יופיטר במאזנים

מודדים ושוקלים מערכות יחסים
חותמים על חוזים חדשים
ומגלים את הזכות להיות מאושרים

כוכבים הם לא רק גופים זוהרים בשמים:)
גרמי השמיים מייצגים אנרגיות /ארכיטיפים/קולות פנימים… לכן כשנוצר שינוי במיקום של גרם שמימי, נוצר משהו חדש: הזמנה והזדמנות חדשה… וכעת אנו בתנודה של אנרגיה גדולה/ארכיטיפ בעל משמעות עצומה/מרחב וזירה שבה מתרחשים שינוים בעלי השפעה עמוקה וקל פנימי שרועם בעוצמה רבה:)…יופיטר במאזנים…

מה אומר יופיטר במאזנים ? נתחיל בהגדרות פשוטות מהמילון..

במילון ההגדרה למערכת היא: אוסף של מרכיבים, מוחשיים או מופשטים, הקשורים ביניהם ומתפקדים יחד למען מטרה משותפת
במילון ההגדרה ליחסים היא: זיקה, קשר, שייכות, יחוס, תפיסה, תשומת לב, השוואה ועוד…
אם נחבר את שתי ההגדרות נקבל הגדרה מרתקת למערכות יחסים, אוסף של מרכיבים מוחשים ומופשטים הנובעים מזיקה ותפיסה שפועלים למען מטרה משותפת.

כשאנו בודקים מערכת יחסים במפה האסטרולוגית, לפני הכול אנו בודקים את מערכת היחסים בין הארכיטיפים /דמויות הפנימיות המרכיבות את האני השלם ואז אנו יכולים לבדוק איך אוסף זה של דמויות פנימיות פוגש את העולם ומיצר/יוצר/מגיב/ממגנט…. מערכות יחסים..

ניתן לבחון את כל סוגי מערכות היחסים של של דמות הקיימת בחיינו דרך המפה האסטרולוגית, החל מדמות הלוחם וכלה בדמות החולם, כל דמות מכילה מידע מלא על מהותה, מאפיינה, צרכיה, רצונותיה, חלומותיה ו.. ולכן, כל דמות תעניק לנו מידע על המפגש עם העולם שבחוץ..

ממקום זה ניתן לצאת למסע מרתק לגילוי הדמויות הפנימיות ולעבוד עם כל דמות והיחסים בין הדמויות כדי להגיע לאני שלם ואותנטי מה שיכול להבטיח מגנוט של יחסים בריאים ומעצימים..

בדרך כלל יחסי בריאים ומעצימים מקושרים לזוגיות ..ובאסטרולוגיה קלסית הזירה של הזוגיות היא מאזנים, למעשה כמו כל מערכת יחסים כך גם במערכת זוגית או שותפות אנו מודדים ושוקלים , מייצרים מרחב בטוח וממנו ממגנטים מערכות יחסים זוגיות..

כעת יופיטר נכנס לזירה זאת ומתחיל ללחוץ על כל הכפתורים, וכיוון שיופיטר הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו הכניסה שלו מלווה בהמון רעש:) כמו ענק שפוסע בצעדים גדולים שלוחצים על כל הכפתורים..

מה הם הכפתורים שמאפיינים זירה זאת? כל אותם מקומות בהם אנו מחפשים את החלקים החסרים:) ולמה? כיוון שמזל מאזנים משלים את מזל טלה (ציר זהות ראשוני באישיותנו) הטלה מדבר על כל מה שאני והמאזנים מדבר על כל מה שאני לא.. ולכן האני מחפש את מה שאין לי.. ממקום זה יש סיכוי מצוין שנפעל לפי הקוד של דומה מושך דומה ונמצא עצמינו בשיח של מונולוגים זהים או שנפעל לפי הקוד של דומה מושך שונה בתקווה להשלים את מה שחסר לנו.. כך או כך נמצא עצמינו מול משהו , בחיים אנו קוראים לזה זוגיות ושותפות.. האם באמת מנועים ממקום של חסר וחסך?

חדשות:) ככל שאנו מנותבים דרך החסר והחסך כך אנו מרוחקים ממי שאנו באמת ונכנסים ליחסים ממקום של חוסר וחסך שמגובים גם בדעות שונות ואמונות שאין בינן לבין המציאות העכשווית דבר.. ולכן נוצרים מצבים של סמני שאלה, קשיים ומתחים :מה שלא בדיוק עוזר לסוגיות של בטחון עצמי, ערך עצמי פגום או.. כל שאר מריעין בישין שאנו מזהים במראה

כשיופיטר נכנס לזירה ..יש תחושה חזקה של ענק עם צעדים גדולים שלוחץ על כפתורים מעודנים ורגישים.. לכן, יש סיכוי מצוין שאם נרשה לעצמינו להיפתח להווייתו של יופיטר נגלה משהו חדש בכל הנוגע למערכות יחסים בכלל וזוגיות בפרט.. מה נוכל לגלות, בדיוק את מה שיופיטר מביא עמו כאורח בזירה זאת..

בקלסיקה יופיטר מיצג את המיטיב הגדול שמביא ללחיינו אמונה ותקווה .. אין ספק שאמונה ותקווה הן הדלק ההכרחי למסע החיים, הן האור שמוציא ממקומות חשוכים ומאפשר להמציא מבורות אפלים.. אך כמו כל נושא אור, כך גם המיטיב הגדול מביא עם האור המון צל.. הצל הבסיס והראשוני נובע מכך שיופיטר מייצג בפאזה הנמוכה את דמות הדעתן ולכן יש לנו מלא דעות בנוגע למערכות יחסים בכלל וזוגיות בפרט, לא בהכרח שטרחנו לעצור ולבדוק מאיפה מגיעות הדעות הללו, אך בטוח שאותן דעות יוצרות דעתנות ובמקום שיש דעתנות אין שיחה אמתי.. לא כל שכן אהבה אמיתית.. אך דווקא זמן זה כשכל כפתרי הדעות שלנו מה זה מערכת יחסים בכלל וזוגיות בפרט.. יש לנו סיכוי לעבוד על עולם הדעתנות שלנו ולאפשר לפתוח דלתות לחדשות לאופקים חדשים כדי להביא אמונה ותקווה:)

כיוון שדעתנות היא תוצר של תפיסה וגישה (זוכרים את הגדרת יחסים) ותפיסה וגישה הן פרי של סביבה שגדלנו (ציר תאומים/קשת) לצד תרבות, דת ואמונה ..אנו יכולים לגלות את הבידול ולא את האחדות ומקום זה מאפשר עבודה מדהימה על הדעתנות הכלואה בתוך התת מודע..יופיטר מכניס את האור וההסכמה להוציא לאור את האמת.. ואין ספק שהאמת משחררת וכשאנו אמיצים מספיק לשחרר את האמת אנו יכולים לבחון את מערוכת היחסים שלנו באמת.. מול מראה נקייה ובריאה.

בפאזה הבוגרת יותר, יופיטר מיצג את הפילוסופיה של חיינו, וכל אחד מאיתנו יש פילוסופית חיים ואנו מאד גאים בה.. היא תוצר של מאבק וגילוי:) למעשה פילוסופית חיינו נשענת על מה שספגנו, עיכלנו, עבדנו , למדנו , גילנו ו.. אך הפילוסופיה בסופו של היא אישית ויוצרת צורך עז להוכיח את אמיתותה וממקום זה שוב.. נכנסים סוגיות של מאבק ומלחמה במקום אהבה והעצמה.. לכן כניסת יופיטר למאזנים תוכל לעזור לנו להבין את הפילוסופיה שלנו בנוגע לזוגיות..

כפי שזיהינו שתי שכבות של מהות יופיטר, כך יש לנו שכבות נוספות ובזירת המאזנים יש לנו שכבות הוויה שונות ולכן מה שניתן לזהות כעת, שאותו אורח, יופיטר ומה שמייצג מגיע למרחב מחיה של הזוגיות מאפשר לנו לעשות עובדה מדהימה לשכבות עמוקות של עולם הדעות והאמונות שלנו בנוגע לזוגיות וממקום זה לשנות את מהות המגנוט מצד אחד ומצד שני לשנות את מהות הזוגיות למרחב פורה ועצמים מלא אהבה, אמונה , שלווה ואושר..

שנה זאת מאפשרת לנות מסע מופלא לאבחון, גילוי, הבנה, קבלה, שינוי ויצירה של עולם חדש שתאום חלומות וציפיות..

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן