שער חניכה המסמל את ניצחון האור על החושך – כניסת שמש לגדי

כניסת שמש למזל גדי מדברת על היום הקצר ביותר בשנה, מיום זה נוצרת נקודת השינוי בה הימים מתחילים להתארך והלילות להתקצר. לאורך ההיסטוריה האנושית יום זה נחגג בכל התרבויות, ונוצרו סביבו מסורות , סיפורים וחגים שקשורים לאור בכלל ולניצחון האור על החושך .
יום זה מסמל את תחילתה של עונה חדשה, עונת החורף ועמה מתחיל האור לחזור ולחדור לחיינו. למרות הפרדוקס של הקור ומוות על פני השטח, יום זה פותח עונה בה החיים הם מתחת לפני השטח, בעולמות שלא נראים דרך הכלים הרגילים… לכן זמן זה מאפשר לצאת למסע פנימה, לעומק, לאינקובציה, להעמיק שורשים, לחזק אמונה ואימון ולבנות עמידות לעונה הבאה.
במילים אחרות החורף מאפשר לנו תהליך של חיבור לאדמה, לשורשים ולעמוד השדרה הפנימי לצד התעמקות בעולם הנפש והנשמה כדי להתחבר למציאות באופן מלא. אם ננסה להתבונן ביום זה דרך משקפים אזוטריות, יום זה הוא שער אנרגטי המוביל למימד זמן חדש. שער זה הוא אחד מתוך ארבעה שערים אנרגטיים, ארבעת השערים יושבים על זמני שינוי עונות .

כל עונה מאפשרת להיכנס לשער חדש הפותח התנסות בזירה חדשה, ולחוות תהליך התפתחותי מיוחד לאותה עונה. במקביל כל עונה מספרת על יחסים שונים בין אור וחושך או יותר נכון בין אור והיעדרות האור כחלקים במסע התפתחות במעגלים קטנים וגדולים של חיינו.
*השער הראשון שמייצג את האביב, מתחיל ביום הראשון של מזל טלה (יום השוויון) מספר לנו על התחלה, בקיעה, פריצה ולידה של חיים חדשים במטרה להתחיל מחזור חיים דרך התגלות האור
*השער השני שמייצג את הקיץ מתחיל ביום הראשון של מזל סרטן (ביום הארוך ביותר) מספר לנו על פריחה והתחלת גיבוש הפירות של החיים החדשים במטרה לחוות את השיא ולהתחיל בתהליך של כווץ האור לאיזון מחודש
*השער השלישי שמייצג את הסתיו מתחיל ביום הראשון של מזל מאזניים (יום השוויון) ומספר לנו על פירות בשלים ותוצאות של פריחת הקיץ במטרה לגבש את העיקר ולהגיע למרכוז מדויק ביותר (זרעים )
*השער הרביעי שמייצג את החורף מתחיל ביום הראשון של מזל גדי (היום הקצר ביותר) מספר לנו על זריעה מחדש והעצמת שורשים כדי להתחיל מחדש בעונה הבאה במטרה לגלות את האור מתוך החושך

אנו בתוך שער ענק שמגלה את האור מתוך החושך ומייצג את ניצחון האור על החושך ולא בכדי נס חנוכה מתחולל בזמן זה כנגד כל הסיכויים הפח הקטן מספיק לאוקטבה שלמה של אנרגיות /צבעים. אותו פח קטן משול לזרעים הנטמנים באדמה ומעמיקים שורש כדי לבקוע באביב ולהתחיל מחזור חיים חדש, בינתיים זמן זה של חורף מאפשר מסע בזירה חדשה המאפשרת תהליך עומק של התבוננות פנימה, גילוי העמידות והזקיפות בפנימית של מאיפה אנו באים ולאן אנו צועדים, מה שורשי עץ חיינו ומה הפרחים ובפירות במסע חיים זה. המטרה להוביל למסע חניכה להבנת מהות האני על ציר שייכות והכרה.
הנקודה בה יושב שער זה במפת לידה מאפשר לנו לזהות איפה מתחולל השער האישי ואיך ניתן להיעזר בו כדי להעמיק פנימה, להכות שורש ולתת לאור לחדור, לגלות ולהתגלות במקומות העמוקים ביותר תוך חיבור לאדמה ולמציאות או במילים אחרות: שייכות, הצלחה, הגשמה ואמירה מלאה של מי אני , מאיפה באתי ואן אני הולך

כל מזל חווה זאת באופן שונה, רצוי לבדוק ביחס למזל השמש ולמזל האופק.

מזל טלה
הטלה חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי חוסר מטרה, הצלחה או בקורת של החברה והדרכים הקונבנציונליות של החיים. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את הכנות והאומץ, הגבורה והעוצמה לעבור דרך הקירות של החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לגדול, לצמוח ולבנות מטרת ויעדים ברי השגה.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק מיקוד, עמידות ואחריות שיסללו דרך חדשה להצלחה, מימוש ובטחון אמתי וכשהטלה יפסע בדרך זאת יוכל להגיע להגשמה ומימוש, הצלחה ושמחה ולהשפיע לא רק על החיים האישים אלא על החברה בכלל.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר וחוסם, לוחץ ומקטין.. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים כדי לעזור לבנות ולצור תשתית , עמידות והצלחה.

מזל שור
השור חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי חוסר אמונה, סקפטיות או בקורת על גישה ותפיסת עולם של החיים. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את הכנות והאומץ, הגבורה והעוצמה לעבור דרך הקירות של החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה להאמין בתמונת החיים הגדולה ולבנות גישה אופטימית ושמחה.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק מיקוד, עמידות ואחריות שיסללו דרך חדשה לגישה, תפיסה ופילוסופיה המאפשרת מימוש ואמונה כנה מלאת שמחה. כשהשור יפסע בדרך זאת יוכל להגיע להגשמת נתיב החיים, שמחה ואופטימיות ולהשפיע לא רק על החיים האישים אלא על החברה בכלל.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר בציניות, פסימיות וכאב .. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לבניית נתיב האמונה בדרך להצלחה.

מזל תאומים
התאומים חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי פחד וחרדה מהלא ידוע או בקורת שמגיעה מיחסים קרובים ואינטימיים. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את השליטה העצמית, האומץ, המרכוז והעוצמה לעבור דרך הקירות של החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לצור יחסים מפרים ופוריים בכל הרבדים של החיים.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק מיקוד, עמידות ואחריות שיסללו דרך חדשה לפתיחות, כנות ושחרור התקיעות וחוסר תנועה. וכשהתאומים יפסע בדרך זאת יוכל להגיע לכנות, חכמה ועומק בעזרתם להגשים את מהותו האמתית ולהשפיע לא רק על החיים האישים אלא על החברה בכלל.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר ומטיל אימה… לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לבניית מרכז פנימי מקודש ובעל עוצמה שאינה תלויה

מזל סרטן
הסרטן חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי פחד מהלבד, או לחלופין הפחד מהביחד לצד תחושת ביקורת ביחסים בכלל וזוגיות בפרט. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את האומץ לבחון את החוזים המשותפים עם כל מה שנמצא שם בחוץ ולעבור דרך הקירות של החושך. להתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לגדול, לצמוח ולבנות יחסים מעשירים ומרגשים עם העולם בכלל ועם זוגיות בפרט.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק ערכיות בהירה, עמידות ואחריות שיסללו דרך חדשה להצלחה במפגש עם העולם וכשהסרטן יפסע בדרך זאת יוכל להגיע להגשמה ומימוש מערכות יחסים, להיפתח לשמחה ולחכמה של היחד.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר ומבטל, מקשה ומקטין.. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לבניית יחסים בריאים ומעשירים עם העולם בכלל ומערכות אישיות בפרט.

מזל אריה
האריה חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי חוסר תפקוד, הרגשת דחיסות ביחסים בין גוף ונפש או בקורת של החברה בנוגע לעבודה ותעסוקה בחיים. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את האומץ לשנות גישה והרגלים קבועים ולמצור דרך בריאה דרכה ניתן לעבור את קירות החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לשנות סדרי בראשית ולבנות הרגלים חדשים יעילים ואפקטיביים כדי להגיע עימם למסלול של הצלחה.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק מיקוד, עמידות ואחריות שיסללו דרך חדשה להצלחה, מימוש ובטחון אמתי וכשהאריה יפסע בדרך זאת יוכל להגיע להתמקצעות,הגשמה, מימוש עצמי ותחושת הצלחה ובכך להשפיע לא רק על החיים האישים אלא על החברה בכלל.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר ומאשים, לוחץ ומקטין.. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לבניית גישה חדשה, הרגלים חדשים ולברוא מציאות תואמת חלומות.

מזל בתולה
הבתולה חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי פחד מהתרגשות, רגשות ואהבה או תחושת ביקורת על בחירות עבר. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את האומץ לחשוף את הלב לחוויות חדשות, התרגשות ושמחה כדי לעבור דרך הקירות של החושך. להתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לקחת חלק פעיל ודינמי במשחק החיים, להתחבר ללב ולאהוב.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק זיהוי של הילד הפנימי המוכן לצאת למשחק ללא ידיעה מראש מה החוקים או מה התוצאות. וכשהבתולה יפסע בדרך זאת יוכל להגיע לפתיחות, יצירתיות וחיבור מלא ללב ולאהבה.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר ומאיים, מקשה ומלקה.. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לשחרר את הפחד ולברוא מציאות מלאת אהבה ושמחה.

מזל מאזניים
המאזניים חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי פחד וחרדה מחסור שייכות או בקורת שמגיעה מבית ומשפחה. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את הרגישות הטבעית, החכמה, ההכלה ויכולת ההזנה כדי לעבור דרך הקירות של החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לצור תשתית בטוחה שבנויה על אהבה ללא תנאי.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק עוצמה ואחריות אישית לרשץ הביטחון ותחושת השייכות שיסללו דרך חדשה לפתיחות, רגישות ושחרור האשמה והפחד. וכשהמאזניים יפסע בדרך זאת יוכל להגיע לכנות עמוקה, רגישות אמתית ואהבה ללא תנאי בעזרתם להגשים את מהותו האמתית ולהשפיע לא רק על החיים האישים אלא על השבט וההיסטוריה השבטית
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר ומטיל אימה… לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לבניית שורשים אמתיים המזינים לא רק את השבט והמשפחה אלא גם את הדרך להצלחה ומימוש אישי.

מזל עקרב
הסרטן חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי פחד מאלם והלם בסביבה הקרובה, או לחלופין הפחד משתיקה או השתקה. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את האומץ לבחון את מספר הסיפורים ותירוצים/סיבות או שקרים שמספרים לעצמינו כדי לעבור דרך הקירות של החושך. להתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לראות את העובדות וההיגיון המרכיבים את השפה והקול הפנימי.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק כנות ואחריות לשפה המייצגת את הקול האמתי וכשהעקרב יפסע בדרך זאת יוכל להגיע לגישה חדשה והשמעת הקול האמתי בדרך עמוקה ובהירה.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע מבקר, משתיק ומקטין.. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לגישה ולהגיון הפשוט של החיים ובכך עוזר בדרך לבניית שפה כנה ואמתית המייצגת את הקול האישי .

מזל קשת
הקשת חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי חוסר בטחון, תקיעות ותחושת בקורת של החברה על ערך שווי המנייה האישית. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את היכולות, עוצמות, כישרונות ומשאבים בעזרתם ניתן לעבור דרך הקירות של החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לגדול, לצמוח ולבנות ערך עצמי אמתי ובלתי משתנה
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק שליטה ואחריות שיסללו דרך חדשה להצלחה, מימוש ובטחון אמתי וכשהקשת יפסע בדרך זאת יוכל להגיע בניית בטחון עצמי, מרכז פנימי חזק, הצלחה ולהיות גורם לא רק בחיים האישים אלא להיות מקור השראה ושמחה לחברה בכלל.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר ומפחיד, תוקע ומקטין.. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים כדי לעזור לבנות ערך עצמי עוצמתי הנשען על מתנות וכישרונות ולהיות “עמוד אש” עבור אחרים.

מזל גדי
הגדי חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי דימוי נמוך, סקפטיות או בקורת של העולם על אופן ההתנהלות בחיים. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את הרצון העמוק להיות גורם, למצוא את האומץ לעבור דרך קירות החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לפרוץ את גבולות הפחד והאימה מהחיים עצמם כדי לבנות אישיות חדשה ובריאה.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק מיקוד, עמידות ואחריות שיסללו דרך חדשה למרחבים חדשים, עולמות שמעבר לארבעת הקירות האישים והביקורת האישית. כשהגדי יפסע בדרך זאת יוכל להגיע להבנת הרצון והמהות העצמית להתחבר לתשוקה חדשה ואמיצה לחיות ובכך להשפיע לא רק על החיים האישים אלא על החברה בכלל.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר באלימות ופחד, פסימיות וכאב .. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לבניית רצון ואישיות חזקה עם עמוד שדרה אמתי המכוונן על מימוש והגשמה

מזל דלי
הדלי חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי חוסר אימון, פחד או ביקורת על גישה וחזון החיים. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את האותנטיות והכנות, האמת והחזון כדי לעבור דרך הקירות של החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה להאמין ולתת אימון בתמונת החיים הגדולה ולהתמסר למימוש והגשמת החזון והחלום .
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק אינטואיציה ממוקדת, עמידות ואחריות שיסללו דרך חדשה לחלום הפרטי ולחלום הגדול של העולם. כשהדלי יפסע בדרך זאת יוכל להגיע להגשמת נתיב ויעוד החיים, שמחה ואופטימיות ולהשפיע לא רק על החיים האישים אלא על החברה בכלל.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר בציניות, פסימיות וכאב .. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לבניית אמונה, אימון וחיבור מלא לתמונה הגדולה ולשליחות האישית שבתוכה.

מזל דגים
הדגים חווה את הכניסה לשער אנרגטי זה כמפגש עם החושך שמיוצג על ידי בדידות, סקפטיות או בקורת על תפיסת העולם האישית. המעבר בשער זה מאפשר לזהות את החלומות והאנשים החולקים את אותם חלומות בעזרתם ניתן לעבור דרך הקירות של החושך ולהתחיל לתת לאור להיכנס לחיים במטרה לצאת מהדרך המוכרת והידועה ולהסכים לנוע באזורים חדשים ולפתוח את התודעה למקום אמתי ואותנטי.
שער זה פותח את הדלת לאור חדש שמעניק חופש פנימי לצד עמידות ואחריות שיסללו דרך חדשה למסע חדש לגילוי החלקים המיוחדים והאמתיים באישיות . כשהדגים יפסע בדרך זאת יוכל להגיע להגשמת הייחודיות האישית, שמחה וחופש פנימי למעוף מעל ומעבר להתניות החיים ולהשפיע לא רק על החיים האישים אלא על החברה בכלל.
טיפ: להתחבר עם החושך שנדמה לרגע שמבקר ומפחיד ממי שאנו באמת .. לזהות את החושך כחבר שמבקר ביקור חברי נעים בו מסב את תשומת הלב לבעיות וקשים ועוזר בדרך לבניית נתיב אינדיבידואלי, ייחודי ואותנטי המוסיף תבלין אחר לחיים משמעותיים.

2 מחשבות על “שער חניכה המסמל את ניצחון האור על החושך – כניסת שמש לגדי”

  1. כל מילה מדוייקת להפליא נולדתי ב-20/12/64 שעה 17:35 ירושלים אמרת לי פעם שאני עובר תהליך רוחני מסויים !! אשמח אם אפשר יותר הסבר בזמנך החופשי מתוך רצון חופשי תודה ולנוכה שמח !!

    הגב

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן