מרקורי נצמד למארס בסרטן – מספר הסיפורים חובר ללוחם הפנימי לצלילה לעומק שורשי עץ החיים

מרקורי מייצג את עולם המחשבה, מארס מייצג את עולם הפעולה ולכן הצמידות הזאת מדברת על החיבור בין מחשבה לפעולה. מצב זה יוצר כמות אנרגיה עצומה שמטעינה את התודעה ויכולה לגרום ללא מעט חוסר שקט ומתח לצד תסכול ולחץ או נאומים חוצבי להבות הממוקדים למטרות ברורות שיניבו תוצאות.. זמן זה לוחץ חזק ולכן נוצר צורך לשחרר אנרגיה, ניתן לעשות זאת בדרכים ישנות של אלימות מילולית, וכחנות וצעקנות או דרך מציאת פתרון הזוי ומוזר שמעבר לגבולות המוכר והידוע..

חשוב לציין שצמידות זאת בסרטן מעלה ומציפה את הסיפורים על כל מלחמות השבט, בזמן זה נוצר חיווט לשורשי עץ החיים שלנו וסוגיות של הגנטיקה השבטית עולות לפני השטח, מלחמות של הקרקע עליה גדלנו מביאות את הזרימה החמה והלחה (הצמידות בסרטן) ותחושת הדביקות נעשית חזקה מתמיד, כאילו הזיכרונות של המלחמות והמורשץ הסיפורית שיצרו נדבקים אלינו וגוררים אותנו לבוץ.. גם אם טבלנו בבוץ והסערה הרגשית העלתה המון אש פנימית, כעס וזעם חבוי.. חשוב לזהות את המטרה :המטרה לזהות את מקורם של הסיפורים ולשכתב אותם, כדי להביא לשלום וסיפור חדש של מלחמה למען הטוב.. למען משפחת האדם..

מרקורי, מספר הסיפורים נמצא כבר בתוך לולאת הרטרו , למעשה מהרגע שנחת בסרטן החלו להגיע ניצוצות של זיכרונות נוגעים בעניינים משפחתיים במיוחד סוגיות של מלחמות, זיכרונות שנוגעים בחיבורים, סוגיות של שייכות או מכנה משותף רגשי.. לכן זמן זה לוחץ על כפתורים עתיקים מאד ועל רגשות עמוקים מאד בכלל וסובייקטיביים בפרט.. היבט זה יפתח לכשמרקורי יתרחק ממארס, אך הרטרו שמרקורי עתיד לעשות יגרום למפגש חוזר עם מארס ועד אז יש לנו דלת מסתובבת לעבודה פנימית עמוקה על סיפורים של מלחמה

מלחמה מדברת על פעולה המגובה במחשבה למען מטרה. זה הזמן לבדוק לעומק הרגשות העמוקים ביותר מאיפה מגיעה מלחמה ומה המטרה? ויותר מכל איזה סיפור אנו מספרים לעצמינו כדי לתרץ/לגבת/להסביר/להצדיק… כל אחד על פי המפה האישית שלו ואיפה מתיישבת הפעלה זאת ומה מעירה ברמה אישית

דרך נוספת להבין את השיח בין מספר הסיפורים ללוחם הפנימי, החיבור בניהם מאפשר חיבור לפתיל, פתיל שמחובר לעניינים קרמטיים עתיקים מאד ולכן פתיל זה יכול להיות פתיל של חומר נפץ או פתיל של בערה המאירה למרחוק.. הבחירה של כל אחד ואחד על פי דרכו ועל פי מפתו.. חשוב, האנרגיה נמצאת שם והיא לבוא לידי ביטוי בכמה וכמה דרכים , המטרה כעת להציץ את האנרגיה ולנקות, לרפא ולאפשר ..לכן הטיפ: ללמוד לספור עד עשר, לנשום, למדוט, להתפלל וזכור שהחיפזון מהשטן והסבלנות היא היכולת לחוות את הנשימות לעומק ..

עוד זווית הסתכלות על הצמידות בין מספר הסיפורים ללוחם הפנימי, צמידות זאת מכניסה ספונטניות או אימפולסיבית והבחירה כתמיד ביחס לרובד המודעות שלנו. דרך אחרת לביטוי אנרגיה זאת היא שקט עוצמתי ממקום של מיקוד התודעה, או חדות רגשית גבוהה מאוד של התודעה, או מהירות וחוסר סבלנות : בסרטן כל האנרגיה לוחצת על זיכרונות עתיקים מילדות מוקדמת מאד או מזמנים רחוקים עוד יותר וכל מה שמה שמורט את מערכת העצבים עד קצה גבול היכולת הוא סימן למה מגורה שם מתחת לפני השטח שסירבנו לראות ולחשוף למודעות וממשיך לנהל אותנו מתחת לפני השטח..

זמן בו המתח מעלה הכול החוצה אולי בדרך לא נעימה אך המטרה לשחרר את הלחץ ולאפשר ניקוי שכבות הרגש לזמנים רחוקים אחורה ובמקביל לניהול כעסים רגשיים בעיקר במקומות שמרגישים בבית ולוקחים כמובן מאליו, דבר לא מובן מאליו וזה הזמן לפרק את הפצצות המושפעות מעבר ולהתחבר לקרקע חדשה ופורה ..

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן