מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של ספטמבר 2020

15.9.20 ונוס עושה תשעים לאוראנוס
גם ונוס וגם אוראנוס מיצגים צורך בביטחון, אלא שמדובר בביטחון מסוג שונה לחלוטין.. ונוס מייצגת את הצורך בביטחון ראשוני שמיצר מרחב בטוח בו חווים תחושה של הכל בסדר בעוד אוראנוס מיצג את הביטחון של המיוחד והאחר באישיותנו ולכן מרחב זה במהותו מתנגד לביטחון הרגיל והמוכר ,

מסיבה זאת השיח זה בין ונוס ואוראנוס מייצג את הצורך בביטחון:. במילים אחרות, ונוס מייצגת את המרחב הבטוח שמשרת אותנו באופן קבוע, אותו מרחב בטוח נבנה על בסיס דפוסים חוזרים ונשנים שנובעים מזמנים מוקדמים מאוד של החיים

אוראנוס מייצג את מפגש עם הצורך לחופש מכל המוכר והידוע כדי לייצר חיבור לאני האמיתי האוטנטי.ונוס באריה תחבר אותנו למקום של הילד הפנימי והמקום של החוויה של אני בטוח בממלכתי.. בעוד אוראנוס בשור מדבר על מפגש טעון בהמון מתח, חוסר יציבות, אימפולסיביות ולחץ על נקודות “תורפה” ..

לכן שיח זה דינמי במהותו ויוצר לא מעט אתגרים בכל הנוגע לצרכים שלנו, כאילו אנו מוותרים על משהו בשביל משהו אחר ומוצאים עצמינו מרצים ומתרצים..

אך אם נתבונן לעומק נגלה שאותו מקום של הילד הפנימי שחווה חוסר בטחון כתוצאה מאוראנוס, המורד הפנמי שנמצא בשור.. חשוב דווקא במקום שנוצר חוסר או משהו לא מרגיש טוב.. חשוב לזהות שהאתגר והמטרה של אנרגיה זאת להוציא אותנו מהמרחב הקבוע והידוע למשהו חדש, רענן יותר, מרחב בו נוכל לחוות חוויות שטרם התנסינו בהן, שנוכל לגעת במשאבים שטרם הכרנו ויותר מכל לאפשר שינוי כדי למנף את הקשיים מהמחסן הסגור לאוויר..

לכן זה הזמן לאוורור ולפתוח מחדש את חפיסת הקלפים הישנה ליד חדשהJ , לכן לדוגמא אם הבעייתיות שלנו נוגעת לכספים (ונוס מייצגת בין היתר את היחסים שלנו עם כספים ) זמן זה נוכל לצאת מבעיה הקבועה ומתמשכת ..דרך מפגש עם הכאב שהיא מייצגת….למעשה הקונפליקט בין ונוס לאוראנוס מאפשר להוציא החוצה את כל מה שדחקנו, סגרנו ולא אפשרנו לפגוש בגלל הכאב ששייך למקום זה..

זה לא רק כאב אישי, אלא כאב אנושי (התנהלות כלכלית לוקה של בזבוז למול רעב, הון למול חולי ובמיוחד בזמן זה של חוסר וודאות שמושך את השטיח מתחת לרגליים ויוצא כאוס וחוסר ביטחון! לכן זמן זה מאפשר לנו לגעת שמה שהזנחנו ולתת פתרון חדש דרך פתיחות וחשיפה של אותו כאב למקום של חוזה חדש הניזון מאינטואיציה אחרת.

זמן זה מהווה נקודת מפנה למי שמי שמוכן לגעת בחוסר יציבות, בשליטה, איפוק, פחד וכאב .. לראות את הדלתות שחוסר זה פותח לנו למקום אמיתי ואותנטי שלא תלוי ומותנה

17.9.20 מרקורי עושה תשעים ליופיטר
היום מרקורי ויופיטר נכנסים לשיחה מעמיקה על איזה גישה ותפיסה באמת מניעה אותנו בחיים. למעשה מרקורי ויופיטר הם שני הקולות המרכזים שמנהלים את תפיסת המציאות שלנו ולכן שכל אחד לוחץ על זירה אחרת בחיינו, נוצרת תחושת של בלבול מתח הנובעים ממערכות יחסים מצד אחד ומצד שני המטרות שלנו וההצלחות שלנו בעולם..

כששני קולות אלה מתנגשים נוצר מתח שמושלך או למערכת יחסים או למטרות ויעדים אליהם אנו שואפים להגיע.. במבחן התוצאה של החיים נחווה שמשהו מפספס לנו ואנו לא יכולים להיות משרתם של כמה וכמה אדונים וממקום זה או שנכנס למלחמה או שנכנס לריצוי או שנחליט ללכת על המטרות שלנו או שנמצא עצמנו נעים בתלם ללא אמונה אמתית שזה באמת מה שנכון בחיינו

כשנוצר מצב מסוג זה נוצר כעס שמתפרץ מכל משב רוח וגם הקטן ביותר, למעשה מקום זה מייצר שרפות שלא ניתן לנהל אותן, זמן זה לוחץ חזק מאוד על תבניות שיוצרת את השפה הפנימית שלנו בנינו לבין עצמנו ובנינו לבין העולם..

התבניות מתחילות לגדול מעבר לקופסאות בהן הן מאוחסנות, או במילים אחרות התת מודע מתחיל להפעיל גלים על גלים של מידע שאגור בפנים כדי שנוכל לבדוק אם המחסנים שלנו עדיין משרתים אותנו בצורה נכונה או שהגענו לנקודת הפג תוקף..

למעשה בחיים היומיומיים אנו עושים את מרבית הפעולות באופן אוטומטי, לא רק פעולות אלא גם מחשבות עובדות באוטומט ורק כשמגיע משהו שונה אנו מוצפים בכל מה שיודעים ומגלים את עקרון האוטומט.. זה מה שקורה כעת, ההצפה מכריחה לבדוק מחדש את התבניות הראשוניות שלנו.. במקום שאנו לא מספיק כנים עם עקרון האוטומט נחווה עצבנות יתר, מתח, לחץ, או חלומות/סיוטים או וכחנות יתר, שיפוטיות יתר ומאבקים על כלום.. המטרה, לאפשר לנו לגלות את מה שמתחבא שם בפנים ומנהל את עקרון האוטומט גם בנוגע לתקשורת וגם בנוגע לאמונות, זמן נפלא לרענון ולשינוים את הסיפורים שאנו מספרים לעצמינו לאמונות שאנו אוחזים ונאחזים.

חשוב לציין שגם מרקורי נמצא במזל עוקב לבית (מאזנים) וגם יופיטר נמצא במזל עוקב לבית (גדי) לכן זמן זה מראה לנו את המבחן הראשון שאנו חווים שאנו יוצאים מהבית, עם מרקורי נבחנים מערכות יחסים ועם יופיטר נבחנים עם הצלחה/כשלון .. אך אם נניח לרגע את הגישה השינה וניתן ללחץ לפרק את התבניות האוטומטיות. נוכל לצור משא ומתן מדויק לצד אמונה שלמה במטרות שלנו ולהבין שדבר לא סותר דבר אלא מדובר בשני מקורות כוח ועוצמה שיכולים לסייע לנו לפגוש את המציאות בצורה בריאה שתזיז אותנו לצאת למסעות חדשים ולהגיע למקומות חדשיםJ.

17.9.20 מולד הירח בבתולה
מאמר מיוחד לקראת המולד עצמו

ברכות לשבוע נהדר

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן