ברוכים הבאים למרחב חדש – מרקורי נכנס לסרטן – יולי 2021

היום 12.7.21 מרקורי נכנס לסרטן אחרי שבועות רבים בהם מרקורי בילה בתאומים (מאז 4.5.21 …) למעשה השנה 2021 מרקורי מבלה את הזמן הארוך ביותר במזלות האוויר משום שעושה את הרטרואים שלו באוויר בלבד!

היום מרקורי מסיים את מסעו בתאומים ונכנס לסרטן, מה זה אומר? עברנו מסע אורך מאד בתאומים כדי לגעת במקור החשיבה והתפיסה שלנו כדי להגיע לסרטן עם הכנה לביטחון אמתי שלא תלוי התניות רגשיות מעבר רחוק..

אם נתייחס לקול הפנימי אותו מייצג מרקורי, מרקורי הוא מספר הסיפורים שלנו וכעת מספר הסיפורים שלנו נכנס לזירת שורשי עץ החיים שלנו:) מיקום זה מאפשר לתודעה להתחבר למקור העמוק ביותר של אישיותנו דרך ההסכמה להיפתח לרש הראשוני, לזרימה ולחיבור למקום ממנו הכל החל. חשוב לציין שאם קיים במערכת שלנו דיאלוג דינמי מיקום זה ילחץ על כפתורי כאב של חוסר שייכות והעדר בטחון . כמו תמיד המטרה להציף ולהסכים לזהות את המקור כדי לאתחל את התפיסה , מחשבה וגישה.. ולבנות בטחון שלא מותנה ותלוי

מקום זה בהחלט יכול לסייע לפתוח את הרגש העמוק ביותר למקום בו אנו זקוקים להגנה, שייכות, עיטוף ואהבה ללא תנאי.. אם איזור זה טעון וכואב , זה המקום בו נפגוש את הכאב ונאלץ לתת את תשומת הלב למקום זה כדי לפתור את מה שאנו סוחבים על עצמנו לאורך החיים .. מקום זה יכול להיות מכשלה לביטחון אישי, למערכות יחסים ולקשרים קארמתים.  כדאי לזהות שמיקום זה שיכול לגרום לתלות, אבדן גבולות, מקום זה יכול לצור מצבים של שדידה אנרגטית, עייפות, ליאות ועצב, אך כמו תמיד אלה תואמות של החוויה האישית שלקחת למקומות חדשים כדי להרחיב את התודעה לזמנים אלה… חשוב לשים לב, אם מגיעים למקום זה לעצור ולנשום, להתחבר לשורשים עמוקים יותר שהצלחנו להגיע במהלך חיינו.. \זמן זה יכול לעזור לנו להגיע לשיחה אמיצה עם המשפחה אליה נולדנו או עם המשפחה אותה יצרנו או עם משפחת האדם בגלל.. הסליחה היא המפתח הראשוני לחוויה רגשית גבוהה שלא מותנת או תלויה .. פשוט קיימת בעוצמה של חיבור מלא להוויה.. .

למי שעוקב אחרי מהלכי התנועות של מרקורי הנה כמה נקודות לתזכורת על מסעו בתאומים(נקודות אלה הן נקודות מפנה של האנרגיות בהן ניתן היה לשדרג ולהתאים את התדרים שלנו לתדרי המציאות הכל כך משתנה)

4.5.21 מרקורי נכנס לתאומים
14.5.21 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו
29.5.21 מרקורי נכנס לרטרו
11.6.21 מרקורי מתחיל שנה חדשה
22.6.21 מרקורי מסיים את הרטרו
7.7.21 מרקורי מסיים את הצל פוסט רטרו
12.7.21 מרקורי מסיים את מסעו בתאומים ועובר לסרטן

מולד הירח בסרטן פותח למרקורי את הדלת.. זה הזמן לבנות את האינטליגנציה הרגשית בעזרת השבט שלנו, המשפחה שלנו, האדמה עליה אנו חיים.. זה הזמן להעמיק שורשים ולבנות את הסיפור שלנו .. במעגלים הקטנים והגדולים ..כולנו משפחה אחת😊

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן