התודעה מגיעה לגמישות מקסימלית – מרקורי במרחק הגדול ביותר מהשמש – ינואר 2021

היום 23.1.21 מרקורי מתמקם היום במרחק הגדול ביותר מהשמש (בתוך לולאת הרטרו) מרקורי הוא הפלנטה הקרובה ביותר לשמש ולכן בראיה מהכדור תמיד יהיה בקרבה גדולה מאד לשמש, והמרחק הגדול ביותר בין השמש למרקורי בראיה מהכדור יהיה עד 28 מעלות.

כשמרקורי נכנס או יוצא מלולאת הרטרו הוא מצוי במרחק הגדול ביותר מהשמש, היום אנו נמצאים במקום בו מרקורי נמצא במערב במרחק הגדול ביותר מהשמש בתוך לולאת הרטרו. מצב זה בו מרקורי מגיע לשיאו כמרקורי עוקב שמש. זמן מיוחד בו נוצרת בהירות פנימית עמוקה בזירה אליה נחזור עוד פעמים ברבדים עמוקים יותר.. ברטרו ובצל פוסט רטרו.

בזמן זה ניתן להתמקד בהבנות עומק של אינטראקציות קרובות חיינו, זה הזמן בו נוכל להגיע להבנות ותבונות בנוגע לסוגיות של שליטה, מניפולציה ורווח והפסד שמככבות בתוך מערכות יחסים קרובות לנו בכלל ואינטימיות בפרט. אך במקביל להבנות המדהימות, נוצר לנו פרדוקס מעניין הבנות עומק יוצאות דופן מצד אחד ומצד שני כניסה למנהרות פנימיות (לולאת הרטרו ) פחד והיאחזות במוכר והידוע.. משמע, הבנות מנטאליות מחד והיאחזות רגשית מאידך. לכן הטיפ שעובד בזמן זה הוא מציאת קו האמצע, זהירות

זהירות שנובעת מחכמה שרצוי וכדאי לבדוק את הבריכה בטרם קופצים ראש לתוכה, או קפצנו ראש ויש מים, תמיד תהיה סערה קטנה עם אדוות במקום הקפיצה, ולכן אם אנו נמצאים בבריכה והמים גועשים, כדאי לזוז הצידה לתת למים להירגע. להבין את האדוות ואת המשמעות של ההשפעות שיש לכל מחשבה/פעולה בחיינו. סבלנות, זמן וחכמה לצד אובייקטיביות ושקט פנימי אלה הם המפתחות בזמן זה, אלה הם הציוד הכרחי לכל אחד ואחד מאתנו במסע גילוי והבנה, כנות וראייה של מה שמעבר, זמן להפעיל את האינטואיציה:)

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן