סטורן בגדי

סטורן נכנס לגדי ב 24.12.17 ומנקודת זמן זאת מתחיל מסע חניכה מרתק בחיינו ולמה? משום שכל תנועה של פלנטה כבדה מייצגת תנועה של דמות מסוימת בחיינו ומעברה של אותה דמות לזירת התנסות חדשה, מייצגת את השינוי שדמות זאת חוות, מתנסה, לומדת ומתפתחת תחת אותה זירה חדשה..

כניסת סטורן לגדי מספרת לנו מרחב חדש בו נעבור מסע מסוים, חדש מצד אחד ומצד שני ישן מאד,כיוון שסטורן שליט מזל גדי חוזר הביתה.

מי הוא סטורן ומה היא זירת הגדי.?סטורן מיצג את דמות הצנזור בחיינו, דמות שאמורה להתפתח ולהגיע לחכמה מובנית בעלת משמעות עם השפעה והקרנה על המרחב הגדול של החיים. זירת הגדי מייצגת את זירת ההצלחות בחיינו והשפעתן על חיינו ועל חיי הסביבה שלנו. לכן כניסת סטורן לגדי מספרת על המפגש עם דמות הצנזור בזירת ההצלחות שלנו, בתחילת המסע תהיה הצפה של אשמה, מתח ולחץ הנובעים מהבנת המקום העכשווי לעומת המקום שבתו תכונו אנו יודעים שאנו אמורים להגיע אליהם. מה שצף מגיע מהלא מודע האישי והקולקטיבי .. הצפה של אשמה ופחד שמא לצד דאגה, פחד ואולי אף חרדה ממה יהיה אם לא.. וכל האמור יכול לגרום לשקיעה למקום של קרבן הסיבות והנסיבות או להחלטה לקחת אחריות כדי ליצר מבנה עמיד, חזק, בעל עוצמה, זקיפות קומה וידיעה ברורה מה המטרה ואיך מטרה זאת מאפשר להדליק את המגדלור של חיים

כיוון שזירת הגדי מייצגת את הצרכים הבסיסים שלנו להצלחה. מושג ההצלחה לא ניזון רק ממי שאנו אלא מתוך תבניות שיוצרות לנו סדר בחיים: החל מתבנית ראשונית של השושלת שלנו, של ההורה הדומיננטי, של החברה שדורשץ מאיתנו, של ההיסטוריה הפרטית והכללית, של הגנטיקה הקארמטית שלנו ועוד..למעשה מעבר סטורן לגדי מפעיל את התכנות הראשוני ולכן החלק הראשוני והפרימיטיבי ביותר של הצנזור מתעורר לחיים

התעוררות הצנזור מפגישה אותנו עם השורה התחתונה של המציאות, ולכן אנו חווים וחשים את הקושי, התנגדות, התכווצות, אתגרים, עיכובים, תסכולים ולחץ..כל עוד דמות הצנזור נמצאת בזירה הכפתור הפעלה ילחץ חזק יותר וכואב יותר עד שנוכל לשחרר את אותה הלקאה, אשמה, כאב והתכווצות דרך מפגש עם אותה דמות של הצנזור העמיד אותנו עם האצבע המאשימה למה? למה? לא הגעת? לא הצלחת? למה לא…מה שמעניין שהמפגש יכול ללכת לשני כיוונים או העמקה של התכנות הראשוני של הקרבן לנסיבות וסיבות וגורל או לשינוי תודעת הקורבן ולקיחת אחריות על הגישה, פעולה ודרך שהובילה לנקודת זמן זאת וממקום זה הזדמנות בעלת ערך לצמחה וגדילה למה שבאמת אפשרי כדי להגיע להצלחה.

כיוון שיש כאן בחירה עמוקה מאד בנוגע לחיינו אנו חווים זמן זה כמאט את המהירות ומכריח לנקוט בעמדה ופעולה, במיוחד נוכח עבודתו של פלוטו בזירה זאת מאז ינואר 2008.. כל מה שנחשף וכל מה שנגלה והתפרק, זה הזמן לקחת אחריות ולעשות פעולות כדי להביא לסדר חדש, הן ברמה אישית והן ברמה חברתית.. זמן בו בודקים את הרף האמתי ולא את התבניות שאנו מצייתים מתוך תודעה של קרבן, או תכנות ראשוני של ילד שזקוק למישהו שיראה לו מה הדרך ולמה.. זה הזמן לעצור את הסלוגן של כולנו ילדים של אלוהים ולקחת את ההסכמה על כולנו בוגרים ובעלי יכולת לעשות משהו בעל ערך..

מעבר סטורן בגדי מזמין אותנו להתבגר, להתמודד עם ההבדל בין תודעה של ילד לתודעה של אדם בוגר: מה ההבדל בין תודעה של ילד לאדם בוגר: אחריות! לקחת אחריות על הגישה, מחשבה, פעולה , סבלנות, דבקות, כנות ואומץ ללכת למטרות שבאמת תתנה מציאות בריאה יותר.. הסכמות אלה יכולות לסייע לנו לפתוח את עצמינו לשיח חדש עם הדמות המפותחת יותר של המורה הפנימי, לצאת למסע חניכה אמתי כדי להבין את האמת ולחיות את האמת.

מסע חניכה מצריך להתחבר למורה הפנימי, לכוח והעוצמה הפנמיים שבתוכנו, לגדל עמוד שדרה חזק כדי להגיע לרף שהצבנו בפני עצמינו, להגיע למטרה ולחוות את החוויה של ההצלחה ממנה נולדת התחושה של אני ראוי.

כניסת סטורן לגדי מספרת לנו מה המטרות שלנו, אמנם בתחילת המסע דרך מפגש עם הצנזור, אך ברגע שאנו מגלים מה תפקיד הצנזור ומי באמת מונע מאיתנו להיות מי שאנו רואים להיות, יש סיכוי מצוי של בחירה, הבחירה מובילה למפגש עם הפאזה הבוגרת יותר של תת דמות זאת: המורה הפנימי ומתי ניתן להיפגש באופן קל ומידי עם המורה: בזמן הרטרו של סטורן.

כשסטורן חוזר לזירה בה עבר קודם לכן, אנו מכירים כבר את השביל ומקום זה לא מאיים כמו בהתחלת מסע החניכה ולכן זמן זה יכול לאפשר לנו שיח עמוק עם הצנזור והעלות אותו למדרגת המורה, ללמוד, ללמוד לכבד את המסע שלנו, ללמוד להעריך את הצעדים הקטנים שבונים את המסע הגדול..זה הזמן בו חווית ההתכווצות משתנה לחוויית התרחבות דרך הלימוד וגילוי הכוחות הפנמיים שבנו, אם נדמה זאת למסע בתוך מכרה בעומק האדמה, הפעם הראשונה שנכנס פנימה לחקר אותם מקומות נעלמים שכל כך מאיימים עלינו, נוכל להיבהל, לפחד, להתכווץ ולחוש את האין סיכוי שאני עושה זאת, אך אם נשחזר שוב את המסע דרך שיח אמיץ , כנות ואמת.. זה הזמן בו נוכל לגלות את מרבץ הזהב האמתי שנסתר מאיתנו בתוך אותו מכרה בפעם הראשונה שנחשפנו אליו..

כך סטורן בגדי לוקח אותו למסע מעומק שורשי קיומנו, דרך ארוכה ולא פשוטה כל צעד שאנו עושים במסע חניכה זה מוביל אותנו לבנות עוד חוליה שמאפשרת עמידה יציבה ואיתנה בעולמנו, ודרך מסע זה נוכל להגיע לרף אותו הצבנו ולא רק ממקום של תכנות עתיק מה אנו צריכים להיות אלא מתוך הבנה עמוקה של צורך הנשמה והשליחות שלנו בעולם.
בניה אטית ולא פשוטה שמגיעה עם המון לחץ ממש כמו הפחמן שהופך ליהלום, זמן ולחץ !

אמנם סטורן נע בגדי אך בכל מפה מופיע בגזרה שונה, מומלץ לגלות כעת את המקום בו סטורן עובר במפה האישית כי זה המקום שכעת דורש כעת את היציאה למסע חניכה ושינוי השיח עם הצנזור, הסכמה לשוחח שיחה כנה ואמתית ויותר מכל בוגרת עם המורה הפנימי כדי לקחת אחריות, לבנות תכנית ולצאת לדרך של הצלחה והגשמה.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן