תפקיד הסיפורים והאמונות בחיינו מרקורי עושה מולות ליופיטר – מרקורי עושה מולות ליופיטר

היום 30 לחודש היבט אחרון לחודש יולי שהיה עמוס באופן מרתק.. מרקורי משוחח עם יופיטרJ מרקורי ויופיטר הם שני קולות שמנהלים את תפיסת המציאות שלנו, המציאות היומית והמציאות שמעבר ליומיום, כשנוצר קונפליקט בניהם, נוצרת תחושת הבלבול ומתח שמובילים לכעס המתפרץ מכל משב רוח וגם הקטן ביותר. למעשה מקום זה מייצר שרפות שלא ניתן לנהל אותן, זמן זה לוחץ חזק מאוד על תבניות שיוצרת את השפה הפנימית שלנו בנינו לבין עצמינו ובנינו לבין העולם..

התבניות מתחילות לגדול מעבר לקופסאות בהן הן מאוחסנות, או במילים אחרות התת מודע מתחיל להפעיל גלים על גלים של מידע שאגור בפנים כדי שנוכל לבדוק אם המחסנים שלנו עדיין משרתים אותנו בצורה נכונה או שהגענו לנקודת הפג תוקף..ואז מחשבות ומילים מקבלות כוח גדול יותר מצד אחד למקום של עצבנות ומצד שני למקום של הרפתקנות

חשוב לציין שזמן זה מוציא המון החוצה, קשה להפסיק לדבר או קשה לעצור את הרעיונות האין סופים או קשה למנוע את עצבנות או את הצורך העז לספר אין סוף סיפורים והכל עם הפרזה גדולה מאד.. הטיפ ביום כזה, לנשום, לשמור על איזון פנימי בעיקר דרך התבוננות בפשטות של הדברים בחיים, לנשום ולתרגל השקטה של הרעש שבראש..

אם נחווה שיום זה עם חוסר שקט, עצבנות וקושי להכיל .. כדאי שנבדוק את הסיפורים שאנו מספרים לעצמנו מול עובדות ולא מתוך דיעה או דעתנות . לסיפורים שלנו יש תפקיד נפלא לחזק את האמונה ובעזרתה לצאת למסעות ללמוד ולצמוח, אך שאנו לא נצמדים לעובדות אנו יוצאים למסעות שווא.. שכן מרחב זה מנתק אותנו לחלוטין מהמציאות ומיצר מציאות חילופית שלא משרתת את המסע שלנו..

אם יש בנו שקט והבנה.. זה זמן נפלא לנשום ולהיזכר מה האמונות האמיתיות שלנו ואיך הן תוכלנה לעזור לנו לצאת למסע ..

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן