התעוררות לחוויות חדשות ומיוחדות – ונוס נצמדת לאוראנוס – אפריל 2021

היום 23.4.2021 ונוס נצמדת לאוראנוס. ומה מספרת לנו צמידות זאת? צמידות זאת מדברת אתנו על יחסים בין שתי אנרגיות. ונוס מייצגת את המערכת החושים המהווה את הפילטר שלנו לעולם, אוראנוס מייצג את החלקים השונים שבנו ששואפים לפתוח ערוץ מחוץ לקופסה ולכן המפגש בין השנים פותח ערוץ המשלב את החוויה החושית דרך פילטר אחר ושונה מהרגיל.

אנרגיה זאת יכולה להוביל לצורך עז בריגושים מהירים.. לכן זמן זה יוצר אפשרות /לחץ לנתק מה שלא עומד עוד במבחן המציאות, משמע, כל מה שלא גורם לחוש ולהרגיש את הניצוץ המיוחד שגורם לנו לחוש את החיים או למצוא דרך חדשה במקומות ישנים כדי להעיר את אותו ניצוץ. זאת הסיבה שמיקום זה יכול לאפשר לנו להתנסות ביחסים חדשים (גם במערכות “ישנות”) להיפתח למקום חדש ומעורר, להיזכר בספונטניות ולחגוג את החיים.

למעשה, מפגש זה בין החלק האמתי והאותנטי שבתוכנו (אוראנוס) השואף לחוש וליהנות מהחיים (ונוס) מאפשר לנו להתחבר לקול האמתי ולהמציא את עצמנו מחדש תוך דגש על המקום האינדיבידואלי, מיוחד, מרגש וחופשי מהתניות וקיבעונות.

דרך אחרת להתבונן בהיבט זה : ונוס מייצגת את הצורך במרחב בטוח, המקום הסגור והמוכר של הרגלים שנעולים בתוך זיכרונות ישנים של חוויות חושיות ראשוניות ביותר הנשענות על זיכרון קדום יותר הנעול בתוך הגנום.. למקום זה אנו קוראים אמת וחיים בידיעה של הכול בסדר..

וכשנוצרת הצמידות בין ונוס ואוראנוס אותו זיכרון עמוק מתעורר, הענק הפנימי זועק בקול:) ונוצר לחץ לצור משהו חדש, להרחיב את גבולות המוכר, להתנסות בדברים חדשים ובמקביל נוצרות סיטואציות שמכריחות לפגוש את המציאות אחרת, להגיב למצבים לא מוכרים והיות אמיצים מספיק כדי לפרוץ את הסטאטוס קוו כדי לצור חיבור לחוויה חדשה…

וזווית נוספת להבנת השיח בין ונוס ואוראנוס, היכולת להעריך את עצמינו בחדש בכללים שונים שמחוץ לסטטוס קוו…זמן בו יכולה להיווצר התעוררת בשניות משם מקום וללא הכנה מראש, המטרה לגלות לנו את מה שנמצא מעבר לגבולות החוויות התחושות שבהם אנו נאחזים מתוך צורך בביטחון

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן