מזג האוויר האנרגטי לשבוע הרביעי של אפריל 2020

23.4.20 מולד הירח בשור
מאמר מיוחד לקראת המולד עצמו

25.4.20 מרקורי עושה תשעים לפלוטו
זווית של תשעים תמיד מציגה סוג של מאבק בין שתי אנרגיות, התמודדות חזקה מאוד בין מקצבים שונים, תדרים שונים ואמיתיות שונות. ולמה? מרקורי הוא הפלנטה הכי קרובה לשמש בעוד פלוטו הפלנטה הכי רחוקה, אור למול חושך, קדימה מול אחורה, חשיבה ומהירות למול עומק אינטנסיבי שמעבר למחשבה. סוגיות של מה רוצים לעומת מה צריכים, צרכים של העולם אישי למול התאמה לעולם החברתי.

היום נפגוש סוגיות של תקשורת בין שני ערוצים פנמיים שלוחצים על שלל כפתורי מתח ולחץ, מאבק ושליטה ממקום זה לא מעט פחד וחרדה מבעבעים. קומפלקס זה נועד לגעת בקצוות החשופים של הכנות, האמת והאוטנטיות כדי לאפשר לזהות את הקולות הפנמיים ולתת מענה למה שעל פניו נראה שונה. פני השטח יוצרים שונות והפרדה, לעומת המהות שעובדת למען מטרה נעלה שמעבר: התפתחות והבנה כדי לאפשר הגשמה אישית, חברתית ונשמתית.. במיוחד כעת כיוון שמרקורי נע במהירות גבוהה מאד ופלוטו נמצא במצב של עצירה לקראת הרטרו, לכן נוצר מפגש מהסזוג השלישיJ מפגש עם שכבות אחרות של המציאות..

רוצה לשמוע עוד על קומפלקס זה, לצאת ממאבקים פנמיים של כוח ושליטה? לגעת בנקודת הליבה כדי לאפשר ריפוי, הבנה ומערכת הפעלה חדשה? זה הזמן לעצור ולזהות איפה הזווית הזאת תופסת אותך.. להיכנס פנימה דרך קיר הפחד ולהסכים לאלכימיה וחוזה חדש. למי שרוצה לגעת בחומרים אלה.. אני זמינה לקריאה טלפונית, לפרטים נא לפנות אלי בטלפון 0523764220

25.4.20 פלוטו נכנס לרטרו
היום  25.4.20 פלוטו נכנס לרטרו,פלוטו נכנס לרטרו אחת לשנה לתקופה של חמישה חודשים במהלכם הוא מסייע לנו להגיע לשכבות עמוקות מאד של הנפש והמניעים שדוחפים אותנו לבטחון ועוצמה

פלוטו נוגע ברבדים העמוקים ביותר, לכן כשנכנס לרטרו הוא נכנס לרבדים העמוקים עוד יותר וממקום זה ניתן להגיע לאמיתות : מפגש מול מפלצות ושדים, פחדים וזיכרונות שמעבר למודע במטרה לשנות כדי לאפשר התפתחות.. תהליך הכניסה לרטרו מדבר על נקודת השהייה, נקודה זאת נקראת: תחנת עצירה וממנה מתחילה התנועה אחורה. בנקודת זמן זאת נוצר גודש אנרגטי חזק במיוחד על נקודה זאת, וככל שהפלנטה כבדה יותר כך האנרגיה המעורבת כבדה יותר ולוחצת על מקומות עמוקים יותר. כשמדברים על פלוטו, הפלנטה הכבדה ביותר.. אין ספק שאנו מגיעים למקום עמוק ביותר הדומה במהותו ללוחות הטקטוניים היושבים ממש מתחת לפני השטח וזזים נוכח הלחץ האנרגטי ויוצרים רעידות אדמה וחוסר שקט. המטרה לצור מספיק לחץ כדי לגרום לשינוי,

כיוון שפלוטו בגדי, מדובר בשינוי שנוגע לעמוד השדרה שלנו בכל הרבדים, החל מרבדים ארציים וחומרים וכלה ברבדים רגשיים עד לנפש ולנשמה..פלוטו נמצא בזירה זאת מאז 2008 ולאט לאט מקלף עוד ועוד שכבות של הגנה לכאורה במטרה לגלות את האמת על מה מביא שלווה ובטחון בחיינו או מה מביא את החיים באמת לידי ביטוי מלא

לכן זמן שפלוטו ברטרו, נמצא עצמינו קולפים שכבות, זה זמן לקלף את כל שכבות האשליה, בטחון מזויף ולאפשר לידה מחדש. הרטרו מאפשר לחזור ולפגוש מחדש את המקומות הללו כדי לאפשר להבין לעומק את מהות האמת כשחוויה זאת מובילה לגילוי עמוד שדרה אמיתי ובעל עוצמה שישרת בעתיד הקרוב והנראה לעין ובמקביל בעתיד הרחוק שמעבר להתניות של מקום וזמן. חשוב בעיקר למי שיש איוש כוכבי במזלות הקרדינלים (טלה,סרטן, מאזנים וגדי ) בעיקר אם מדובר בשמש, ירח, שליט המפה או אופק!!

26.4.20 מרקורי עושה תשעים ליופיטר
מרקורי ויופיטר הם שני קולות שמנהלים את תפיסת המציאות שלנו, מרקורי שליט תאומים ובתולה ויופיטר שליט קשת ודגים .. אלה ארבעת המזלות שמתארים את תפיסת המציאות שלנו.. לכן כשנוצר קונפליקט בניהם, נוצרת תחושת הבלבול ומתח שמובילים לכעס המתפרץ מכל משב רוח וגם הקטן ביותר.

למעשה מקום זה מייצר שרפות שלא ניתן לנהל אותן, זמן זה לוחץ חזק מאוד על תבניות שיוצרת את השפה הפנימית שלנו בנינו לבין עצמינו ובנינו לבין העולם.. התבניות מתחילות לגדול מעבר לקופסאות בהן הן מאוחסנות, או במילים אחרות התת מודע מתחיל להפעיל גלים על גלים של מידע שאגור בפנים כדי שנוכל לבדוק אם המחסנים שלנו עדיין משרתים אותנו בצורה נכונה או שהגענו לנקודת הפג תוקף..

בחיים היומיומיים אנו עושים את מרבית הפעולות באופן אוטומטי, לא רק פעולות אלא גם מחשבות עובדות באוטומט ורק כשמגיע משהו שונה אנו מוצפים בכל מה שיודעים ומגלים את עקרון האוטומט.. זה מה שקורה כעת, ההצפה מכריחה לבדוק מחדש את התבניות הראשוניות שלנו.. במקום שאנו לא מספיק כנים עם עקרון האוטומט נחווה עצבנות יתר, מתח, לחץ, או חלומות/סיוטים או וכחנות יתר, שיפוטיות יתר ומאבקים על כלום..

המטרה, לאפשר לנו לגלות את מה שמתחבא שם בפנים ומנהל את עקרון האוטומט גם בנוגע לתקשורת וגם בנוגע לאמונות, זמן נפלא לרענון ולשינוים את הסיפורים שאנו מספרים לעצמינו לאמונות שאנו אוחזים ונאחזים

26.4.20 שמש נצמד לאוראנוס
שמש מייצג את המודעות והאפשרות לנוע על מסלול הגשמה אישית ולעתים המסלול האישי מתכווץ לזרימה הקולקטיבית, לנתיב בו כולם הולכים, לכן משהו ממהות האני קצת אובד בדרך במיוחד שאנו נעים בזירת השור שמציעה לנו לנוח 🙂

אוראנוס מייצג את כל מה שמחוץ לשולים, כל מה שאחר ושונה ..לכן כשמש נצמד לאוראנוס, נוצרת התעוררות חדשה ולא ניתן עוד לזרום… אנרגיה אוראנית היא אנרגיה שמוציאה אותנו מהתלם, זורקת אותנו לשולים ומעבר לשולים כדי לגלות את החופש והייחודיות שמעבר לזרימה הקונבנציונלית.

לכן זמן בו שמש נצמד לאוראנוס נוצרים ניצוצות שפותחים ערוץ מעבר להרגלים ולדפוסים הקבועים בחיינו, וכמו תמיד באופן לא צפוי, בצורה לא מבוקרת ובדרך מאוד אחרת… זמן מאפשר לפתוח גבולות מעבר להגיון הרגיל, מעבר לקונבנציונליות וקונפורמיזם היומיומי. ..לגלות משהו אותנטי, ספונטניות אחרת, אומץ ופתיחות להתחלות חדשות.

אמנם לא ניתן להפריד את הפזיזות, האימפולסיביות וחוסר זהירות… אך גם אלה מהווים חלק מהתבלינים שיוצרים לנו תפריט מרגש, אחר, שונה ומקפיץ למימדים שלא ידענו על קיומם עד כה… טיפ: אפשר אחרת! כל דבר שאנו עושים בנקודת זמן זאת יכול להיעשות אחרת, נצלו את הזמן לשינוים קטנים שפותחים דלתות גדולות למימדים חדשים של זמן ייחודי זה .. בשעון הקוסמי הצלצול מיידע אותנו שהגיע הזמן להמציא את עצמינו מחדש ביחס ישיר לערך האמיתי שלנו ולזכות המולדת שלנו להיות מאושרים

27.4.20 מרקורי נכנס לשור
היום מרקורי נכנס לשור ומתחיל לקרקע את המחשבות שלנו למקום פרקטי.. בכלל ובפרט כעת שמרקורי עומד להגיע לשיא בזירת השור (צמידות מרקורי שמש)

מרקורי עבר את מזל טלה במהירות שיא:)  אחרי לופ אנרגטי עמוק מאד של לולאת הרטרו האחרון של מרקורי.. כעת מרקורי מאט את המקצב בטריטוריה של השור, המחשבות מקבלות גוון פרקטי יותר, התקשורת זהירה יותר והתבלין המאפיין את התפיסה והגישה בזמנים אלה השהייה והקשבה למערכת החושית שיודעת לסנכרן נכון בין הגוף לבין המציאות החיצונית

בזמן מעברו של מרקורי התודעה נרגעת, הקצב מתמתן ולעיתים נמצא עצמינו מחפשים את המילים המדויקות, החיפוש אחרי ההגדרה לוקח זמן רב יותר נוכח הצורך החבר בין מילה לחוויה. זמן זה מאפשר להשקיט את השכל ולהירגע, לחבר בין תחושות לבין מחשבות. למעשה זמן זה מאפשר בניה של אינטליגנציה חושית, תכנון שקט ומקצב איטי דרכם זורעים את המחשבות לקראת העתיד..

חשוב לזהות מה לא עובד כעת ברמה של חוסר שקט, החוסר שקט יכול להבהיל אותנו כיון שמסיט מהדרך (לכאורה..) זה הזמן להאט את המהירות שמוכתבת דרך השכל ולהסכים לצור שיח עם הגוף כדי להיות בחווה אמיתית ושלמה עם המציאות

27.4.20 מרקורי עושה תשעים לסטורן
מרקורי מייצג את החשיבה והתקשורת של האדם ולכן מרקורי מייצג את היחסים הראשונים שיש לנו לסביבת החיים שלנו הנובעים מאותה חשיבה ותקשורת. סטורן מייצג את הצנזור שמעמיד את חיינו תחת עדשה של “צריך” הנובעת מהצורך בהכרה חברתית והצלחה. ולכן שנוצרת בניהם זווית דינמית כל צד מושך לכיוון שלו ואנו חשים וחווים לחץ ומתח גבוה מאד.. מקום זה מכריח לבנות (סטורן) חשיבה (מרקורי) רציונאלית, דיסקרטית, מובנת ונוקשה כדי לצור נתיב בהיר למטרות ולהצלחה ולא בהכרח בדרך קלה ונוחה.

ולמה? סטורן לוחץ לנו על כפתורים העוסקים בסוגית “המושלם” בחיינו וסוגיה זאת דוחפת לחץ לעבוד קשה יותר, להתאמץ יותר ולהתמודד עם מה שנמצא בדרך להגשמה והצלחה ולכן זמן זה חושף את השיח הפנימי שלנו עם פרפקציוניזם לצד תחושת חוסר האונים שמהמערכת יוצרת בחיינו.. בפועל מה שקורה, קל יתר להתחבר לחצי כוס הריקה ולהיסחף עם תחושות והרגשות של חוסר אונים ועייפות של הדרך ומכאן קצרה הדרך למלנכוליה וייאוש .. אם זמן זה מציף את התחושות הללו, מודבר בנורות אזהרה שמספרות לנו שאנו כבדים מידי, לוקחים את עצמינו ברצינות גדולה מידי, מכבידים על עצמינו במשקל יתר של השפעות שמחוץ לנו ויותר מכל, זמן נפלא לפירוק הפחדים והלחצים לתכנית בהירה וקלה ליישם מטרות והצלחה בחיים.. אם זמן זה מביא עימו דחף לעשות, זה הזמן לצאת החוצה..

אם נמשיך לחקור את היחסים בין מרקורי וסטורן, מה מספר לנו דיאלוג זה? ברמה הראשונית הסבר פשוט שזמן זה מאפשר למחשבות ורעיונות לצור תבניות ברורות, רציונאליות ומכווננות למטרות… אמנם לא בקלות, אך עם גישה ברורה, אובייקטיבית ופרקטית שיכולה להניב תוצאות בכל תחום.

זה הזמן להתבונן באומץ בהחלטות שהתבססו על קונספט של הצלחה או כשלון. לכן אם יש לאדם משהו במבנה הטבעי שנוטה למלנכוליה, היבט זה יכול ללחוץ על “חצי הכוס הריקה” ולהציף את הראש במחשבות מסוג זה וכעת גם הבנת הסיבות ומכאן ערוץ פשוט יותר לכוון למטרה..

חשוב, זווית זאת מדברת על סוגיות שלוחצות על תבניות הכישלון וההצלחה בחיים ולכן נפגוש כעת את ההזדמנות לבדוק את ההיסוס, החשש והפחד בנוגע לקבלת החלטות. זמן זה מאפשר לנו לגעת באזורי השחיקה של החיים וקשה לראות מעבר ולמרחוק, רצוי להוציא מארגז הכלים את הסבלנות ואת היכולת לבדוק בשקט את העובדות ולא להקשיב לקולו של הצנזור שלוחש באוזן “לא תצליח” או “אין סיכוי” אז …כעת , מומלץ להתבונן, לתת לעצמינו ללא המשקפים של שפיטה ואשמה (

דרך אחרת להבין את הדיאלוג, היא לזהות את התת דמויות פנימיות המשתתפות בשיח זה, מספר הסיפורים שמעניק את הסיבה/תירוץ הטובים ביותר למה אני רוצה בעוד הצנזור לוחץ על אשמה ובושה הנובעים מאי יכולת לעמוד ברף של מה אני צריך, זמן בו השיח צף באופן חזק מאד ומאפשר להבין את הקולות הפנימים הנועלים בתוך קונפליקט במטרה לציור שיח של ממש.. ומה על הפרק? סטנדרטים מול סיפורים, רצון מול צורך, חלק ילדי ראשוני שמונע מאינסטינקט למול החלק של הזקן הפנימי שמונע מראיה פרקטית המונעת על סט סטנדרטים חברתיים .

זמן של מבחן התוצאה וההכרח להגמיש את המחשבה כדי לגדול מעבר..

ברכות לשבוע מלא טוב

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן