ירח מלא שני על ציר אריה/דלי – ירח כחול – אוגוסט 2021

היום 22.8.21 יש לנו ירח מלא מיוחד מאד משום שהוא ירח כחול: ירח שני על אותו ציר, הירח המלא הראשון היה על המעלה הראשונה ולכן הביא עמו את הרוח הילדית של אנרגית אריה/דלי וכעת אנו מקבלים ירח על המעלה האחרונה מה שמספר לנו שאנו פוגשים את הפאזה הבוגרת של ציר זה..

לכן אם הירח המלא הראשון בדלי ספר לנו איפה אנו לא שייכים, איפה הכל מרגיש אחרת, איפה ממש בלתי ניתן ללכת בשבילים סלולים מראש, ויחד עם זאת החשש של הילד הקטן לצאת לעולם הגדול.. אז כעת,  ירח זה מדבר על קפיצת מדרגה, זה הזמן בו דמות המורד מקבלת את עוצמה הגדולה ביותר ואת החיבור לקול של השליחות

ירח זה מציע את ההשלמה, את המקום בו אנו יכולים לנתק ולפעול למען שינוי בין אם בחיינו האישים או המשפחתיים או בין אם מדובר בתחום החברתי, זה הזמן להתחבר למה שאמת מרגישים ללא דאגה, פחד וחרדה ממה אחרים חושבים.. שוב בהשוואה לירח המלא הראשון על ציר זה, הילד תמיד חושש ממה אחרים אומרי או חושבים ואיך זה יפגע במקום של הנוחות שלו וכעת.. זה סיפור שונה, זה לא ילד נפחד אלא המורד כאן משמיע את קולו האמיתי והאותנטי

נקודה נוספת שהודגשה במהלך הירח המלא הראשון הייתה התבססות בתוך האגו, תפיסה ילדית, גישה אגואיסטיות להיות בשביל עצמי ולמען המקום שלי על מרכז הבמה של העולם וכעת זה סיפור אחר, המקום הזה של פופולריות אישית וחווית מרכז הבמה נגוז כדי לאפשר את גיוס הרצוו לשנו למען הכלל.. במשפט אחר דרך חדשה ולא שגרתית כדי להביא לידי ביטוי את הקול האמתי

למעשה מהירח המלא הראשון על ציר אריה דלי ועד עתה עשינו מסע במסלול מרתק שנראה כמו גשר שתלוי על חבלים מוזרים ואמור להוביל אותנו מיבשת אחת ליבשת אחרת, מיבשת של ילדים והתנהלות של “בעל זבוב” ליבשת בה הכללים תואמים את חוקי הטבע ואת הצרכים הדואליים שלנו בין המקום האיש למקום החברתי אולי “פנדורה” (תזכורת לסרט – אווטר) מתאים לרעיון .. גם צורת החיים וגם הקריצה לדמותה של פנדורה (במיוחד כעת שמרקורי עומד להיכנס למאזנים שם יעבור מפאזה של אפימתאוס לפרומתיאוס…לכל המתענינים בקרוב קורס מרוכז על מרקורי והצופן המרקוריאני!)

למעשה קבלנו מנה גדושה של אנרגיה אוראנית  (אוראנוס שליט מזל דלי) במיוחד שאוראנוס התחיל את הרטרו רק לפני יומיים , מה שמציב ת האנרגיה במקום של עוצמה גדולה מתמיד והלחץ לפרוץ את הקירות הסוגרים והתקרות הזכוכית נעשה גדול וגבוה מתמיד..

השיח בין הירח לבין יופיטר מעצים את הידיעה וההבנה הפנימית העמוקה ביותר שמה שאנו מרגישים הוא צודק ומדויק ונכון ורצוי וכדאי עכשיו.. היבט זה למעשה מציע לנו הזדמנות גדולה לפרוח ולשגשג לתפיסה רחבה יותר של הקול האינדיבידואלי שלנו ושל עמדותינו כלפי מה שאנו בסופו של דבר מצפה לנו בחיים האלה. .אגב, אופק המולד במחוזותינו הוא קשת ולכן הצמידות בין ירח ויופיטר היא מצפן מדהים לזיהוי הכיוון ..

כדאי לקחת בחשבון שאוראנוס נמצא בשיח עם סטורן, שיח זה מאפיין את שנת 2021 ונוגע בקונפליקטים עמוקים בין המקום של המסגרת למקום האישי, בין צרכים מערכתים שלנו לבין מצרכים אישים ובעיקר בין מה לא עובד יותר ומה נדרש ליצר כדי לצור פלטפורמות שתשרנה את היחיד ואת הכלל..

לצד ירח מאד חזק גם השמש חזק מאד משום שהוא היחיד שנמצא באלמנט אש ולכן האנרגיה של מודעות הנדרשת למצבים הקיימים כעת עולה למקומות גבוהים מאד ומאפשרת פתרונות יצרתים מאד, אך.. אם נפחד ולא נשכיל לשמוע את הקריאה הפנימית, נתקל בקירות של הצל ומשם קצרה הדרך להסתגרות והשתבבלות ובריחה מכל מה שאפשרי כעת

בנוסף כדאי לציין שגם נפטון חזק מאד, היחיד במים ולכן יש לנו תבלין נוסף של חלומות שנכנס לתמונה ואין כמו תזכורת של חלומות בזמן בו אפשרי להענות לקריאה ולשליחות שלנו.. אך כמו תמיד אם לא נשכיל לשמוע את החלומות ונכנס למקומות של חרדות ופחד, נתקל בתחושה של בדידות, אבדן, נטישה ואין טעם לכל הסרט הזה..

לכן מומלץ לנשום עמוק, להסכים להיזכר בקריאה האמתית של הנפש שלנו ולא רק לעצמנו אלא לחברה האנושית בכלל ואול זה הזמן לעשות משהו קטן בשביל משיהו ובכך להתחיל לזרוע זרעים מצד אחד ומצד שני להתחיל לצור מאסה קריטית שתוביל לשינוי של ממש כפי שמבקשת מאתנו שנה זאת בכלל וכעת בפרט!

ברכות ליומלאור

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן