ונוס בעקרב

מיקום ומקום ונוס במפה מאפשר לנו להבין את הצרכים של האדם בנוגע לתחושות, אהבה, יחסים קרובים בכלל ואינטימיים בפרט, מה האדם ממגנט ולמה…
ונוס בעקרב מדברת על עוצמות לא רגילות, קתרזיס, עומק, צורך עצום להיחשף , להשיל קליפות ולגעת במקומות העמוקים ביותר ואנרגיית העקרב מייצרת שינוי, מצבי משבר, מאבק, שליטה, אבדן, מבוכים ודרקונים, חורים שחורים ועוצמות אנרגיית החיים-קונדליני.

ונוס בעקרב יכולה להתבטא דרך אפקט הנחש, העקרב או הנשר, אלה שלושה מצבי תודעה שונים של העקרב וכל רטרו של ונוס מאפשר לשנות את מצב התודעה מחד ומאידך יצירה של מגנט אחר ליחסים..

ונוס בעקרב, היא דמות פנימית שחיה ונושמת ומפעילה את האדם מהמקומות הכי עמוקים שבתוכו, היא ממגנטת בעוצמות לא רגילות, יש לה שפע של דרכים והופעות למגנט, החל ממיניות כובשת וכלה בניגון על מתרי הנפש שממול. ונוס בעקרב יודעת להשתמש ביחסים אינטימיים כדי לקדם מטרות ולקבל את מה שהאדם רוצה, בין אם הגדלת המשאבים האישים ובין אם התפתחות וצמיחה. ונוס בעקרב חשה איפה יכולה להיות מופרת ולשדרג את הגנטיקה שלה, בכל הרבדים, החל מהריון של ילד וכלה בהפריה של הנשמה. אבל, אותו מקום בדיוק יכול להיות עקרות וחוסר פריון הנובעים מפלישה וגזל ולא מחיבור והעצמה.

ונוס בעקרב הולכת עד הסוף, מוכנה לעשות הכול כדי לכבוש ואותה מידה מוכנה לזרוק כשלא מופרית יותר, לכן מהווה טריגר מרתק לצמיחה ולהעצמה, הנכונות להתבונן ביחסים ממקום זה מהווה שער לשינוי וגדילה.
ונוס בעקרב אוהבת לחקור לעומק, לגלות את מה שמסתתר מתחת לפני השטח ולכן מכריחה לתהליכי עומק, וכמו תמיד תלוי ברובד המודעות של האדם, אם נחש, אזי מחפש את המניפולציה והשליטה עם שורה של כשפים להשיג כיבוש והפריה או אם נשר, מחפש את הטריגר להתפשטות בכל הרבדים כדי לגעת במרחבים מקודשים וקסומים ולצור הפריה והעצמה.
כיוון שוונוס מדברת על צרכים הרי מראה גם מאיפה מגיעים צרכים אלה ואיזה שיעור נמצא שם, ונוס בעקרב סוחבת עימה קארמה של שליטה ומניפולציה, שדים ומפלצות שחוגגים במערכות יחסים וככל שהיחסים יותר עמוקים, כך החגיגה עוצמתית יותר, למעשה סט של התנסויות בעבר (החל מחיים אלה וכלה בגלגולים) מראה היסטוריה שיוצרת מאבק ומכאן תקיעויות וחסימות שזקוקות לשחרור, פצעים שזקוקים לריפוי, ערכים אישים שעומדים למבחן על בסיס יומיומי, מבחנים לא רגילים עם עוצמות לא רגילות ולכן השיעור להשתנות, להשתדרג, לגדול ולהתפתח ולבנות אמונה במרחבים גבוהים יותר, להפוך מנחש לנשר..

ונוס בעקרב, מעניקה קסם של מגנטיות וקורטוב חריף מאוד של התלהבות ותשוקה ביחסים עם בני המין השני, ולמרבית הפלא, ונוס יכולה עדיין להיות עצורה. אם יש באדם עם ונוס בעקרב משהו עצור, או חוסר חיבור למיניות ויצירתיות חזקה, זה אומר שמשהו בתת האישיות הונוסית מחפה/חוסם/סגור אלמנטים לא מודעים של הנפש, זאת אומרת שיש להתמודד עם כמה וכמה שדים נסתרים המחביאים מאחוריהם עוצמות וכישרונות גדולים מאוד.
ואיך זה בא לידי ביטוי? צורך עז לשלוט וככל שהיחסים יותר אינטימיים כך גדל גם הצורך לשלוט, יש פחד עז להגיע לסוג של איזון ופשרה, כי איזון ופשרה משמעותם ללכת אחורה למאזנים. השליטה היא ההגנה עצמית, והשיעור הוא שחרור, למעשה הסתגרות מחד או שליטה מאידך הם מראות המשקפות את הצורך לשחרר ולפעול. אנשי ונוס בעקרב או תקופה בה אנו נמצאים תחת שליטת ונוס בעקרב, יש צורך לשלוט שותפים אינטימיים, אולי אף קושי להתייחס אליהם ברמה שווה. כשמישהו מתקרב, הוא לוחץ על כפתור מיוחד של פחד, פחד מפשרה ושיתוף פעולה משום שהם מייצגים שחרור משליטה ושחרור זה לא נותן דבר למי שכל כך זקוק להגן על עצמו …לכן כל התקרבות יכולה להיתרגם כפלישה, ככיבוש, כחדירה למרחב מקודש, הקומפלקס המרתק הוא הצורך העז בפלישה, כיבוש וחדירה, אך החוויה של פצע, נטישה, אבדן וכאב, או כפי שוונוס בעקרב יכולת לתאר, אבדן וחור שחור ההולך ובולע… זה הזמן לשנות כיוון שהרטרו מאפשר פלישה, כיבוש וחדירה למטריקס האישי ושינוי, ריפוי ומהפך מעקרב לנשר. אגב, אסטרוקואוצ’ינג מהווה תרפיה של גוף נפש ויכולה להיות כלי מופלא בעיקר בזיהוי הדפוסים ועובדה אישית לשחרורם בדרך נעימה ולא מאיימת.

רוצים לדעת מי נמצא באותה סירה עם ונוס בעקרב: מאט דיימון, ליאונרדו דיקפריו, ג ‘ודי פוסטר, ביל גייטס, אורי גלר, קייטי הולמס , אנני לנוקס, דמי מור, פאף דדי, סוזן סרנדון, דיוויד שווימר, סטיבן שפילברג …המשך יבוא:)

רוצים לשנות? זה הזמן…כעת כשוונוס נכנסת לרטרו, יש גישה לאזורים שחסומים בדרך כלל.. מוזמנים לסדנה מיוחדת בה נגלה ונלמד את הדרך למבוכים, ביחד נמצא את הדרך חשיבה מחוץ לקופסה, ננפץ את תקרת הזכוכית, נשבור את הקירות ונמגר את הפחד ..ונרשה לאהבה לחגוג ולהפרות, לבנות להעצים…

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן