נפטון בדגים

רביעי לאפריל 2011 נפטון התחיל מחזור חדש בדגים, נפטון התחיל את המחזור קודם לפני 164 שנה (הזמן שנדרש לנפטון לסיים סבוב סביב השמש: 164 שנים) באפריל 1847. כמו תמיד היקום מעניק לנו חלומות וחלונות למיצוי ומימוש מלא, לכן חזרתו של נפטון ברטרו לדלי הוותה צעד אחורה לקראת התחלת מחזור נפטוני חדש : הנה לוחות הזמנים: 2.6.11 נפטון נכנס לרטרו, 5.8.11 נפטון חזר לדלי, 10.11.11 נפטון מסיים את הרטרו. כעת נכנס סופית לדגים.. 3.2.12 שער אנרגטי חדש,לכן בפועל המעגל מתחיל עכשיו!

נפטון התגלה בספטמבר 1846 רגע לפני שסיים מחזור ונכנס לדגים, נפטון הוא שליט של מזל דגים וגילויו התאפשר בעזרת חישובים מתמטיים, ואיך? דרך אוראנוס, לכל פלנטה יש מסלול אליפטי סביב השמש , המסלול מדויק מאוד, ניתן לחזות את המהירות התנועה של אותה פלנטה סביב השמש ביחס למיקום במסלול, מרחק מהשמש ומהירות אותה פלנטה. משהו במסלול של אוראנוס הופרע, למעשה נכנס וקטור לא צפוי למשוואת המדידות שהראה שיש משהו בעל כוח משיכה משנה את המהירות של אוראנוס, אחרי אין סוף צפיות ומדידות מתמטיות, מדענים הגיעו למסקנה שקיים גרם שמימי במסלול מרוחק מאוראנוס המשפיע על תנועתו. מעניין אנו האסטרולוגים גורסים שהאנושות מגלה גרמי שמיים חדשים כשהתודעה האנושית מפותחת מספיק להבין את האנרגיה של אותו גרם שמימי.

אסטרולוגית, נפטון משויך לשלוש הפלנטות הטרנס-פרסונליות, אוראנוס, נפטון ופלוטו. שלוש הפלנטות הללו עוסקות בחלקים שמעבר לפרסונה. כל פלנטה עוסקת ברכיב מסוים היוצר את המשולש ה- על-אישי העוסק ברבדים הרוחניים ונשמתיים של האדם ולכן שלוש הפלנטות הללו עוסקות בארכיטיפים הגבוהים של האדם ובשלוש הדמויות המחברות את האדם למימדים שמעבר לזמן ומקום המתנים את הקיום על הפלנטה.
גילוי הפלנטות הטרנס פרסונליות מזוהה עם התפתחות התודעה האנושית ומוכנותה להתמודד עם להבין, להפנים ולחיות את האנרגיה של אותה פלנטה,גילוי נפטון היווה נקודת מפתח בהתפתחות התודעה האנושית… סוגיות כמו רוחניות, אמנות, אידאלים, אלוהות… מתחילות לקבל ערוץ, תבנית, גילוי וביטוי ומנקודת הגילוי התודעה האנושית מוכנה להתעלות ולהתקדם מעבר לגבולות העבדות, הפרדה ונטישה…

כשנפטון מתחיל מעגל חדש, נוצרת הזדמנות חדשה לאנושות לטהר, לזכך ולהתפתח מעבר להתניות המקום והזמן בו האנשות מצויה כעת, לנוע עוד צעד לחזון אלוהי משותף של הגוף האנושי וברמה אישית, יכולת לצור קשר עם העצמי הגבוה, מדובר בחלק יפה, קוסם ומופלא שנמצא מעבר לפחד, מעבר לשיפוטיות ומעבר לעבדות לחומר ולרגשות הקרבן והכאב. חלק זה מחבר אותנו לדמות החולם שבנו, הדמות שיוצרת אחדות עם גן העדן, האור הגדול, עם האלוהות והבריאה. המפה האישית מעניקה לנו כלי רב עוצמה לזיהוי אותה דמות שיוצרת לנו את הגשר לאני הגבוה, לחיבור לנשמה ויעוד חיים אלה, יעוד מעבר למטרות ומעבר להצלחות חברתיות, כדי להגיע למצב הוויה חיובי, מציאותי, בריא, פורה ובעל עוצמה

הנשמה מגיעה לעולם זה עם סט של חוזים, אלה חוזים נשמתים המיועדים להתפתחות וצמיחה, חוזים אלה מוזנים מזיכרונות והבנות מלאות של האני הגבוה. למעשה, ניתן לומר כי לפני הלידה לעולם, לאני הגבוה שלנו הייתה היכרות אינטימית, עמוקה ומלאה עם כל חלק וחלק בתוכינו, היכרות שמונעת מצרכים גבוהים של הנשמה, הנחיתה לעולם מהווה הלם ושוק לנשמה, המימד הדחוס של החומר המותנה במקום וזמן יוצר ניתן והפרדה מהנשמה ובו זמנית מתחיל להיווצר האגו כדי להגן עלינו במסענו בחיים אלה. במילים אחרות, שכחנו, לפחות חלקית, מי אנחנו באמת. ממקום זה הפכנו להיות כלי משחק על לוח שחמט ענק, ללא הבנה מה באמת קורה, אנו ממגנטים אנשים, מפגשים, סיטואציות והתנסויות כדי לצור זעזוע לקליפות ההגנה ולהשילן כשהמטרה לצור קשר מחודש עם האני הגבוה ולהיזכר בחוזים הנשמתים שלנו.

המפה מאפשרת לנו להבין את החוזים הנשמתים או במילים אחרות מה מהות ומשמעות המשחק של החיים , מה הצרכים והרצונות ומה ההוראות וההנחיות של החוזים שלנו. המפה מאפשרת לנו לזהות את החוזה בכלל ואת החלקים ממנו מורכב . נפטון במפה מדבר על חלק מחוזה גדול יותר, נפטון הוא ה- ג’י.פי.אס לנשמה לנו. הוא המדריך , מקור ההשראה והחיבור לאני הגבוה ולניצוץ האלוהי שבנו, לכן ההבנה של נפטון במפה אישית מעניק כלי רב עוצמה להבנת החלק האלוהי , להבנת האני הגבוה ודרך הבנתו ניתן להתחבר מחדש להכרה ומודעות אינטימית שהייתה לנו טרם היוולדנו, להיזכר במהות החוזה ולהרשות לעצמינו להתחיל במסע האמתי.

בחוויה הפרטית של העם העברי, מדובר במסע ממצרים, מהוויה של עבדות לחניכה ומסע לעצמאות, חופש וחירות, מסע מאפילה לאור, מעבדות למנהיגות, מאבדן לגילוי ויצירה של חיים חיובים, בריאים, פוריים ומלאי עוצמה… כן, בספרי האסטרולוגיה הקלסיים מתייחסים לחלק האפל של נפטון, החלק של האשליה, הנטישה, הכאב, החולי והסבל: זהו חלק שמרביתנו חווים במסע התפתחות התודעה האישית ובמסע התפתחות התודעה האנושית, ככל שנבין את החלק הגבוה של נפטון ואת היכולת שלנו לחבור מעבר לאשליית ההתניה, נטישה, כאב, חולי וסבל כך נוכל להתחבר לאני הגבוה וליעוד שלנו.

כניסת נפטון לדגים מעניקה תשובה לכל מי ששאל מה היעוד שלי:)

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן