מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של דצמבר 2021

8.12.21 מארס עושה תשעים ליופיטר
כל זווית בין שני גרמי שמים או יותר מספרת לנו על סוג השיח המתנהל ביניהם, היום מארס ויופיטר בשיחה דינמית עמוקה.. מי הם מארס ויופיטר ומה מהות השיח ביניהם? מארס מייצג את דמות הלוחם הפנימי ויופיטר מייצג את דמות הפילוסוף הפנימי, השיח בין השניים חושף את מה הקרבות שאנו בוחרים ולמה.. מטרת השיח למקד רצונות ולגבות אותם בסט של אמונות שתהוונה דלק לביטוי הכישרונות המיוחדים שלנו ללא פחד וללא חשש.. כך רצוי ומומלץ להבין את דמות הלוחם ואת דמות הפילוסוף ומה הדיאלוג בניהם במטרה לקחת את המושכות לידיים ולהניע את כרכרת החיים לדרך המיוחדת שלנו.

דמות הלוחם מיוצגת על ידי מארס ודמות הפילוסוף מיוצגת על ידי יופיטר. נתחיל עם הלוחם שכן דמות זאת היא הדמות הראשונה שמנחה כל מפגש עם החיים, החל מהלידה עצמה וכלה במפגש עם מטרה, יעוד וחזון החיים בכלל. בכל אחד ואחד מאתנו נמצאת דמות הלוחם, דמות זאת פורצת לנו גבולות, מאיצה, יוזמת, דוחפת, יוצרת אמביציה, מרגשת ומאפשרת לצור פעולות במטרה להגיע לביטחון ושלווה.

דמות הפילוסוף היא דמות שנולדת מאוחר יותר ומושפעת ממסע החיים שלנו. למעשה עולם האמונות שבתחילת החיים מועתק מסביבה קרובה, בית והשפעות של ההתנסויות הראשוניות.. עולם זה משתנה ביחס ישיר למה חווינו בחיינו ואיך הניסיון האישי בנה לנו סט של אמונות. סט האמונות מנוהל על ידי הפילוסוף הפנימי. סט האמונות מהווה מחסן של דלק לפריצת גבולות, הגשמת חלומות ופוטנציאלים.

הלוחם ממוקם כעת בזירת העקרב שואף להגיע להתמודד מול כל הפחדים ולהגיע לעוצמה והנעה מחדש, הפילוסוף ממקום כעת בזירת הדלי שואף להרחיב את הקשר עם המתנות המיוחדות שלנו כדי לתת את האמירה האישית שלנו בעולם.
מיקומים אלה יכולים לגרום לקונפליקט אם הלוחם נכנס למגננה הנובעת מהישרדות או חוסר חיבור לאמונה תוך גיבוי עצמי דרך סיפורים, תירוצים ואולי גם סיבות , או אם הפילוסוף מונע ממקום של כיווץ האמונה והשתבבלות נוכח אמונות חוסמות ..המסע תחת השיח בין הלוחם לפילוסוף מדבר על חיבור לאומץ להבין ולגדל אמונה כדי לעבור דרך קירות הפחד והספק.

אם מונעים מפחד וחוסר אמונה בקלות ניתן לדרוך את נקשנו ולצאת לקרבות אין סופים תוך הטפה בצדקת הדרך, אם מוכנים לצאת למסע של שיח בין שתי הדמויות הללו : הפילוסוף יכול להטעין את הלוחם בדלק למסע מופלא מעבר למוכר והידוע…
.
חשוב לזהות ששיח זה יכול להיות מאבק פנימי ואבדן אנרגיה או שיח שעוזר להטעין דלק לפעולה: מה שעושה את ההבדל בין לבין הוא העירות ומודעות לדפוסים הישרדותיים הנבנים על בסיס דעתנות או אמונות חוסמות ולכן זמן זה מאפשר לזהות ולשנות, לשדרג ולצור הבנות חדשות ומכאן גם תוצאות חדשות. זמן נפלא להסכים להיות אמיצים כדי לשנות את הפחד לדחף וצור סט אמונות שתדלקנה את יכולת להיות מי שאנו יכולים להיות… למי שרוצה לחקור את השיח הזה ביחס למפה אישית : אני זמינה לקריאה אישית עמוקה

11.12.21 ונוס נצמדת לפלוטו
כמו כל זווית גם זווית זאת של צמידות מדברת על יחסים, יחסים מאד אינטנסיביים בין ונוס ופלוטו.. ונוס מייצגת את המערכת החושית והערכית שניתן להבין באמצעות המציאות של חיינו בעוד פלוטו מייצג את כל מה שמסתתר מתחת לפני השטח ונמצא במציאות שמאחורי המציאות של חיינו

הפער בין הגלוי לנסתר , בין מה שמבינים וחווים לבין מה שנמצא מעבר להבנה יוצר סוג של עומס גדול מרד שלא תמיד קל להכיל במיוחד תחת האנרגיה של מזל גדי..
מקום זה מכריח להתמודד מחדש עם רעב עצום לשליטה בחיים, מה מעיר ומעורר אותנו במקום זה, ולמה? איפה אנו מנסים לפצות, איך מתמודדים עם מפלצות , מה עושים עם ריצוי או אובססיות, אגב, אם חשתם תאבון בלתי נשלט.. זאת עוד אחת מהדרכים המעניינות של ונוס. פלוטו להראות את עוצמות ששולטות בנו מאחורי הקלעים בכל הנוגע לציר העונג ובכאב.. ובגדי, מיד שעולה התחושה מגיע מבחן האשמה…במיוחד כעת כשונוס נמצאת בצל טרום רטרו רגע לפני התחלת הרטרו

לכן זמן זה מאפשר לגעת בסוגיות עמוקות שאולי עד כה הוו טאבו ולשנות, זמן לחפור לעומק ולחלץ את המשאבים האמתי שלנו, לגעת במשאבים שהופקרו ולהוציאם לאור. נקודה נוספת למחשבה בנוגע לריקוד זה בין ונוס לפלוטו, האזור בו הריקוד מתרחש מדבר על פוטנציאל מדהים לשנות דרך צלילה לעומק הפרדיגמות הישנות שינקו מכל מה שהווה מקור להזנה ובטחון, האם בטחון או בטחון מדומה, האם תואם את החלומות או שהפחד מניע ולוחץ על כפתורים. כל האמור מעיר את המפלצות ואלה דורשות את מה שהורגלו, לכן הכבלים העתיקים עובדים שעות נוספות, אבל.. דווקא מקום זה מהווה נקודת קפיצה אם נעז להקשיב לקולות הפנימיים העמוקים של הגוף והנשמה המנחים אותנו לפרק את חומות התפיסה הישנה וכל האמור תחת נקודת השינוי במחזור ונוס!

12.12.21 שמש עושה תשעים לנפטון
שיח זה בין שמש ונפטון מספר לנו על אידיאלים, תקוות ומשאלות שעולים על פני השטח ולא אחת מתגלים ומתגלמים במימדים גדולים מידי, משמע, המציאות חושפת מפגש עם אכזבה, התפכחות והתפקחות. במסע ההתפתחות שלנו נקודת זמן זאת חושפת את הפער בין אמונה בחלום לאשליה, מצד אחד ניתן בקלות להיכנס לאכזבות, תחושת רמייה וכאב או להגיע להבנות חדשות דרך ההתפכחות והתפקחות ודרך גילוי זה למנף את עצמנו למקום חדש נכון ובריא יותר.

במקביל אנרגיה זאת מאפשרת לדמיון לעבוד שעות נוספות, שפע של יצירתיות וליכולת לרתום את האמונות והמחשבות להתפתחות בכל המימדים והמישורים של החיים. נקודה חשובה נוספת שהאנרגיה חשופת לנו, אפשרות להעביר את המימד האמונה למימד השראתי יישומיי ומכאן העשרה של החיים ולא רק ברמה אישית, סביבתית אלא השפעה ברבדים הנסתרים על הלא מודע הקולקטיבי. חשוב, זמן זה יכול לגעת במקומות של עצב עמוק הנובע מהתרחקות מהמימד הרוחני ומהנשמה, אך בו זמנית האמונה יכולה לאפשר יצירת גשר בין לבין…

13.12.21 מארס נכנס לקשת
מארס בקשת מעלה את האנרגיה למקום של השראה ופעולה, וכיוון שמארס מתחיל להניע איזור התנסות חדש הוא מגיע באופן ילדי לחלוטין ויודע איך להילחם ועל מה להילחם? על הדעות והאמונות שלנו או מניע חזק מאוד לפעול למען האמונה והדרך ..

זה המקום לזכור שכדאי לנשום, מארס בקשת מעצים את האש והבעירה וכמו כל בעירה היא יכולה לחמם או לשרוף.. בעיקר דרך צדקנות ודעתנות שמעוררים את כל הפחדים והמתחים שנמצאים מאחורי הגישה והתפיסה שלא אווררה מאז שמארס היה כאן באזור בפעם האחרונה.. התנהלות נכונה יכולה לצור זמן נפלא למבחן האמונה, אופטימיות ובטחון להמשך הדרך ..

חיה ותן לחיות ואיש באמונתו יחיה ..יחיה לא ילחם הטיפ לקחת את האמונה להרפתקה חדשה, לא לשכוח לבדוק שיש קרקע מתחת לרגלים, מיקוד פנימי באמת של הנשמה ולא של הדעתנות והתפיסה.. כי זמן זה מאפשר לפעול מתוך כוונה גבוהה של החוקיות הגבוהה של היקום, מתוך רוחניות, חמלה והבנה.. ולצור זרעים לבניה חדשה של האמונות שלנו ושל המטרות שאנו מיצרים ממקום זה ומה התוצאות..
האם אנו שבעי רצון, שמחים, אופטימיים וחדורי מוטיבציה או שאנו חסרי אונים, חלשים, חווים כעס וזעם, עצב וכאב.. אלה סמנים חשובים במיוחד כעת שכן זמן זה הוא זמן החדירה הראשונית לנבכי החוזה עם דמות הלוחם

13.21.21 מרקורי נכנס לגדי
מרקורי ממשיך לנוע במהירות וכניסתו לגדי משנה את האנרגיה בכל הנוגע לחשיבה, תקשורת ותפיסת מציאות. כניסת מרקורי לגדי משנה את האווירה לעומת הזמן בו בילה בקשת, בקשת מרקורי איפשר לנו לבדוק לעומק את עולם האמונות שלנו ואיך התפיסה נפתחת ומקבלת אופטימיות.. בגדי מגיעים לזירה חדשה זה הזמן בו סט האמונות ותפיסת המציאות נבדקים ברמה של פרקטיקה ויישום.

מרקורי בגדי מעניק לנו את המחשבה והגישה איך ליישם ולהביא לידי ביטוי את אותן אמונות ביחס למטרות איך והחלומות שלנו. מיקום זה של מרקורי מאפשר מיקוד בהיר וברור, לצד עבודה אישית עם דמות הצנזור, דרך הערכה מחדש ומיפוי נתיב ההצלחות של העבר.

שימו לב, מיקום זה יכול לגרום לתחושה של כבדות, אשמה בנוגע למה לא עשיתי ובמה נכשלתי ביחס לדרישות החברה, לכן זמן זה יכול להכניס קורטוב של מלנכוליה מעורבת בעצבנות לתבשיל החיים.. זה הזמן לעצור ולנשום ולמצוא פתרון חדש לבעיה ישנה..

ברכות

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן