מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של אוקטובר 2020

16.10.20 מולד הירח במאזנים
מאמר מיוחד לקראת המולד עצמו

18.10.20 שמש עושה תשעים לסטורן
היום אנו מגיעים לדיאלוג עוצמתי בין שמש וסטורן, שני גרמי שמים אלה מייצגים את האנרגיה הזכרית על שתי פניה: הכרה ואהבה חמה למול חינוך נוקשה וקשוח. למעשה, אנו זקוקים לשתי האנרגיות כדי לצור תמהיל בריא של זהות עצמית. תמהיל זה מדבר על חום ואהבה, הכרה וחיזוקים לצד הצבת מטרות, שקדנות ומצוינות במטרה להעביר אותנו תהליך של חניכה ליישום, הצלחה ופריצת תקרת הזכוכית הנובעת מקארמה עתיקה.. אך השיח הפעם מדבר על קונפליקט בין התמסרות מאהבה לבין פחד מאמונה ומקום זה מוביל להתבוננות מחודשת פנימה.

המיקום של שמש במאזנים מדבר על כל השיקופים, השלכות ומערכות יחסים שיש לנו בחיינו, אם מערכות יחסים נשענות על חסר וחסך זה המקום ממנו ננסה למגנט דרך ריצוי והתכווצות או אם יש לנו עוגן, ערך ונוכחות מלאה זה המקום בו נוכל ליצור דיאלוגים מפתחים ומרחבי גבולות התודעה. בעוד סטורן בגדי לוחץ על כל הכפתורים של ההכרח והמחויבות לעשות את הדברים בדרך מסוימת שסלולה מראש כדי להגיע לתוצאות ומטרות שהוגדרו על ידי החברה.. התנגשות זאת יוצרת לחץ חזק מאד בין צרכים שונים ומכאן יצור של בעייתיות, הבעתיות נעוצה בפוקוס הענק של הצנזור הפנימי המוביל לתחושות של אשמה ומתח, קפיאה, כאב והלקאה .

חשוב לזהות שהפוטנציאל בזמן זה הוא מעבר דרך אותן תחושות כדי להגיע להבנת עומק של המערכות יחסים והצורך להיות בתוך מסגרת שמעיקה ביטחון של חוזים.. הנובעים ממטרה משותפת, מוסר, ערכים, רצינות מחויבות והתמדה..

זה הזמן בו ניתן לזהות את תפקיד הצנזור ואיך הוא מוביל למפגש עם המורה הפנימי למסע של חניכה מול הפחדים והאשמה.. לכן זמן זה מעניק את המראות המשקפות ואת ההסכמה להיעזר ביחסים כדי לעמוד מול הפחד או האדמה. דרך אחרת להתמודדות היא מינוף של היכולות לעשייה ויישום כדי להגיע לתוצאות שעוברות את הצנזור, כך גם כאן המטרה לנקות את הפחד והאשמה ולאפשר חיבור לאומץ ופריצת גבולות כדי להגיע לעצמאות…

18.10.20 ונוס עושה מולות לנפטון
ונוס מייצגת את עולם הערכים שלנו ונפטון מייצג את החלומות ואידיאלים שלנו. ונוס מספרת לנו החיבור בין המערכת הערכית למערכת החושית ונפטון מספרת לנו מאיפה הכול מגיע.. בגדול, נפטון הוא הפאזה הגבוהה של ונוס ולכן כעת השיח שנוצר בין ונוס לנפטון לוקח לקשת הכי רחבה וגבוהה של ישום אידיאלים דרך החוויה של החיים היומיומים…

וכמו תמיד, כשיש לנו פוטנציאל גבוה במיוחד, יש לנו צל אפל במיוחד.. הצל במקרה זה הוא הפער בין אידיאלים אוטופיים (נפטון) לבין החוויה הארצית הפשוטה )ונוס) לכן זמן זה יכול ללחוץ על הכפתור של הפער בין הגדול של האידיאלים לבין היכולת להביאם לידי ביטוי בחיים היומיומיים.

מקום זה נוגע בפער בין הזיכרון של הגן עדן הפנימי לבין המציאות שלעיתים נחוות כגלות מאותו גן עדן, עייפות וליאות .. הפוטנציאל הגלום בזמן זה הוא היכולת להסיט את הוילונות ולהציץ מעבר לעולמות הגלויים…כדי לעורר את הזיכרון לשיעור המדהים המאפשר לחבר בין הקצוות: דרך הפרטים הקטנים:) הגעגוע והכמיהה הם חלק מחלום והחלומות הם הדלק למציאות ומקור לחיות מלאה ומעשירה.. זה הזמן לצור גשר דרך הבנות קטנות שנוגעות לציפיות לשנו מעצמינו ומאחרים, וכאן נכנסים הפרטים הקטנים מכיוון אחר, באיזה מהירות אנו מוכנים לזרוק הכול ולהפיל הרים של אשמה על עצמינו ואחרים כיוון שלא עמדנו בציפיות .. זה השיעור של הבנת הציפיות הריאליות ביחס למציאות ולא רק ביחס לחזון האלוהי, זה הזמן לסבלנות וריאליזציה ..

השיח בין ונוס לנפטון מייצר לנו דלת מרתקת לרומנטיקה, אידיאליזם, דמיון ואכפתיות המהווים גשר למערכות יחסים בחיינו, החל בין החלקים הפנימיים בתוכנו, לאחרים ולעולם בכלל.. זמן לפתוח את הלב ולהסכים לחזור לתום וטוהר:)

19.10.20 מארס עושה תשעים ליופיטר
השיח בין מארס ויופיטר מספר לנו קונפליקט בין הרצון האישי למול עולם האמונות, למעשה עולם האמונות מהווה פלטפורמה עליה ניתן להישען בהתמודדות עם כל סוג של מפגש עם המציאות ובדרך כלל הרצון מגויס לפעול למען אותו עולם אמונות

דרך אחרת לראות את הקשר בין רצון ואמונה : הרצון זקוק לעולם אמונות שלנו כדי לתדלק ולנוע ללא הסוס וספק. כששתי אנרגיות אלה עובדות ביחד הכל אפשרי וכששתי אנרגיות אלה יוצרות קונפליקט מדובר בבזבוז גדול מאוד של אנרגיות, או עודף מוטיבציה ביחס למה שאפשרי במציאות, או לחץ חזק מאוד לעשות ללא התייחסות לעולם האמונות שבדרך כלל מהווה פלטפורמה לחיים..

אם הרצון, המוטיבציה, היוזמה והפעולה מנוטרלים על ידי עולם האמונות נוצר כעס, תסכול ומתח גדול מאוד: מקום זה יכול להוליד נפיצות גדולה מאד, תוקפנות ועוינות או תחושה של פחד וכאב גדול מאוד, כך או כך מדובר באותה אנרגיה שמתבטאת באופן שונה,. מומלץ לשים לב, להיות ערים לתהליכי התסיסה, לנפיצות ולמתח, לנשום עמוק, לתעל אנרגיה למה שצריך לעשות ובשקט…

ולנשום…

20.10.20 מרקורי עושה מולות לאוראנוס
מרקורי ברטרו מול אוראנוס ברטרו בשיח דינמי ועוצמתי שמכניס את כל החוטים לחיווט מחדש.. לכן זמן זה מהווה קריאת התעוררות, כמו שעון מעורר שמתריע הגיע הזמן לקום ולצאת מדפוסים מוכרים והתניות קבועות.

זה הזמן לפתוח את התודעה כדי לראות משהו חדש בנוגע להרגלי חשיבה בנוגע למציאות החיים שלנו. מרקורי שמייצג את מספר הסיפורים שלנו מגיע עם סיפור מוכן לכל סיטואציה, סיפור זה נגזר מהעבר וניסיון אישי המגובה מזיכרונות, תרבות, דת, מדינה, חברה ו.. סיפור זה ממשיך לרוץ על אוטומט עד שמגיע משהו מעוצר ומייצר לחץ חזק שמעיר אותנו לאמת שמסתתרת מאחורי הסיפורים !

כעת מרקורי ברטרו ומאפשר להעלות מערכת התניות שנוגעת לזיכרונות שלנו, מערכת ההתניות ממשיכה ומתדלקת את המחשבות ואנו בלי לשים לב נשארים תקועים בתוך גישה ותפיסה עד שמגיע הרטרו ואז יש גישה לזהות את ההתניות ואת מקורם ואיך ניתן לשנות כדי ליצר גישה חדשה וממנה מפגש חדש עם המציאות

הגורם השני בשיח זה הוא אוראנוס, אוראנוס מייצג את האני האמיתי והאותנטי מעיר את הסיפור באור חדש שיכול להביא לכאוס מחד ומאידך להפתעות מרגשות ומרתקותJ הרעיון בשיח זה הוא מידע שמגיע ממקום אובייקטיבי (אוראנוס) שפותח את המחסנים של הספרייה האישית למשהו חדש, אז שוב..

מצד אחד יכול להיווצר כאוס, אך כאוס זה מאפשר את התוהו ובוהו שלפני הבראשית החדש שלנו או מי שהכפתורים פחות שלופים ופחות מגורים בזירה זאת יכול לחוות הפתעות מדהימות, מרתקות ולא צפויות… שיח זה מאפשר להגיע למחוזות חדשים שמעניקים אמת חדשה או יותר נכון לומר הסטת הוילונות בפני האמת הנסתרת.. מילות המפתח לזמן זה לא צפוי, אחר, שונה, מיוחד ואפשרות למצוא דלתות חדשות לחלקים שעד כה היו נחבאים ונסתרים מאיתנו… זמן להסכים לשחרר את מערכת ההתניות, דפוסים והתקבעות ולמצוא שביל שמחוץ לקונצנזוס

שבוע מבורך

 

2 מחשבות על “מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של אוקטובר 2020”

 1. תמיד אני קורא כאן את המאמרים שלך …הפעם המאמר הוא יותר מופשט מילולי על אף שעדיין יש לי המון מה ללמוד מה כל כוכב אומר מתי ולאן וכאן נתת הסבר יותר קליט מוסבר תודה לך על כל הפוסטים כאן על שבוע !!

  הגב
  • נכון המאמר הוא כללי ומספר על רוח הדברים לשבוע השלישי של אוקטובר, אך אל דאגה:)
   לכל היבט או מעבר מוקדש מאמר מיוחד שעולה ביום בו מתרחש.. מוזמן לעקוב:) אשמח למשוב
   תודה

   הגב

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן