מולד הירח בדלי – ינואר 2023

היום 21.1.23 בשעה 22.53 במעלה 01.32 הירח החדש נולד. זהו המולד הראשון לשנת 2023 ומתרחש במרחק הכי קרוב לכדור מזה 992 שנה, כיוון שמדובר במולד לא נראה אותו אך נרגיש את ההשפעה בצורה חזקה מאד (הפעם הבאה בה הירח ייוולד כל כך קרוב לכדור תהיה בעוד 345 שנים, למעשה מאז 1000 לספירה ועד 3000 לספירה יש לנו שלוש נקודות זמן: 3.12.1030. 21.1.23 ו 20.1.2368 ) חשוב לזהות שתופעות שמתרחשות אחת לתקופה כל כך ארוכה הן בעלות משמעות שונה במיוחד שהירח נולד מיד אחרי הצמידות של שמש פלוטו.. ולמעשה מולד זה צמוד לפלוטו מצביע להשיל את כל הקליפות ולהגיע לאמת אותנטית

למעשה פלוטו, שמש וירח בבית 4 בגדי לוחצים על אדמת בראשית, על זיכרונות ישנים שעצבו אותנו וממשיכים ללוש את התודעה שלנו במסלול חיינו כשהמטרה כעת להביט באומץ על אותה קרקע ולזהות בה את המקומות שמהווים ביטחון אמיתי ולא ביטחון מזויף שנשען על תודעת העדר, זה הזמן לאסוף את האומץ ולמקד את המטרה למקום נקי ואמיתי, להתחבר לזיכרונות גדולים יותר שאינם מותנים ב- “חטא ועונשו” , לחלץ עצמנו מתוך מצבים של כלא והישרדות במיוחד נוכח שלוש השנים האחרונות..

כל מולד מייצג התחלה של תהליך, כמו זריעה של אנרגיה שנפגוש בירח המלא, ולכן מפת המולד מספרת לנו איזה סוג של זרעים אנו יכולים לזרוע ומה אנו יכולים לקצור ובתחת מפת מולד זאת יש הצעה מרתקת להפליא.. חידוש והתחדשות, מסע לעומק המנהרות הפנימיות, חילוץ האומץ מתוך הפחד והאימה של החושך ויותר מכל הסכמה להיות מי שאנו יכולים וראויים להיות..

במפת המולד במחוזותינו במאזנים ושליטת הממפה ונוס נמצאת במערכת יחסים מעניינית מאד עם שני שליטי מזל דלי , סטורן ואוראנוס: ונוס צמודה לסטורן ובזווית דינמית תחת חילופים שליטים עם אוראנוס (רגע לפני שמסיים את הרטרו) מה שמייצר לחץ חזק מאד למצוא את האיזון בין הישן לחדש, בין עולמות שנשען על מוסכמות ישנות ולבין עולם שמייצג את החדשנות והחופש.. בין הצורך להיות חלק מקבוצה סגורה לבין הצורך להיות חלק מקבוצה אנושית רחבה יותר ולכן חודש זה במחוזותינו יוביל למסע למצוא את האיזון העדין בין החלק המאולף לחלק הטבעי שבתוכנו

במקביל מרקורי חזק מאד במפת המולד, בצל פוסט רטרו ,עדין על אותה מעלה בה סיים את הרטרו ולכן עוצמתו גדולה מאד ומשום שנמצא בגדי ותחת שליטת סטורן, מצטרף אף הוא לאותה דינמיקה שתוארה שלעיל.. מיקום מרקורי מספר לנו על הצורך העמוק ביותר לבדוק את הנרטיב של הסיפורים שלנו, האם אנו אמיתיים וכנים, ספקנים ומתלבטים וכמה אמונה יכולה להגיע כדלק לחיינו בשל הסיפור שלנו

כולנו למדנו בסביבה הקרובה לנו לספוג את הצלילים ולתרגם אותם משמעות, לאמת את התרגומים כחלק מתפיסת עולם וללכת עם אותה תפיסה במשך כל חיינו, אלא שכל פעם שמרקורי נמצא ברטרו נולד הצורך העמוק למבדק המציאות ביחס לסיפור שלנו ואנו נמצאים כעת בזמן זה שממש דורש מאיתנו לחקור לעומק מה הסיפור ומדוע? האם זאת האמת? האם זה רק משהו שמשרת דרך פחד או התניה של העבר? שאלות נוקבות שתגענה במהלך מחזור ירחי זה..

מבנה מפת המולד מדבר על סוג של רכבת שמרקורי הקטר ומוביל את התנועה, וכן.. זאת הסיבה נוספת לבדוק את הסיפורים שלנו כי מה שאנו ידועים ואיך אנו תופסים את המציאות מפתח את גלגלי האמונה שמובילים אותנו ללמוד ולהתפתח ומשם לזום דברים חדשים לצרוך התפתחות.. מי שסוגר את המבנה הוא מארס, כן גם מארס עדין על מעלת סיום הרטרו ונמצא בצל פוסט רטרו מה שמאפשר לחקור עוד יותר לעומק, אמנם מחקר זה יכול לצור רטט שלוחץ ומעצבן או מעציב ומייאש.. כל אלה סימנים לעצור, לנשום ולחקור פעם נוספת , לאמת ולהיות בכנות כדי להגיע בתוך מולד זה להבנות חדשות שתצורנה איזון והיזון פנימי (במיוחד שמארס נמצא בבית 8) וכמובן הזווית בין מרקורי לבין מארס שמסמלת יותר מכל אפשרות לרפא אל המקומות החסומים והתקועים למרות ועל אף שלא נראה שיש מוצא כרגע..

מפת המולד מפה מגיבה כך שחודש זה מזמין אותנו למסע לסינון השפעות, ואיך? דרך השאלה, מה אנו ממגנטים לחיינו ?האם אנו מעצימים או האם אנו מרעילים את התודעה ובאמצעות תהליך זה להגיע לאיזון פנימי, לאזן מערכות יחסים ולהיפרד מפחד ומתח שיושבים כמו אבנים כבדות בתרמיל החיים שלנו.. להתחבר לרצון כן ואמיתי לצאת למסע חדש.. וברוח חדש, היום מולד הירח בדלי הוא ראש השנה הסיני שמתחיל את שנת הארנב..

 מולד הירח בדלי מוביל למסע של התעלות מעל הגבולות והמגבלות בהם שהינו, בין אם מדובר בשלוש שנים האחרונות או בין אם מדובר ב 14 שנים או 29 שנים או למיטיבי לכת מאז שאנו זוכרים את עצמנו… או אפילו כמה גלגולים לאחור😊 זה הזמן לשחרר ולהסכים לצאת למסע ללא ידוע.. אמנם המעבר מאנרגית גדי לדלי בנויה על שלבים, שלבים של התמודדות עם הצנזור/מורה פנימי כדי להתחיל שיח עם המורד/אינדיבידואל הפנימי ומצב זה נבנה דרך שנים של עבודה אישית שכעת נוצרת קפיצת מדרגה יוצאת דופן הפותחת ערוץ חדש..  

ברכות לחודש מלאור

4 מחשבות על “מולד הירח בדלי – ינואר 2023”

  1. ‏היי מלי שבוע טוב לך תמיד אני נהנת לקרוא את מה שאת כותבת הייתי רוצה לדעת אם באיזה שהוא שלב יש לך תוכנית להגיע לארצות הברית לניו-יורק פלורידה אם כן אני אשמח מאוד ואם לא אני אצור איתך קשר כשאני אבקר בארץ שבוע טוב וחודש טוב ושנה טובה

    הגב
  2. מלי שלום – תענוג לקרוא אותך…..את כותבת בשפה פואטית- ספק סיפור ספר שירה + תוכן מעניין = המון תודה .

    הגב

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן