המפגש העוצמתי בין הלוחם הפנימי והחולם הפנימי במים עמוקים – צמידות מארס נפטון בדגים

מארס נפגש עם נפטון ב- 13.6.20 ומשם מתחיל מעגל חדש של יחסים, היחסים בין החלום לבין הרצון , האומץ לפעול והיכולת לצאת ממרחב קיים למרחבים חדשים. למעשה, צמידות זאת מייצגת מפגש בין שתי דמויות מאד משמעותיות בחיינו..

כל גרם שמיימי מייצג קול פנימי של דמות פנימית בתוכנו וכשכל הקולות מנהלים תזמורת מאוזנת , אנו חווים ומרגישים אושר.. מארס ונפטון מייצגים את הקולות הראשונים ביותר והעמוקים ביותר ואת היחסים עוצמתים ביותר של גוף ונפש..

מארס מייצג את דמות הלוחם הפנימי, נפטון מייצג את דמות החולם הפנימי. במסע חיינו אנו זקוקים לקולו של החולם ולקולו של הלוחם.. החולם מעניק לנו את החזון והמשמעות לחיים והלוחם ממקד ופועל כדי להביא את אותו חזון לידי ביטוי…

לכן המפגש בין שני קולות מאפשר להניע את עצמנו בחיים להגשמת החלום גדול (נפטון) דרך מיקוד חזק, כוח ניעה ופעולה (מארס) אך אליה וקוץ בה, כיוון שמדובר בשני קולות שונים מאד יש מצב בו הלוחם נכנס לעמדת קפיאה או בריחה נוכח החזון הגדול ונוכח זירת המפגש בין השנים (דגים) לכן זמן זה יכול להביא את ייאוש, פחד, בריחה, קפיאה ושינה העמוקה נוכח החוסר אונים מול החזון הגדול ומול החיים הגדולים עוד יותר.. במיוחד כעת בין הליקויים שהכול מתעצם למצב

זה הזמן לעצור ולנשום, להתמקד, לראות בברור את החלום, להסכים לגלות את הקונפליקט בין חלקי החלום, להסכים להתחבר לחלקים הרגישים, מעודנים ושבירים שבפנים מתוך הבנה שהעוצמה יושבת דווקא במקומות אלה..

נקודה מעניינית לגבי המים של מזל דגים, אלה המים הראשונים, המים מהם נוצר הכול, כמו הרחם הקוסמית הגדולה.. ולכן המפגש במקום זה יוצר מפגש עם זיכרונות עתיקים מאד שיצרו את החיץ בין אנרגית הלוחם ואנרגית החולם.. ומסיבה זאת נוצרת הצפה גדולה, מצד אחד מפחיד ומצד שני ההצפה מראה לנו מה מגיע מהעומק ואיך ניתן לשזור את אותו עומק בחלומות והפועלות שלנו..

זמן נפלא למדיטציה, תפילה, מוסיקה, אמנות וכל מה שנמצא מחוץ לשולים של ההישרדות היומיומית.. זמן נפלא להטענה ויציאה למסע של הגשמה. .וכשנוכל להתחבר למקומות אלה נוכל לגלוש ולזרום עם אנרגיה מרפאה שתאפשר לנו לחוות ולהרגיש גם את הפחדים והקשים ממקום של הבנה עמוקה של נפש כדי שנגיע למעבר מארס לטלה מלאים בדלק של השראה וחזון לפעול למען מטרות חדשות

אגב, המעבר לטלה ידרוש יותר מאשר בזמנים “רגילים “משום שמארס עתיד לעשות רטרו בטלה .. לקראת מעבר מארס לטלה אעלה מאמר מיוחד על התחלות חדשות..

ברכות לימים מלאי ריפוי

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן