כמה מתח וחוסר שקט או כמה יצירתיות אותנטית – מרקורי עושה תשעים לאוראנוס

היום 10.8.20 מרקורי עושה תשעים לאוראנוס, זה באסטרולוגית ובעברית מה זה אומר? חשמל באוויר, ניצוצות של אש, הצתה מהירה, פתיל קצר מאד , רעש, מתח, הקרקע זזה מתחת לרגלים, תופעות מוזרות .. ולצידן הדרך המרתקת לביטוי חיובי היא ניצוצות של הבנות, הארה, גילוים, מציאות פתרון חדש לבעיה ישנה, הברקות ותופעות מוזרותJ

מה זה אומר בעצם? זה השיח בין שתי אנרגיות שמיוצגות על ידי מרקורי ואוראנוס: שיח זה בין מרקורי לאוראנוס מהווה קריאת התעוררות, כמו שעון מעורר שמתריע הגיע הזמן לקום ולצאת מדפוסים מוכרים והתניות קבועות. זה הזמן לפתוח את התודעה כדי לראות משהו חדש בנוגע למציאות החיים שלנו..

מרקורי נפגש עם אוראנוס ב- 1.5.20 ובמפגש נוצרה התחלה של מערכת יחסים בין השנים.. מה מציע המפגש בניהם? הזדמנות להביא לידי ביטוי הבנות מיוחדות שמחוץ לקופסה.. זמן לפרוץ את הרבועים ולהכניס קצה תבלין של “יוצא דופן” תוך מפגש עם מה שאנו חוששים מאותו גורם יוצא דופן.. מתי נראה ונדע שאכן הסכמנו לקחת את התבלין המיוחד, מאז תחילת מאי ועד היום עברנו מספיק זמן להגיע להבנות חדשות שכעת זקוקות לפתרון אחר, שונה, מיוחד ומקורי..

עכשיו שמרקורי עושה תשעים לאוראנוס.. שנוצר מרחק מספיק ששובר את נקודת האל חזור, רק כעת ניתן לזהות את הרעיונות שעלו בתחילת מאי ומה נעשה עימם כדי לצור מציאות שתפסק בטחון (מרקורי ואוראנוס נמצאים במזלות קבועים שאמורים לספק בטחון ועוגן של הגנה) היום זה הזמן לשאול, מה ההישגים שנוצרו מהמפגש ולאן הם מובילים.

מה בעצם הסיפור של מרקורי ואוראנוס? המערכות בהם אנו חיים מכתיבות, מתנות ואולי אפילו ממשטרות את החשיבה והיצירה ולכן נוצרת הנטייה לפעול מתוך זרימה בעדר ההמונים.. וכשנפגשים לרגע עם משהו אחר, נלחצים כל הכפתורים ואנו מגיבים ממקום של מגננה/מתקפה שמתבססים על דפוסי מפתח של העדר .. לכשאוראנוס נכנס לשור נוצרת הזדמנות לשנות את החוזים של ההתניות והמניפולציות שסיגלנו לעצמנו לאורך חיינו…מרקורי נושא את אנרגיה למקום היום יומי כדי לאפשר שיח כן ואמיתי

כשמרקורי נפגש עם אוראנוס מתעורר מוח הלטאה שלנו, מאיץ למוח הקוף ומוביל למפגש כן עם מוח האדם שלנו.. המוח החושב באמת ולא מותנה דרך ההרגלים וההתניות , לכן זמן זה מאופיין בחוסר שקט, התעוררות, מתח, עצבנות, חוסר שקט ואולי אף תחושה של דרך ללא מוצא, השכל שאמור לשמור אותנו ולמצוא תמיד את סיפור הגיבוי לא יכול עוד להסכים להמשיך עם אותן מנטרות .. לכן דווקא אותן תופעות שאנו יכולים לזהות כלא פשוטות הן מתנות נפלאות שמגלות היכן נדרש שינוי..

בנקודות מפתח ביחסים בין מרקורי ואוראנוס נוצר זמן בו דפוסי החיקוי והאימוץ שלנו נתקלים במראה חזקה מאד שמנערת וחושפת את האמת באופן שאנו חייבים להודות על האמת ולהבין מה באמת חף מחיקויJ ואם בכלל.. זמן להמציא את עצמינו מחדש וכל האמור בנוגע למקורות הביטחון שלנו, הערכה עצמית, משאבים ועוצמות

במפגש זה מתרחשת קפיצת מדרגה של התודעה, ההבנה, הגישה ויותר מכל היצירתיות והתבלין של יוצא דופן .. וכעת שנוצר לנו מפגש זה משהו בנו מתעורר ואנו יכולים להגיע לרעיונות יוצאי דופן עם ניצוץ חזק של תנועה.. כמו כפתור לחשיפת האוצרות הפנמיים ויצירת עוגן בריא הממגנט שפע ושלווהJ ובגדול מה קרה בעולמנו מאז מאי ואיך היה המסע עד כה והאם מוח הלטאה באמת התעורר ? או מוח הקוף התעורר? כך או כך זה הזמן להגיע לפתרון יוצא דופן בנוגע למציאות החיים כדי שיהיה לנו בטחון על האדמה ונוכל להיות בשלווה ובביטחון , ביצירתיות ובשמחה.

האם אנו מוצאים עצמינו היום במתחי ותסכול עמוק, חוסר שקט ותחושה של אבדן הביטחון או שמא סוף סוף יש לנו איזה ערוץ. יצירתי שמאפשר אמת, אותנטיות וחופש לחיות באופן אמתי ומלא..

יומואר

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן