המרכז הגלקטי

לא הרבה נכתב על המרכז הגלקטי, אם ננסה להבין את הנושא דרך מודלים, מתוך הבנה שמודלים עובדים באותו אופן, נוכל להשוות מבנה של אטום למבנה של מערכת שמש ומערכת שמש לגלקסיה. המודל של אטום, גרעין וסביבו נעים האלקטרונים, הגרעין הוא מרכז בעל כוח משיכה ועוצמה המאפשר חיים. אותו מודל עובד במערכת השמש שלנו, שמש במרכז והפלנטות נעות סביב השמש. במערכת זאת השמש מרכז בעל כוח משיכה ועוצמה המאפשר חיים..כך המרכז הגלקטי, רק הפוך על הפוך, מרכז הגלקסיה, מיליוני מערכות שמש ואולי יותר:) נעות סביב המרכז הגלקטי, זהו מרכז בעל כוח משיכה עצום המחזיק גלקסיה שלמה.. העוצמה כאן היא בחומר האפל.. בגישה ישנה ניתן לזהות מקום זה כחור שחור הבולע ומאיים במיוחד שמצוי בקשת שתפקידו להביא צדק ואור, האם? או שמא הפוך על הפוך שהרעיון העיקרי לזהות שהחומר האפל הוא חומר החיים והמואר הוא ביטוי חיצוני של החזרה הולוגרמית.

המרכז הגלקטי הוא השמש של מערכת השמש שלנו ..

דרך אחרת שאפשר לזהות את אותו חור שחור היא מה נסתר מאיתנו ועדין לא למדנו אותה עוצמה ששואבת ומושכת בכל הכוח ואנו מנועים להבין אותה.. למעשה המרכז הגלקטי פועל כמו צלחת לוויין שקולטת מידע נסתר ועוצמתי ומשדרת את אותו מידע ובכך מאפשרת התפתחות מסוג אחר.

נקודה זאת במפה היא נקודת עוצמה שמהדהדת על מעבר למכור והידוע ומאפשר למשוך משהו חדש ושונה ולכן אנשים שיש להם איוש כוכבי בנקודה זאת: מעלה 27 בקשת  (או ממול או תשעים ל..) יש להם תיבת קסמים מיוחדת במידה ומשהו בפוטנציאל שלהם יכול להביא דברים לא מוכרים לא רק לחייהם אלא לחברה האנושית בכלל.

אותו חור שחור וחומר אפל מייצגים רבדים אחרים לחלוטין של התת מודע וההדהוד על נקודה זאת מאפשר שחרור חומר מצטבר מחד וריפוי מאידך. גירוי נקודה זאת יוצר לחץ על התת מודע ומאפשר עבודה יוצאת דופן על השכבות של אותו חומר אפל, לא רק ברמה אישית אלא ברמה קולקטיבית.

המשך יבוא..

4 מחשבות על “המרכז הגלקטי”

  1. תודה מלי. מעניין ביותר. אני מתקשה להבין את קונספט ההולגרמה, תוכלי להרחיב קצת בבקשה?

    הגב
    • היי יקירה, כמו שציינת יש הבדל בין פלנטה המייצגת קול פנימי המונע מצורך ורצון של אותו קול, צורך ורצון המושתתים על מטעני עבר לצד פוטנציאל של התפתחות…זאת לעומת פורטונה שהיא תולדה של חישוב היחסים בין שמש ירח והכדור..

      הגב

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן