היום הארוך ביותר בשנה

20.6.20 היום הארוך ביותר – שמש נכנס לסרטן
היום  הוא היום הארוך ביותר המסמל את עוצמת האור במאבקו בחושך, שמש נכנס לזירת הסרטן ומאפשר לנו לגעת בשער חניכה עוצמתי במיוחד שבדרך כלל נמצא מתחת לפני השטח ומרגע זה האור מתחיל להתכנס כדי להגיע לשער החניכה הבא שיתרחש ביום השיוויון הסתווי

מזל סרטן מספר לנו על שורשי עץ החיים שלנו: מקורות התמיכה וההזנה בחיינו לכן בזמן זה אנו נחשפים לשורשים העמוקים ביותר של חיינו, החל מהמשפחה ורשת התמיכה שקבלנו בילדותינו המוקדמת, כלה בשבט הגדול יותר בו גדלנו, ועד קארמה ביולוגית, קידוד גנטי ו.. החשיפה לאור מאפשרת לנו לזהות את המקומות בהם לא הוזנו , לא נתמכנו ולא חשנו והרגשנו שייכים .. זמן זה מאפשר לנו להתחבר לשייכות חדשה ועדכנית, לשדרג את השורשים ואת מקורות ההזנה והתמיכה בחיינו.. למי שמרגיש שלם במקום זה, זמן זה מאפשר לחקור לעומק את אותה רשת בטחון ותחושת השייכות ביחס לצרכים המשתנים של הגיל.. ולמנף את העוצמה של השורשים ליצירת פרחים ופירות ויותר מכל הצלחה ומימוש עצמי.

אנרגית הסרטן מדברת על מים, מים עתיקים ביותר שרווים בזיכרונות ולא רק זיכרונות אישים אלא זיכרונות של כל מה שאי פעם היה בקשר עמנו ולכן זמן זה מביא להצפות ולמפגשים עם הזיכרונות כדי לאפשר ראיה, מודעות, הבנה ויותר מכל לרפא ולממש את מה שנמצא כל כך עמוק מתחת לפני השטח..

אנרגיית הסרטן מחברת אותנו לזיכרונות עתיקים, למולדת, לשבט ולמשפחה בכלל ולדמות האם בפרט, לכן בזמן זה הדמות שמסייעת לנו במסע ההתפתחות שלנו היא דמות האם. האם הגדולה והמזינה או האם המתנה ומנהלת את השבט דרך כוחניות ומניפולציות.. זה הזמן בו ניתן להתחבר למקום זה ולנקות את המשקעים העתיקים ואת מה שמחוללים במערכת שלנו בכל הממדים של החיים זמן להתייחס ולטפל בפצעי בראשית שנמצאים באזורים של טרום זיכרון .

זמן מיוחד בו אנו יכולים להתחבר לאנרגיה ראשונית של הגנטיקה שלנו לא רק ברמה פרטנית אלא הגנטיקה הגלובלית של המין האנושי ..למקום של תמיכה ורכות, הכלה, טיפוח ואהבה ללא תנאי.. מומלץ לחקור זירה זאת במפה האישית , בעיקר מה ואיך למנף את האנרגיה למקום של מימוש והגשמה.. ומה שהכי חשוב כעת שהשמש עוד לא עובר מעלה בסרטן ..ומיד לוקה במולד הירח בסרטן.. כל הפרטים במאמר נפרד

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן