החלומות מתוקים ומה עם המציאות? – ונוס ברטרו עושה תשעים לנפטון

היום 21.5.20 ונוס ברטרו עושה תשעים לנפטון. זאת הפעם השניה בה ונוס משוחחת עם נפטון, הפעם הראשונה היתה ב 4.5.20 וכעת אנו חווים בפעם השניה את השיח הזה.. למעשה כל זווית בין שני גרמי שמים או יותר מייצגת שיח פנימי והשפעות חיצוניות על אותו שיח.

כל שיח בין ונוס ונפטון מעורר בתוכנו שני קולות רבי עוצמה שנוגעים בקשר בין כישרונות וחלומות, בין שלווה וציפיות, בין פנטזיה למציאות. ולמה? משום ששני גרמי שמים אלה מיצגים את שני החלקים הללו בתוכינו, ונוס מייצגת את החוויה החושית, את היכולת לחוות, למגנט שפע ואהבה, שמחה ובטחון . נפטון מייצג את החזון שמתדלק את החוויה, ולכן זוויות בין וונוס לנפטון נוגעות בעולם דרך חוויות ראשוניות של חושים.על פניו נשמע נפלא מה עוד צריך מעבר לדלק אלוהי ומוזות בחיים?

כעת שאנו חווים שיח זה בפעם השנייה, יש לנו אפשרות להיכנס לעומק החוויה ועומק החלום ולהבין מה הפער בין לבין ואיך ניתן לגשר את הפערים כדי לנהל חיים בריאים יותר, למעשה הסיפורים שאנו מספרים לעצמנו נוכח החוויות שאנו חווים או נוכח התסכול שנוצר בגלל הקושי להגשים את החלומות .. מקום זה לוחץ על תחושת הביטחון שלנו וכשאין לנו בטחון הסיפור של התסכול גדל ואותו סיפור מוביל שוב לחוסר בטחון נוסף ומכאן הלופ האנרגטי יכול להוביל ליאוש ..

זה המקום בו כדאי להיזכר שנפטון מייצג את המהות וגם את הקליפה, את החלום הגדול ביותר לצד הצל של האשליה..לכן זמן זה יכול לגעת במקומות בהם החלום קורס, גלים של אכזבה, כאב וחוויה חושית של חוסר שליטה.. אך כמו תמיד מקום זה מהווה חומר לעבודה אישית כדי למפות מחדש את החלומות דרך משקפים ראליות שמחברות את החלום למקום וזמן.. במיוחד כעת שנוצר חריר מרתק בזמן ובאפשרות לצור סיפור חדש שמביא את ההבנה והתפיסה למקום אחר, מקום בו ניתן למצוא את הפתרון המדויק למגדלי בבל הפנימים שלנו..

וברוח הזמן, יש לנו המון חלומות שאנו מספרים לעצמנו ועל בסיס הביטחון שלנו אנו בונים את החלומות כדי לצור לעצמנו עולם שלם וטוב.. אך כעת כל תחושת הביטחון קורסת משום שאין בסיס איתן ולא רק בסוגיות כלכליות בהן ונוס עוסקת ,אלא בכלל ומכאן כל הסיפורים שלנו קורסים, אנו נאצלים להתבונן בשקרים שספרו לנו או בשקרים שסיפרנו לעצמנו

אגב, נקודת מעניינית היא החוסר בהנאה מהחיים, הסגר והמניעה יצרו התרחקות מהחלום וכעת שמתחילים לפתוח לנו את הדלתות יש געגוע עמוק לאותה הנאה .. השאלה האם הנאה זאת תתן את הפתרון לסוגיות העמוקות של הביטחון בחיים או נחמה וטיוח על מה שאמת אנו זקוקים כדי להרגיש טוב..

מחקר פנימי עמוק בקשר בין חלומות ותקוות לבין הסיפוק והביטחון.. זמן נפלא לגעת בקפסולה זאת.. כדי שנגיע לפעם השלישית בה נוכל למצוא פתרון של ממש שיוביל למציאות אחרת

ברכות לימים מתוקים

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן