ונוס ברטרו 2012 – מה הפוטנציאל

ונוס מסמלת תת דמות פנימית שמחברת אותנו למציאות דרך העולם החושי והרגשי מחד ומאידך דרך מערכות יחסים, משמע, דרך החוויה האישית ביותר ודרך מראות משקפות, מנוגדות ומשלימות.. לכן כל שינוי בתנועתה של ונוס מהווה נקודת מפתח בכל מה שנוגע לאותה דמות, בכלל ובפרט כשוונוס מתחילה מעגל חדש שכן באותה נקודה ניתן לשנות ולשדרג את התכנה של אותה דמות.. שדרוג זה חל בכל המישורים, החל מהמישורים האישים ביותר ועד מישורים חברתיים, מדיניים, כלכלים וכלה במישורים רוחניים..

ומאיפה זה מתחיל? התכנה של אותה דמות מוטבעת ומוחתמת בנקודות מפתח בחיים. בלידה עצמה ובכל תחילת מחזור ונוסי שמאפשר לחדור לעומק ההטבעות הראשוניות לצור שדרוג כדי לשחרר לעבור לפאזה חדשה.

כמה מילים על התכנה: התכנה פועלת בכל רבד ובפורמט הראשוני נזהה אותה דרך החומר התורשץי.

החומר תורשץי הוא חומר המכיל את הצופן של האדם, חומר זה הוא בעל יכולת שכפול המעביר תכונות מדור לדור. חומר זה מצוי במנגנון ה מייצג את התבניות של מי אנו, איך אנו נראים, חשים, חושבים, מרגישים, מתפקדים ו… למעשה, כל התכונות מוצפנות בתוך הגנטיקה, (לא רק גנטיקה פיזיולוגית אלא רגשית, פסיכולוגית, מנטלית, נשמתית ו…) מיד מרגע ההפריה הצופן מתחיל לבנות ולהבנות לתבניות, התינוק מתפתח במהלך ההיריון ותוך כדי ניתן לזהות את הביטוי המלא של אותו צופן ראשוני, כך גם לגבי הלידה וכך גם לגבי תהליך ההחתמה. תהליך ההחתמה חותם את תהליך הלידה ולכן כל כך משמעותי , הוא כמו קעקוע אנרגטי שמחבר אותנו..

ולמה? כי תהליך זה מייצר את ההטבעה הראשונית של התינוק להוריו ומטרתו לצור קשר בלתי נתיק בין התינוק להוריו כשכל מאפייני ההחתמה צרובים עמוק עמוק בתוך הצופן מחד ותוך החוויה הראשונית של הלידה והקשר החושי הראשוני. ומה כל זה קשור? כיוון שההחתמה עובדת על החושים, לכן ההחתמה מיוצגת על ידי ונוס.

וכאן המקום להזכיר, כוכבים מיצגים מודלים פרקטלים : מיקרו מקרו. לדוגמה, אטום נראה בדיוק כמו תא, כמו מערכת שמש וכמו מערכת אנושית..לכן הלימוד דרך תבנית מסוימת יכולה לחשוף את צופן של התבניות הפרקטליות הקרובות יותר, התבניות הכוכביות הן אובייקטיביות בניגוד לחוויות הקרובות שהן סובייקטיביות ומקשות על הבנה אמית ובלתי משוחדת.. במקום זה מגיע המדע העתיק ביותר בעולם: אסטרולוגיה, כאן מגיעים למודל של ונוס, מודל זה תואם את המודל של אותו חומר תורשץי שצוין לעיל. לכן כשוונוס מגיעה לנקודה הקרובה ביותר לכדור ומתחילה מעגל חדש נוצר לנו חריר מרתק במטריקס וניתן לשנות את התכנה המוחתמת, מוטבעת וחקוקה למשהו חדש ביחס לתכנית הגדולה…

זאת אומרת אותו חומר תורשץי שהוחתם כדי לצור את הקשר הבלתי נתיק מההורים והשושלת שתפקידו לחבר למקור בטחון מגיעה לנקודה בה האדם יכול לצור שינוי ולשחרר את הקשרים הבלתי נתיקים וצור מרחב בטוח חדש, לגלות יכולות וכישרונות שלא יכלו לבוא לידי ביטוי אם היה נשאר במרחב המוחתם ומקועקע..

כל שנה וחצי יש לנו את המדרגה הקטנה בתוך מחזור של שמונה שנים ולכן כל שמונה שנים יש אפשרות לעשות קפיצת מדרגה וכשמגיעים למעבר שחל אחת למאה עשרים שנה מדובר בשינוי קולקטיבי! שוב, שינוי של חומרים שיצרו קשר בלתי נתיק למשהו שהווה מקור הזנה, חום ובטחון כי כעת ניתן להרחיב את המרחב, לגלות יכולות, איכויות וכישרונות חדשים כדי לצור רקמה אנושית בריאה וקורנת, יצירתית (לכן שותפה לבריאה) ונכונה יותר המתבססת על ערכים גבוהים יותר שתואמים את המערכות הפרקטליות התואמות, משמע, את המערכות הגדולות ומצויות ביחסים מאוזנים המתפתחים על בסיס קבוע.
אם נשכיל לקחת את ההזדמנות להיעזר בשינוי הגדול כדי לפתוח את הערוץ ללב וליישם את היכולות האישיות הצפונות באותו חומר גנטי ולא רק במוחתם אלא בחושים שמעבר.. נוכל לשנות את ההחתמה האישית, חברתית, מדינית, כלכלית, דתית, אמונית ו..ולהיות שותפים לבריאה ברמות שכעת יכולות להראות רק כשדמיון לא הגיוני:) חשוב: נקודת זמן זאת יכולה לאפשר לגלות כל כך הרבה עולמות נסתרים וכישרונות נדירים כדי לצור עולם טוב יותר…וכן ליקוי זה של ונוס (הנקודה האפילה) מהווה חלק מאבני המפתח של שנה מיוחדת זאת – 2012!!

ברכות לימים של קסם ואושר

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן