה . שאלה אם אפשר: כמה זה שכיח אצל אנשים כירון חזק במפה?? תודה בריאות

  הגב
  • לא בטוחה:) הכאב הוא העטיפה החיצונית למתנה יוצאת דופן
   הכאב מאפשר לצאת למסע ולדרכו לגלות את הריפוי והנתינה..
   כירון חזק במפה הוא כירון חזק במפה : זה נתון
   מנסיון לא הייתי מוותרת בשום פנים ואופן
   זה לא להיוולד לטראומה או חוזר מזל, זה חוזה מיוחד שמעניק ריפוי עצום
   לפעמים זה רק ריפוי אישי ולפעמים זה מסע ודרכו מגלים משהו שיכול להביא אור ואושר גם לרבים אחרים
   חשוב לזהות שכאב הוא תוצאה ותולדה והחוויות של הכאב מאפשרות לגעת בעומק
   התיחסות גדולה משום שהוא המפתח שפאפשר התפתחות אישית , כנות, ידע עמוק, חיבור למאסטר הפנמי
   לגבי שכיחות, לא בדקתי את הנושא ברמה סטטיסטית, מה שכן יודעת שיש לי חיבור חזק לאנשים כירונים
   אם את חווה את המשיכה לכירון .. כדאי לזהות שיש שם משהו מיוחד עבורך וכדאי לצאת למסע ללמוד אותו לעומק כדי להבין את משמעותו

   הגב
 2. אצלי במפה יש כירון צמוד לשמש בבית 7 במזל שור. אשמח לקבל הסבר מורחב יותר בנושא.

  הגב
  • כירון חזק במפה אם מיצר שיח דינמי עם המאורות (צמידות/תשעים או מולות) , אם יושב על הצירים, אם נמצא במעלה קריטית, אם יחיד באלמנט או איכות ..

   הגב

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן