כוחה של מחשבה, כוחה של מילה וכוחה של פעולה – צמידות מרקורי מארס בבתולה

היום 3.9.19 מרקורי נצמד למארס (מרקורי בבתולה נצמד למארס בבתולה) , וכמו כל צמידות יש לנו הפעלה ותגובה.. כמו שני חומרים שנפגשים יוצרים אלכימיה. יונג אמר שמפגש בין שתי נפשות דומה למגע בין שני חומרים כימיים אם יש איזושהי תגובה- שניהם ישתנו.. אסטרולוגית גרמי שמים מייצגים תת אישיות פנימיות ומפגש בין שניים או יותר תמיד מעוררים תגובה במיוחד אם נוגעים במשהו אישי שלנו.. או אז, משהו בנו משתנה בין אם נהיה מודעים או לא.. וכשמרקורי נפגש עם מארס נוצרת ראקציה חזקה במיוחד

ולמה? מרקורי מייצג את עולם המחשבה, מארס מייצג את עולם הפעולה ולכן הצמידות הזאת מדברת על החיבור בין מחשבה לפעולה. מה המשותף למחשבה ופעולה: גם המחשבה וגם הפעולה הן פריצה של אנרגיה ממקום מסוים למקום אחר, ולכן המפגש בין השנים יוצר כמות אנרגיה עצומה שמטעינה את התודעה ויכולה לגרום ללא מעט חוסר שקט ומתח לצד תסכול ולחץ או נאומים חוצבי להבות הממוקדים למטרות ברורות שיניבו תוצאות.. זמן זה לוחץ חזק ולכן נוצר צורך לשחרר אנרגיה, ניתן לעשות זאת בדרכים ישנות של אלימות מילולית, וכחנות וצעקנות או דרך מציאת פתרון הזוי ומוזר שמעבר לגבולות המוכר והידוע..

בגדול זמן זה מאפשר חיבור לפתיל, זה יכול להיות פתיל של חומר נפץ או פתיל של בערה המאירה למרחוק.. הבחירה של כל אחד ואחד על פי דרכו ועל פי מפתו.. חשוב, ללמוד לספור עד עשר, לנשום, למדוט, להתפלל וזכור שהחיפזון מהשטן והסבלנות היא היכולת לחוות את הנשימות לעומק ..

דרך אחרת להבין את המפגש בין מרקורי ומארס, התדר המהיר של מרקורי ומארס מספר לנו שצמידות בניהם מכניסה ספונטניות או אימפולסיבית והבחירה כתמיד ביחס לרובד המודעות שלנו.

דרך נוספת להבנת הביטוי של האנרגיה זאת היא שקט עוצמתי ממקום של מיקוד התודעה, או חדות רגשית גבוהה מאוד של התודעה, או מהירות וחוסר סבלנות , בבתולה כל האנרגיה לוחצת על הרגלים עתיקים מילדות מוקדמת מאד או מזמנים רחוקים עוד יותר וכל מה שמה שמורט את מערכת העצבים עד קצה גבול היכולת הוא סימן למה מגורה שם מתחת לפני השטח שסירבנו לראות ולחשוף למודעות וממשיך לנהל אותנו מתחת לפני השטח..

זמן בו המתח מעלה הכול החוצה אולי בדרך לא נעימה אך המטרה לשחרר את הלחץ ולאפשר ניקוי שכבות הרגש לזמנים רחוקים אחורה ובמקביל לניהול כעסים רגשיים בעיקר במקומות שמרגישים בבית ולוקחים כמובן מאליו, דבר לא מובן מאליו וזה הזמן לפרק את הפצצות המושפעות מעבר ולהתחבר לקרקע חדשה ופורה

ואם ניגש למפגש הזה ממקום שונה, ונזהה את מרקורי כמיצג את דמותו של מספר הספורים ואת מארס כדמותו של הלוחם הפנימי, נגלה שהחיבור בין דמויות אלה מעניק המון כוח מחשבה, מהירות מחשבה ופוטנציאל לעשייה מידית שתוביל תוצאות בחיים היומיום שלנו. מטרת הדמויות הללו במפגשן תחת אנרגיית הבתולה לצור תרשים זרימה בהיר וברור, חזון שמוביל למחשבה/פעולה /מייצרת תוצאה/מציאות יעילה שתורמת לרווחת חיינו.

ברכות ליומלא מחשבה ופעולה ליצירת מרחב שקט ושלוו 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן