הפצע שנפער בין רצון אישי לצורך השבטי – שמש עושה תשעים לכירון

היום 1 ליולי 2020 ויש לנו שיח מענין בין שמש לכירון. השמש תמיד שם מיקוד חזק על מהות האני, כירון שם מיקוד על הפצע הפנימי על כל רבדיו (פצוע, פוצע ומרפא) לכן במשך כמה ימים לפני כבר נחוש באור המוטל על הפצע של האני (כך גם כמה ימים אחרי עדין נרגיש את האפקט), אם אפקט פצוע : הפצע יפתח , נחווה את הפצע בעוצמה ונמגנט תשומת לב לפצע, אם אפקט פוצע נרגיש את הצורך להוציא את הפצע ואולי על עצמינו או על הקרובים לנו ואם אפקט מרפא נרגיש טוב יותר, מחוזקים, שלווים ומועצמים.

כירון מייצג את מחסן הטראומות שלנו, את הפצע שלנו בכל הרבדים של הקיום, החל מפיזי, רגשי וכלה במנטאלי ורוחני, מסיבה זאת השיח בין כירון לבין השמש נוגע בפצע של האני .. לכן זמן זה יוצר פגיעות גבוהה יותר במעטפת ההגנה שלנו ולכן לעולם קל יותר לחדור למקומות הכואבים שלנו ובמקביל הפצעים שלנו נחשפים..הרגישות גוברת ותחושת הפגיעות/פגימות מתעצמת..כמו תמיד שהפצע נגלה והחולי מתעצם, זה הזמן בו כוחות הריפוי פועלים באופן חזק ואינטנסיבי יותר ולכן זמן זה מציע נקודת שינוי בכל הנוגע למודעות למקום הלא מושלם, פגוע ופצוע, להסכמה ליצירת תהליך ריפוי החל במערכת חסינות וכלה בבניה וחיזוק של המרכז הפנימי..

כירון בטלה מייצג את הפצע והכאב של המלחמה אותה אנו מנהלים בחיינו. מהי אותה מלחמה? מלחמת הקיום הראשונית ביותר שנובעת מנטישה ופרידה מגן העדן, למעשה כל סוגית הלבדות, הנבדלות, ההישרדות והאינסטינקט החייתי הקיומי נובעים ממקום זה… לצד כאב עמוק מאד

הפצע של לפרוץ גבולות של מקום בטוח כדי להגיע לעצמאות אך המקצב תמיד איטי יותר ממה שאנו חווים כבר בתוכנו ולכן היאוש והפחד, חוסר אונים והסכמה לוותר על החלקים הראשונים ביותר של הזהות שלנו..

שמש בסרטן שם דגש על המקום הרגשי שזקוק לקן חם, לשבט עוטף ומנחם, לידיעה ברורה שאנו שייכים ואהובים ללא תנאי.. לכן סוגיות של מולדת, משפחה, שבט, גנטיקה, שורשים, ילדות מוקדמת מאד וכל מה שמרגיש לנו בית..

לכן הפצע לוחץ לנו על המקומות הכי ראשונים , זהות אישית לעומת זהות שבטית, לחץ על המקום בו אנו מצהירים אני למול המקום בו אנו מצהירים אנחנו! שני צרכים הכי ראשוניים שהכרחיים לחיות חיים שלמים.. וכשנוצר פער בניהם , נוצר בור עמוק שבקלות ניתן לפול לתוכו ולאבד את זה..

לכן היום הוא זמן מרתק לעבודה אישית על רצון לצד שייכות (כירון בטלה ושמש בסרטן) שיח זה על רקע השיח בין יופיטר לפלוטו, סטורן שחוזר הבית לגדי ועונת הליקויים..כל אלה מדגישים את העוצמות של ההכרח לעשות משהו בנידון.. אי אפשר להישאר בעמדת החיפושית על הגב או בהשתבבלות עמוקה ללא יכולת להגיב.. ולמה? משום ששמש וכירון יוצרים שיח זה במזל טלה וסרטן, מזלות קרדינלים שלוחצים לפעולה ויצירת תוצאה.. חשוב לזהות את הפצע ולפני הכל להסכים לצור שיח עם הפצע, להסכים להחלים ולרפא

ברכות ליומרפא

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן